6 879 aktuálních nabídek
od 277 realitních kanceláří a soukromníků
QUANTUM, a.s. nabízí

Prodej bytu 3+kk 149 m²

Nad Školou, Rousínov (okres Vyškov)

Fotky 4
7 185 574 Kč
přímý prodej od prodejce, neplatíte provizi

Základní údaje

Datum vložení 2. srpna 2022 ID nemovitosti 408
Užitná plocha 149 m² Energetiká náročnost C - Úsporná (i)
Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice, Dálnice Konstrukce Zděná
Balkóny Terasa Vlastnictví soukromé
Stav objektu Rozestavěný

Popis nemovitosti

Hledáte klidné bydlení v obci Rousínov?
Představujeme Vám nový projekt Bytové domy Rousínov. Bytové domy jsou situovány do klidné části města, v lokalitě „Nad Školou.“ V 1.etapě výstavby vzniknou dva bytové objekty o 54 jednotkách. Byt o velikosti 3+kk, označen pod č. 02 - 1.03/S3, se nachází v 1. NP o velikosti 78,60 m2 a dvěma terasami 33,92 m2 a 32,33 m2. K bytu náleží sklepní kóje s výměrou 4,69 m2. Všechny jednotky budou provedeny ve standardním vybavení, které splňují veškeré uživatelské náležitosti. Podrobnosti o standardech bytových jednotek pro Vás připravujeme. Součástí jednotek jsou okenní a dveřní výplně, vinylové podlahy, malby, instalace vody, elektroinstalace pro napojení svítidel a spotřebičů a topná tělesa. Koupelny a WC budou vybaveny zařizovacími předměty. Každý byt bude disponovat samostatným zdrojem vytápění (plynový kotel) a samostatným měřením el. energie. V kuchyních budou připraveny instalace pro montáž kuchyňských linek ve formě vývodů v koutu místnosti.
Příčky v bytových jednotkách budou realizovány ze sádrokartonu. Zdivo bude omítáno sádrovými omítkami. Všechny stěny budou opatřeny kvalitní disperzní bílou barvou.
V koupelnách a na WC budou keramické obklady a dlažby a sádrokartonové podhledy. Ve standardním vybavení nebudou chybět vodovodní baterie a zařizovací předměty (WC, vany).
Vstupní dveře do bytové jednotky budou plné, hladké v bezpečnostní třídě B2 s protipožární odolností a bezpečnostní ocelovou zárubní.
Byty budou osazeny klasickými deskovými otopnými tělesy v bílé barvě s termostatickými ventily, v koupelně radiátorový žebřík.
K bytové jednotce je možné koupit parkovací stání v suterénu BD za 242 000,- avšak nabídka garážových stání je omezená. Parkování bude dostupné také na venkovních veřejných plochách v blízkosti domu.
Město Rousínov má bohatou občanskou vybavenost a výbornou dostupnost jak do Brna, tak např. do Vyškova, Olomouce, či Kroměříže, a to díky skvělému napojení k dálnici D1. Například do Brna je dojezdový čas cca 20 minut.
Centrum města Rousínova je dostupné 10 min. chůzí. Kromě mateřské školy, se v těsné blízkosti bytových domů, nachází také základní škola, a mimo jiné i sportovní areály pro pestré sportovní vyžití ve volném čase.
Termín zahájení stavby je naplánován na podzim roku 2022 a dokončení v měsíci červnu roku 2024.
Více informací a širší nabídku naleznete na www.novebytyrousinov.cz
Koupě nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s kterým Vám pomůže náš finanční poradce.
Zaujala Vás nabídka novostavby bytu? Volejte a sjednejte si schůzku s makléřkou Nikolou Adamcovou na telefonním čísle 722 110 322. Těším se na Vás!

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Nad Školou, Rousínov (okres Vyškov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Nikola Adamcová
Nikola Adamcová
Kontaktovat prodejce
QUANTUM, a.s.
Reklama
TOPlist TOPlist