7 204 aktuálních nabídek
od 267 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty

Počet nalezených novostaveb: 12
Oleksovice lokalita U Hřiště

Nabízím k prodeji stavební pozemky v městysi Oleksovice lokalita U Hřiště.


Lokalita: Oleksovice

od 1 293 353 Kč
DOMY Lešany

Moderní bydlení v klidné lokalitě Lešany u Prostějova. Jedná se o bungalovy 4 + kk (5 + kk) se sedlovou střechou, jsou součástí projektu výstavby osmi solitérních nízkoenergetických domů s vysokou kvalitou provedené práce i použitých materiálů.

Lokalita: Lešany

od 6 268 231 Kč
DOMY Vrahovice

Moderní bydlení na okraji Prostějova v blízkosti plánovaného přírodního biocentra s parkem. Výstavba rodinných domů a bytů v Prostějově. V rámci projektu bude vybudovaná nová komunikace s parkovacími místy a přípojkami vodovodu, kanalizace a elektřiny.

Lokalita: Prostějov

od 3 750 000 Kč
Rezidence Prometheus

Víceúčelový dům Rezidence - Prometheus nabízí možnost komfortního bydlení v blízkosti přírody s výborným dopravním spojením do centra Brna i k nákupním zónám Globus a Bauhaus. 

Lokalita: Brno, Hudcova

od 2 700 000 Kč
Rezidence Juliana II

Projekt JULIANA II nabízí možnost pohodlného městského bydlení v blízkosti přírody s výborným dopravním spojením do centra Brna. Výstavba dvou bytových domů navazuje na úspěšnou první etapu realizovanou v letech 2016 – 2017.

Lokalita: Brno, Líšeňská

od 4 420 000 Kč
Nové byty Zlín, Park Tower

Posledních 6 volných bytů - Park Tower Zlín, bydlení s nádechem Ameriky

Unikátní bytový projekt Park Tower vzniká na exkluzivní adrese v samotném srdci města Zlína na ulici Lorencova s přímým napojením na hlavní třídu Tomáše Bati. V blízkosti PARK TOWERU se nachází park s nově zrekonstruovaným dětským hřištěm vybaveným nejmodernějšími herními prvky. V těsné blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost - mateřskou školku, školu, Městské divadlo, Městské lázně, nákupní centrum Zlaté jablko.

Bytový projekt Vám nabízí možnost výběru bytů v rámci všech dispozic, nebo luxusní apartmány navržené do posledního detailu. 

Lokalita: Zlín, Lorencova

Cena na dotaz
Rezidence U parku

Rezidence U parku domem C úspěšně pokračuje výstavbou již třetího bytového domu ve vyhledávané lokalitě u nově vybudovaného městského parku „Mládkovy sady“.

Lokalita: Prostějov, Okružní

od 4 440 000 Kč
Rezidence Masarykova

Projekt bytového domu vznikl jako myšlenka vytvoření nadstandardního bydlení

s moderním zázemím a perfektní dostupností do historického centra. Zájemci mohou vybírat z promyšlených dispozic od 1+kk až 3+kk. Moderní bydlení zde najdou nejen rodiny s dětmi, ale i singles a mladé páry. Hlavní dominantou Rezidence Masarykova jsou plnohodnotné byty v nejvyšším podlaží, které disponují obrovskými terasami, ze kterých je mimořádný výhled do okolí. 

Lokalita: Humpolec, Masarykova, 754 č.p.

od 4 260 000 Kč
Domy Bulhary

Nabízíme Vám výstavbu přízemních, rodinných domů typu bungalov s dispozičním řešením 4+kk s krytou terasou, zahradou, 2 parkovacími stání. Projděte si naši nabídku a vyberte si Vaše vysněné bydlení.

Lokalita: Bulhary

Cena na dotaz
Nové byty Pohořelice

Bytový dům obsahuje 42 nových bytových jednotek o vel. 3+kk a 2+kk, 14 sklepních boxů, 3 zděné sklepy, 8 vnitřních garážových stání, kočárkárnu - kolárnu, technické zázemí, 4 samostatné zděné garáže, 40 venkovních garážových stání. Bytový dům nabízí 4. NP a 1. PP. Probíhá výstavba a rezervace. Možnost prohlídky vzorového bytu. Volných 37 bytových jednotek.

Lokalita: Pohořelice

od 5 098 415 Kč
Chrlice Place

Moderní architektura, maximální komfort a klidná lokalita jako stvořená pro rodinné bydlení. To jsou hlavní charakteristiky rezidence Chrlice Place, unikátního bytového domu se soukromým bazénem.

Lokalita: Brno, U viaduktu

od 4 387 907 Kč
Central Park Side

Sedm nových luxusních střešních bytů v půdní nástavbě neobarokního paláce na ulici Antonína Slavíka uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Lokalita: Brno, Antonína Slavíka, 2008/1 č.p.

Cena na dotaz
TOPlist TOPlist