5 025 aktuálních nabídek
od 220 realitních kanceláří a soukromníků
e-Finance, a.s. nabízí

Prodej kanceláře 71 m²

Chrlice, Brno (okres Brno-město)

4 615 000 Kč
neplatíte provizi

Základní údaje

Datum vložení
21. července 2020
ID nemovitosti
14118697
Plocha užitná
71 m²
Energetická náročnost
B - Velmi úsporná
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

Okres Brno-město, Chrlice. Investiční skupina e-Finance, a.s. nabízí k prodeji prodej nebytových prostor v Brně, které jsou v současnosti pronajaté na dobu určitou jednoho roku seriózním nájemcům. Nájem s nájemcem se může každý rok prodloužit nebo naopak ukončit.
K prodeji je nebytová jednotka s výlohou a vstupem z ulice č.22 a č.23 o celkové výměře 71 m2 a podíl na jednotce č.21, která slouží jako společné WC.
Nebytové prostory jsou po kompletní rekonstrukci a nacházejí se v atraktivní lokalitě v Brně na ulici Pěkná v kompletně zrekonstruovaném domě.
Parkovací stání před domem je možné zakoupit za cenu 110.000 Kč/stání. K nebytovému prostoru s výlohou je možnost koupit předzahrádku.
V nabídce je v současnosti devět nebytových prostor o celkové výměře 175,4 m2. Čtyři prostory jsou s výlohou a samostatným vstupem z ulice Pěkná, další samostatné prostory jsou přístupné z domu. V přízemí domu jsou ke společnému užívání všech nebytových prostor připravené i dva prostory s WC a umyvadlem přizpůsobené pro invalidy.
Prostory je možné využívat jako obchodní kanceláře, skladové prostory nebo drobná provozovna služeb.
Bytový dům prošel kompletní rekonstrukcí, včetně zateplení pláště budovy, výměny všech balkonů, oken i dveří, včetně výměny veškerých vnitřních rozvodů elektřiny, vody, odpadů a připojení k inženýrským sítím. V rámci této přestavby byly oba schodišťové prostory vybaveny novými osobními výtahy. Plynová kotelna, která je součástí domu je vybavena novou technologií zajišťující ústřední vytápění celého objektu.
Blízkost městské hromadné dopravy, včetně vlakového spojení a především nedaleké napojení komunikací sjezdem na dálnici D2 u obchodního centra Olympia, pak znamená rychlou dopravní dostupnost k velkému městskému okruhu i do centra Brna.
U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.
Průkaz energetické náročnosti: B

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Chrlice, Brno (okres Brno-město)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Tomáš Šmídek
Tomáš Šmídek
Kontaktovat prodejce
e-Finance, a.s.
Reklama

Budete potřebovat?

Terénní, zemní, výkopové práce
Terénní, zemní, výkopové práce

Josef Uhlíř s.r.o.

Adresa: Komenského 442, Nosislav, 69164
Telefon: 775 282 819
Email: info@nakladac-brno.cz
Web: http://www.nakladac-brno.cz
TOPlist TOPlist