6 848 aktuálních nabídek
od 275 realitních kanceláří a soukromníků
MyAlbania.cz nabízí

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Albánie

2 110 000 Kč
Stejný, nebo velice podobný vám umíme na základě vaší poptávky nabídnout.

Základní údaje

Datum vložení 19. května 2023 ID nemovitosti 280
Plocha pozemku 75 m² Obytná plocha 75 m²
Užitná plocha 75 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Konstrukce Jiná Patro 1.
Vlastnictví soukromé Stav objektu Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

Apartmán 3kk 75,4 m2

MyAlbania zajišťuje komplexní servis Vaši nemovitosti včetně rekonstrukce apartmánu. Vyřizování veškeré dokumentace převodů energií, nafocení apartmánu k inzerci, správa účtu na AirBnb a Bookingu(24/7), propagaci v rezervačním portálu cestovní agentury MyAlbania.cz, transfery z letiště a zpět, půjčení auta, vyřízení check-in(ů) a check-out(ů) i veškeré speciální požadavky hostů při ubytování.

Durrës s jeho turistickou aglomerací je nejstrategičtějším místem pro cestování v Albánii. Nelze přehlédnout jeho investiční potenciál s plánovanou výstavbou nového přístavu skupinou EMAAR za 2 bil EUR (durresyachtsmarina.com).

Pro konzultaci nákupu apartmánu lze využít naši kancelář v Praze, nebo přímo v Durrës. Najdeme pro Vás nejvhodnější nemovitost dle typu poptávky. Máme přístup k nejvíce nemovitostem v celé Albánii, které prověřujeme.

Nabízíme také možnost financovat apartmán hypotékou s nízkou úrokovou sazbou. Rádi vám ji bezplatně vyřídíme u našich specialistů.

Cena zahrnuje veškeré poplatky notářských úschov, převodů i profesionálního právního servisu v Česku & Albánii. V případě kompletní rekonstrukce s novým
interiérem a vybavením dle Standardů MyAlbania bude u výše uvedeného apartmánu pořizovací cena od 230´000 do 390´000 CZK nad rámec inzerované nabídky.
Jsme přesvědčeni, že nový interiér zhodnotí Vaši nemovitost a dodá Vám pocit druhého domova, nebo perfektní dovolenkové destinace. Interiéry zrekonstruovaných apartmánů naleznete na našich stránkách. Rekonstrukce není podmínkou nákupu apartmánu. Více informací naleznete na našem webu MyAlbania.cz

Nemovitost nabízí

MyAlbania.cz
Reklama
TOPlist TOPlist