6 429 aktuálních nabídek
od 270 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Partner nabízí

Prodej stavební parcely 425 m²

Osová Bítýška (okres Žďár nad Sázavou), Česko

Základní údaje

Datum vložení 5. dubna 2023 ID nemovitosti 362715
Plocha celková 425 m² Plocha pozemku 425 m²
Užitná plocha 425 m² Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Inženýrské sítě Plyn

Popis nemovitosti

Nově nabízíme stavební parcelu v obci Osová Bitýška, která se nachází pohodlné 4 kilometry od dálnice D1. Díky tomu se tak nabízí skvělá dopravní dostupnost do Brna, která vám zabere pouhých 22 minut jízdy autem. Základní vybavenost jako pošta, potraviny a autobusové spoje umí obec obstarat. Veškerou širší vybavenost pak zajišťuje přilehlá obec Velká Bíteš, která se nachází 4 minuty jízdy autem.

Naše nabídka obsahuje stavební parcelu s již kompletní projektovou dokumentací (v ceně) na dvojdomek o celkové vnitřní ploše 350 m2 včetně garáží, viz vizualizace. Záměrem byl dvojdům, kdy každá jednotka obsahuje plochu 175 m2 ve dvou nadzemních podlažích. U každé jednotky bylo myšleno i na menší předzahrádku.

K dispozici jsou všechny sítě - plynovod, vodovod, kanalizace i elektřina. Pozemek je tak tedy připraven ke koupi a k okamžité žádosti o stavební povolení.

?V případě zájmu o další informace jsme schopni zaslat celý projekt ke vlastnímu posouzení. Pozemek je volně přístupný, tzn. prohlídka je případně možná po své ose kdykoliv.

Nemovitost nabízí

RE/MAX Partner
Reklama
TOPlist TOPlist