4 454 aktuálních nabídek
od 231 realitních kanceláří a soukromníků
AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o. nabízí

Prodej výrobního objektu 16500 m²

Kunovice (okres Uherské Hradiště)

65 000 000 Kč
včetně provize

Základní údaje

Datum vložení 14. dubna 2021 ID nemovitosti 635931
Plocha celková 16 500 m² Plocha pozemku 16 500 m²
Užitná plocha 16 500 m² Výrobní plocha 11 776 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná Dopravní spojení Vlak, Silnice, Dálnice
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Konstrukce Montovaná
Zdroje vody Veřejný vodovod Inženýrské sítě Telefon
Parkování Vlastní parkovácí stání Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Agentura Zvonek Vám ve výhradním zastoupení zprostředkuje prodej komerčních, výrobních, skladových a administrativních budov, které se nachází v bývalém areálu LET Kunovice o celkové ploše cca 16.500 m².
Nemovitosti pro komerční účely jsou vhodné k průmyslové výrobě nebo skladování a jsou tvořeny z 3 charakterových typů: 1) výrobní haly o celkové ploše 11.776 m², která je v původním stavu a je vhodná rekonstrukce, 2) budovy s mostovým jeřábem (hangár), která je vhodná pro průmyslové využití a skladování – předností této budovy je krom masivních podlah i výška budovy 13,37 m a velká vrata, která nelimitují vjezdu nákladu. 3) Ze západní strany nová přístavba, která byla zrekonstruována v roce 2015. Nachází se zde moderní kanceláře a zázemí společnosti.
Celý komplex tří budov a čtyř pozemků v jednom funkčním celku, je napojen na IS ( voda, kanalizace a elektřina ) a nabízí i velkou manipulační plochu, benefitem je možnost vjezdu kamionů do výrobních hal a hangáru. Příjezd je po asfaltové komunikaci a před zrekonstruovanou budovou je vybudováno i parkoviště. Dopravní dostupnost je zde výborná (3 km na napojení hlavního tahu I/50 směr Brno, nebo Slovensko).
V minulosti byl vytvořen projekt na rekonstrukci stávající výrobní haly a hangáru ( viz. vizualizace ), který v případě zájmu prodávající přenechá.
Objekt, ze kterého je možno využít i přímý vstup na letiště, je ideální investiční příležitostí za účelem pronájmu nebo vlastního provozování. Je možno využít i jiným směrem podnikání.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Kunovice (okres Uherské Hradiště)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist