Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region
Nastavený filtr:
Upravit filtr Uložit

Dispozice a stáří

Dispozice
Stáří inzerátu
Okresy
Brno
Okresy

Cena

Ostatní nemovitosti Zlín

Právě teď můžete vybírat ze 7 ostatních realit

Prodej garáže 16 m² Zlín, Podlesí II

Nabízíme na prodej garážové stání v suterénu bytového domu v lokalitě Zlín - Podlesí. K dispozici jsou 2 stání (uvedená cena je za jedno stání). Stání mají ideální polohu přímo naproti vjezdu, vrata jsou na dálkové ovládání. Garážové stání jsou k dispozici na prodej i pro obyvatele okolních domů. K dispozici dle dohody. Možnost prodeje i jednotlivě. Bližší informace Vám sdělí náš realitní speciali

Pronájem parkovacího místa 12 m² Zlín, Lorencova

Nabízím k pronájmu soukromé parkovací stání v areálu bytového komplexu ParkTower na Lorencově ulici v centru Zlína.Rozměry parkovacího stání jsou 2,5m x 5m. Nachází se na venkovní ploše před budovou A.Jedná se parkovací stání č. 69K dispozici od 1.4.2024Kdykoliv se na mě obraťte. Rád Vám poskytnu podrobnější informace a zodpovím veškeré dotazy.

Pronájem parkovacího místa 12 m² Zlín, Lorencova

Pronájem soukromého parkovacího stání v areálu bytového komplexu ParkTower na Lorencově ulici, Zlín. Parkovací stání o velikosti 2,5 m x 5 m, umístění na venkovní ploše vedle objektu \"A\". K dispozici od 1.11.2023. Pro více informací a sjednání termínu prohlídky mě kontaktujte.

Pronájem garáže 19 m² Zlín, Lorencova

V exkluzivním zastoupení klienta nabízíme pronájem vyhrazeného parkovacího stání pro osobní automobil. Jedná se o nekryté parkovací stání v centru města Zlína s vynikající dostupností MHD i pěší chůzí. Smlouva možná pouze na 1 rok, náš klient nevyužívá. Volné ihned. Prodloužení možné po dohodě. Pro více informací kontaktujte makléře.