5 087 aktuálních nabídek
od 248 realitních kanceláří a soukromníků
REALITNÍ DOZOR, s.r.o. nabízí

Prodej stavební parcely 1678 m²

Česká (okres Brno-venkov)

Fotky 10
5 850 Kč/m²
5 850 Kč za m²

Základní údaje

Datum vložení
24. listopadu 2020
ID nemovitosti
2020025
Plocha celková
1 678 m²
Plocha pozemku
1 678 m²
Dopravní spojení
Autobus, Vlak, MHD, Silnice
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Dobrý

Popis nemovitosti

Prodej pozemku o celkové výměře 1678 m2, který tvoří 3 na sebe navazující parcely, určené k budoucí výstavbě RD typ samostatně stojící nebo jako dvojdomy. Zastavěnost parcel je 40%.
Pozemky jsou děleny na 3 samostatné navazující parcely o výměře 553; 567 a 558 m2 čtvercového tvaru o š. 24 m a každá o délce cca 23 m.
Orientace k příjezdové cestě na západ. Dle návrhu změny ÚP obce Česká se pozemky nacházejí v zastavitelné ploše bydlení v rodinných domech Z5, ozn. „Br“. Zastavěnost pozemku je 40% budovami o max. 2NP - RD nebo dvojdům. Napojení na obslužnou dopravní infrastrukturu je možno realizovat přímo z hranice pozemku. Vodovod se nachází v navazující komunikaci, vzdálenost cca 30 m. Kanalizace vzdálenost cca 15 m od hranice pozemku. Kompletní zastavovací studie upřesňuje využití území a je k dispozici na stránkách města Kuřim, oddělení územního plánování, investičního odboru MÚ Kuřim. Pozemky jsou umístěny v klidné části obce, ze dvou stran je volný prostor, z dalších částečně sousedí BD a zahrady RD. Výhodná je blízkost lesa, Kuřimská a Ostrá hora a dostupnost do centra města Brna. Velmi dobrá dopravní dostupnost - autem po přivaděči cca. 10 min., v blízkosti MHD nebo vlak.
Cena je včetně právního servisu a provize RK. Na stránkách rk další dokumenty k zastavitelnosti. Dle platného ÚP Česká jsou pozemky součástí lokality Z5, pro které byla pořízena ÚS a zaevidována do evidence územně plánovací činnosti a schválena možnost jejího využití jako podklad pro změnu ÚP, aktuálně probíhá schválení změny č. 2 ÚP, není tedy v současné době možné žádat o stavební povolení.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Česká (okres Brno-venkov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Marcela Šnajdarová
Marcela Šnajdarová
Kontaktovat prodejce
REALITNÍ DOZOR, s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist