6 755 aktuálních nabídek
od 275 realitních kanceláří a soukromníků

DOMY Lešany | Rodinné domy a pozemky

Lešany

od 4 690 000 Kč

Základní údaje

Zahájení prodeje 1. února 2022 Energetická náročnost B - Velmi úsporná
Nabízené nemovitosti 6 Stránky projektu https://www.smartstavby.cz/domy-lesany/
Datum vložení 30. listopadu 2022

Popis developerského projektu

Pokud hledáte moderní bydlení v klidné lokalitě, máme právě pro vás ideální nabídku. Postavíme vám dům, který splní vaše veškerá očekávání. Jedná se o bungalovy 3 + kk (4 + kk, 5 + kk) se sedlovou střechou, jsou součástí projektu výstavby osmi solitérních nízkoenergetických domů s vysokou kvalitou provedené práce i použitých materiálů.


Projekt je situován v centru obce Lešany. Lokalita novostaveb je navržena tak, aby domy vytvořily ulici, v níž bude radost bydlet. Bungalovy jsou umístěny s ohledem na maximum soukromí, a to jak v domě, tak i na zahradě.

Nabízené domy mají užitnou plochu 65 m2 (SMART Mini) nebo 94 m2 (SMART Go!) a jsou situovány na pozemku o velikosti cca 660 m2. Prakticky navržené vnitřní uspořádání poskytne budoucímu majiteli naprosté pohodlí. Dispozici a typ domu můžete vybírat z 5 připravených variant. V rámci projektu bude vybudovaná nová komunikace s parkovacími místy a přípojkami vodovodu, kanalizace, elektřiny a plynu.

Jsme přímo realizační firma a také developer.


Popis lokality:

Obec Lešany leží jen 8 minut jízdy z Prostějova nebo 27 minut z Olomouce. Do blízkého Kostelce na Hané, kde je veškerá občanská vybavenost, vám bude stačit 5 minut autem. Kousek od výstavby je dětské hřiště. Nad vesnicí se nachází chráněná přírodní rezervace Na hůrkách.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

Smart stavby s.r.o.
Kontaktovat prodejce
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů