7 253 aktuálních nabídek
od 264 realitních kanceláří a soukromníků
Dražební společnost MORAVA, s.r.o. nabízí

Prodej komerčního pozemku 579 m²

třída Tomáše Bati, Zlín

Fotky 3
10 950 000 Kč
18 912 Kč za m²
Vyvolávací cena!

Základní údaje

Datum vložení 2. června 2022 ID nemovitosti 1386
Plocha pozemku 579 m² Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Předmětem prodeje jsou dva pozemky p.č. 427/1 a p.č. 427/2, tvořící jednotný funkční celek, v atraktivní lokalitě nedaleko centra města Zlína, část Prštné, ul. tř. T. Bati, včetně projektové dokumentace a stavebního povolení.

V současné době není na parcele situován žádný objekt. Parcela je částečně oplocena. Návrh počítá s vybudováním polyfunkčního domu o třech nadzemních podlažích. Navržený dům bude nepodsklepený a je rozložen téměř na celou šířku stavební parcely. Základní kubický tvar je členěn vertikálně materiálovou odlišností 1.NP a ostatních dvou nadzemních podlaží. Součástí objektu je průjezd na zadní část pozemku, kde jsou situována parkovací stání.

Přízemí objektu obsahuje prodejní plochu se zázemím, vstup do společných prostor, výtahovou šachtu, schodiště a technickou místnost. V úrovni 1.NP je řešen průjezd do dvora s parkováním. 2.NP a 3.NP je určeno pro prodej. V každém z těchto dvou podlaží je situován prodejní prostor, šatna, WC a příslušné společné komunikační prostory jako schodiště a výtahová šachta. Návrh objektu je řešen s ohledem na užívání osob s omezenou schopností pohybu a orientace ve smyslu vyhlášky 174/1994 Sb. Hygienické zázemí pro tělesně postižené je umístěno ve 2.NP a 3.NP je přístupné výtahem z jakéhokoliv patra objektu.

Svislou nosnou konstrukci objektu tvoří kombinace monolitických železobetonových a zděných stěn a sloupů tl. 300mm. zatepleno kontaktním zateplovacím systémem tl.100mm, opatřeným hladkou omítkou v bílé barvě. Stropní konstrukce jsou navrženy jako monolitické železobetonové desky. Výplně okenních a dveřních otvorů jsou hliníkové v odstínu antracit. Konstrukce střechy a terasy je tvořena horkovzdušně svařovanou hydroizolační vanou přitíženou kamenivem. Klempířské výrobky jsou navrženy z TiZn.

Napojení objektu je navrhováno z chodníku pro pěší lemující severní hranici parcely. Sjezd z komunikace je navržen z tř. T. Bati. Stavba je navržena s napojením pomocí přípojek na kanalizaci, vodovod, rozvod plynu a elektro.

Navrhované kapacity stavby:
Podlažní plocha: 111,7 m2 - 1. nadzemní podlaží
228,6 m2 - 2. nadzemní podlaží
228,6 m2 - 3. nadzemní podlaží
Podlažní plocha celkem: 568,9 m2
Zastavěná plocha: 257,1 m2
Obestavěný prostor: 2956,7 m3
Plocha pozemku: 579 m2
Plocha komerčních prostor: 471,8 m2
Počet parkovacích stání: 9 parkovacích stání

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

třída Tomáše Bati, Zlín
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Petra Kopečná
Ing. Petra Kopečná
Kontaktovat prodejce
Dražební společnost MORAVA, s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist