Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

2 149 000 Kč

G

Mimořádně nehospodárná

Hypotéku?
  • cena vč. právních služeb a provize
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Romana Damerová

8 776 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Malování

Zajištění malíře už od 2.500 Kč

Základní informace

Dopravní spojení MHD
Datum vložení včera
Plocha celková 404 m²
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Konstrukce Dřevěná
Cena 2 149 000 Kč
Spočítat hypotéku
Plocha pozemku 404 m²
ID nemovitosti 12654
Stav nemovitosti Bezvadný
Plocha užitná 40 m²

Popis nemovitosti

Hledáte místo pro víkendový odpočinek, zahradničení a chvíle mimo ruch města, ale nechcete za rekreací cestovat desítky kilometrů? Tato chata v oblíbené zahrádkářské lokalitě Mladá Hora v Brně-Jundrově nabízí vlastní zázemí pro rekreaci přímo v Brně.

Jedná se o dřevěnou montovanou chatu z roku 2022, evidovanou v katastru nemovitostí jako stavba pro rodinnou rekreaci s číslem evidenčním. Chata stojí na vlastním pozemku a je určena k rekreačnímu využití.

Chata nabízí vnitřní plochu o velikosti 20 m². Na ni navazuje krytá terasa o výměře 20 m², která tak rozšiřuje zázemí chaty a poskytuje příjemné místo pro posezení a odpočinek. Právě terasa je příjemným místem pro posezení, odpočinek nebo letní stolování. Pod terasou se nachází sklep vhodný pro uložení nářadí, zahradní techniky a sezónního vybavení.

Chata se prodává nevybavená, takže si ji nový majitel může zařídit podle vlastních představ a způsobu využití.

Celková výměra pozemku činí 404 m². Velkou výhodou je, že pozemek je ve vlastním osobním vlastnictví a není tedy zatížen nájemním vztahem vůči městu nebo zahrádkářskému svazu.

Na pozemek je možné přijet autem po zpevněné komunikaci, kde lze také parkovat.

Zahrada je řešena v kaskádovitém terénu a nabízí prostor pro zahradničení, odpočinek i další úpravy podle představ nového majitele.

Pozemek se nachází v ploše RX – Rekreace jiná, která je určena pro individuální rekreaci formou zahrádkaření.
Regulativ pro tuto plochu připouští u zahradní chaty jedno nadzemní podlaží a podkroví, případně také podsklepení. Maximální zastavěná plocha nové zahradní chaty je stanovena na 40 m².

Na pozemku není zaveden vodovod. V okolí je voda řešena vlastními studnami, u sousedních pozemků jsou realizovány hlubší vrty. Možnost vybudování vlastního zdroje vody lze prověřit podle konkrétních podmínek pozemku.

Elektřina se nachází na hranici pozemku, přibližně 13 metrů od chaty ( antoníček u brány).

Chata je řádně evidována v katastru nemovitostí a má přidělené číslo evidenční. Za splnění podmínek konkrétní banky je možné její koupi financovat hypotečním úvěrem.
Financování lze v některých případech řešit také zástavou jiné nemovitosti ve vlastnictví kupujícího, například jeho stávajícího bytu nebo domu.

Lokalita Mladá Hora nabízí příjemné spojení klidného prostředí, zeleně a dostupnosti města. Zároveň zůstáváte v Brně a nemusíte za víkendovým odpočinkem cestovat mimo město. Zastávka MHD je vzdálena přibližně 1 km.

Pokud hledáte vlastní rekreační zázemí v Brně, chcete mít zahradu ve svém vlastnictví, oceníte novější chatu a možnost přijet autem přímo k pozemku, může být tato nabídka zajímavou volbou.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Romana Damerová
Romana Damerová
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Romana Damerová
Romana Damerová
Telefon zobrazit telefon