Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

od 7 050 000 Kč

big left
big right
Nemovitost nabízí
EXPLICIT REALITY

Základní informace

Vloženo před měsícem
Stránky projektu www
Energetická náročnost B - Velmi úsporná

Popis developerského projektu

Vzdáleno pouhých 25 minut jízdy od Brna, na okraji malebného přírodního parku Údolí Bílého Potoka, v obci Maršov u Veverské Bítýšky se právě rodí nový komplex nízkoenergetických rezidencí s nádechem luxusu.


Představujeme vám 3 velkorysé vilabyty, které spíše připomínají rodinné domy, každý s vlastní zahradou a třemi parkovacími místy. Tyto elegantní domovy jsou navrženy s ohledem na vaše maximální pohodlí a soukromí.

Už na začátku je třeba zmínit, že všechny vilabyty jsou koncipovány tak, že budou zcela samostatné, co se provozu, chodu a údržby týká. Splňují tedy funkci plnohodnotného rodinného domu.

Pozemek okolo bytového domu bude oplocený a novému majiteli tak poskytne absolutní soukromí. Každý byt má dva vchody, jeden přímo z ulice a druhý z dvorního traktu s parkovacími místy.

Standardní vybavení každého bytu zahrnuje tepelné čerpadlo, solární panely a fotovoltaiku pro udržitelný provoz. Teplo je zajištěno elektrickým podlahovým vytápěním, doplněným o termostaty v každé místnosti a topnými žebříky v koupelnách.


Tyto byty jsou nabízeny ve vysoce prestižním standardu, zaručujícím jak výbavu, tak kvalitu použitých materiálů a technologií. Zařizovací předměty v ceně. Podlahy, koupelna, dveře dle vlastního výběru. Možnost klientských změn.


Maršov nabízí veškerou potřebnou infrastrukturu - mateřskou školu, smíšené potraviny a sportovní klub TJ Sokol Maršov. V okolních obcích pak najdete veškeré další služby. Dostupnost je zajištěna integrovanou dopravou nebo automobilovou dopravou - 25 minut od Brna, 10 minut od Tišnova, 5 minut od Veverské Bítýšky, 10 minut od Velké Bíteše, 16 minut od exitu Ostrovačice na dálnici D1.


Tato lokalita je ideálním rájem pro cyklistiku a pěší turistiku, s blízkostí atrakcí jako je Šmelcovna, Maršovské jezírko a Hálův mlýn.

Maršov je obec, která se nachází v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Ideální poloha v Křižanovské vrchovině, na kraji přírodního parku Údolí Bílého potoka, poskytuje kombinaci klidného venkovského života a snadné dostupnosti do města.


Těším se na osobní prohlídku, kde vám ráda poskytnu další informace.


Kateřina Hřebíčková

e-mail: katerina.hrebickova@explicitreality.cz

telefon: 736 488 227


small left
small right