Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

od 5 250 000 Kč

big left
big right
Nemovitost nabízí
Dvojdomy Puklice

Základní informace

Vloženo před měsícem
Volných nemovitostí 1
Stránky projektu www
Energetická náročnost A - Mimořádně úsporná

Popis developerského projektu

Nabízíme k prodeji dva byty 3+kk v novostavbě pasivního dvojdomu v Puklicích u Jihlavy. Výstavba již probíhá. K nastěhování 06/2024. Podrobné informace na našem webu. Byty jsou navrženy a provedeny v pasivním standartu. Pasivní standart zaručí extrémně nízké náklady na provoz bytu. Byty jsou celkově navrženy ve vysokém standartu: dřevohliníková okna, inteligentní domácnost Loxone, cirkadiální osvětlení, FVE, předokenní žaluzie, atd. Byty v takovém standartu nikdo jiný na Vysočině nenabízí.


Uvedená cena je včetně DPH 12% za populární variantu "Shell & core". Kdy je byt předán bez podlah, vnitřních dveří a bez vybavení koupelen. Design interiéru, jeho materiálové řešení a cena, je tedy plně v režii budoucího majitele. Samozřejmě rádi zpracujeme cenovou nabídku nabídku na byt dokončený na klíč a dle výběru klienta.


Výjimečná je lokalita. Dům je umístěn na okraji obce Puklice, ze které je centrum Jihlavy autem dostupné během 6-ti minut. Zároveň i sama obec nabízí bohatou občanskou vybavenost (škola, školka, obchod, pošta,...)


Při navrhování domu, jsme chtěli dopřát našim budoucím klientům bydlení, které je vysoce nadstandartní. Nejen kvalitními prvky, které jsou vidět na první pohled, ale hlavně bydlení, které bude nadstandardní svým komfortem života. To znamená, zdravé prostředí v bytě, vysoká akustická pohoda a soukromí.

Navržený dvojdům je rozdělen na čtyři bytové jednotky. Byty jsou provozně úplně odděleny. V domě tedy nejsou společné prostory (jako například chodby nebo schodiště). Podkrovní byty disponují pohodlnou terasou. Součástí každého bytu je samozřejmě také plocha pro parkování dvou osobních aut.


Byt 03 - podkroví se západní orientací

Užitná plocha 97,4 m? s pozemkem 78 m?

Byt 04 - podkroví východní orientace

Užitná plocha 97,4 m? s pozemkem 95 m?

Nabízené nemovitosti developerského projektu

Zobrazit vše
small left
small right