Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

Cena na dotaz

big left
big right
Nemovitost nabízí
Elite real service s.r.o.

Základní informace

Vloženo před rokem

Popis developerského projektuUnikátní bytový komplex spojuje americký vysoce komfortní styl bydlení spolu s nadčasovou baťovskou architekturou. Bytový komplex nabízí nejmodernější technologie, prvotřídní materiály, designové vybavení a nevšední panoramatické výhledy na Zlín. V rámci projektu Vám nabízíme venkovní a vnitřní parkovací stání, vzdušné balkony, lodžie, terasy, 2 rychlovýtahy, úklidové služby, služby recepce, fitness, přímý výtah do vybraných jednotek, střežené parkovací stání, vymezený prostor pro mytí kol, vymezený prostor pro mytí domácích mazlíčků, párty terasu, vysokorychlostní připojení k internetu a další.


Bytový komplex s 11 patrovou budovou je rozdělen do bloků “A”, "B", "C" a nabízí celkem přes 129 luxusních bytů a apartmánů o rozloze 22 – 120 m? s možností výběru bytů od 1+kk do 3+kk. Jednotky jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální soukromí, klid a bezpečí.


V rámci bytového komplexu je možno koupit či pronajmout prostor KAVÁRNY o rozloze 123,9m2 s možností zahrádky přímo před budovou Park Toweru. Kavárna je situována tak, že jí prochází chodba a také vstup je zároveň hlavní vchod do budovy Park Toweru.

small left
small right