6 755 aktuálních nabídek
od 275 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty Prostějov

Počet nalezených novostaveb: 4
NOVÉ DOMY VILAPARK, BRODEK U PROSTĚJOVA

Nabízené novostavby jsou prostorné, výborně architektonicky zpracované rodinné domy

zapadající do koncepce moderního

bydlení s promyšlenou dispozicí, které si můžete „ušít na míru“.

Momentálně si můžete vybrat ze 3 typů domů označených jako P2 (P2A, P2B, P2C, P2D), S4 a 3RD (3RDA, 3RDB). Vzhledem k nastartování další etapy projektu, jejíž výstavba započne na jaře 2024, spustíme za nedlouho i rezervace pro domy typu 5RD. 

Hledáte moderní, elegantní a technicky vyspělé bydlení v klidném prostředí blízko přírody s vynikající dostupností do okolních měst? Pak jsou pro vás naše domy to pravé. Domy jsou výborně architektonicky zpracované. Standard domů je nastaven formou finančních budgetů, což skýtá kupujícím téměř volný výběr povrchů a zařizovacích předmětů. Dům si ušijete tzv. na míru. Nesmírnou přidanou hodnotou tohoto projektu je aktivní spolupráce s developerem, pro kterého není problém cokoliv, je-li to v souladu s projektovou dokumentací, stavebním pov

Lokalita: Brodek u Prostějova

od 7 800 000 Kč
NOVÉ BYTY REZIDENCE PLUMLOVSKÁ PROSTĚJOV

PRÁVĚ VZNIKÁ UNIKÁTNÍ PROJEKT NOVÉ BYTY PLUMLOVSKÁ. Představujeme Vám komorní rezidenční projekt, vznikající v příjemné upravené lokalitě města Prostějov. Tradiční domková čtvrť je obohacena o území zeleně Kolářových sadů, které se rozprostírají nedaleko. Netradiční moderní architektura domu nabízí možnost moderního bydlení. Dva domy, jeden se 4.NP a druhý nízkopodlažní se 2.NP tvoří uzavřený vnitroblok a jsou charakterizovány prostornými balkony, lodžiemi a terasami. Projekt disponuje byty o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk. 

K dispozici nechybí nabídka možnosti garáží nebo parkovacího stání. 

Vnitřní uzavřený areál nabízí majitelům bytů soukromí a místo pro vybudování odpočinkové venkovní zóny. 

Tento projekt mají v nabídce náš prodejní tým Naďa Čunderlová a Radka Můčková.

Lokalita: Prostějov, Plumlovská

od 2 561 034 Kč
DOMY Lešany | Rodinné domy a pozemky

Moderní bydlení v klidné lokalitě Lešany u Prostějova. Jedná se o bungalovy 4 + kk (5 + kk) se sedlovou střechou, jsou součástí projektu výstavby osmi solitérních nízkoenergetických domů s vysokou kvalitou provedené práce i použitých materiálů.

Lokalita: Lešany

od 4 690 000 Kč
DOMY Vrahovice | Rodinné domy, byty a pozemky

Moderní bydlení na okraji Prostějova v blízkosti plánovaného přírodního biocentra s parkem. Výstavba rodinných domů a bytů v Prostějově. V rámci projektu bude vybudovaná nová komunikace s parkovacími místy a přípojkami vodovodu, kanalizace a elektřiny.

Lokalita: Prostějov

od 5 695 000 Kč

Projekty dle lokality

TOPlist TOPlist