6 785 aktuálních nabídek
od 265 realitních kanceláří a soukromníků
Diadem Real s.r.o. nabízí

Prodej stavební parcely 705 m²

Holubice (okres Vyškov)

Základní údaje

Datum vložení 13. ledna 2023 ID nemovitosti 23002
Plocha celková 705 m² Plocha pozemku 705 m²
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Dovoluji si nabídnout v zastoupení klienta "BEZ PROVIZE", lukrativní stavební pozemek v obci Holubice u Brna, od kterého je vzdálen pouhých 10 km. Dalšími blízkými městy jsou např. Vyškov 10 km nebo Slavkov u Brna 5 km. Pozemek má celkovou výměru 705 m2 a je rovinatý. Uliční šíře je 13 m. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku - voda, kanalizace, plyn, elektřina. Je zde připraveno stavební povolení a chybí pouze vynětí ze zemědělského půdního fondu. Ideální pro výstavbu rodinného domu.

V KUPNÍ CENĚ je zahrnut i vypracovaný PROJEKT NA RODINNÝ DŮM S VYDANÝM STAVEBNÍM POVOLENÍM. Vše je důkladně propracováno vzhledem k platnému územnímu plánu obce Holubice, aby byly splněny veškeré potřebné podmínky pro jeho výstavbu, jako např. zachování uliční šíře, odstup od sousedních staveb nebo vzhledu ulice apod.. Součástí jsou i veškerá další doposud získaná platná povolení.
V případě zájmu je možné dokumentaci doložit.

V obci je od roku 2016 vybudována nová kanalizace, je zde veškerá občanská vybavenost, MŠ, ZŠ, obchod, zastávky IDS – vlak, BUS, sportovní a kulturní vyžití.

Je zde možnost zařídit výstavbu RD na klíč a financování koupě.

Neváhejte nás kontaktovat, s financováním Vám rádi pomůžeme.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Holubice (okres Vyškov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Marcela Beníčková
Marcela Beníčková
Kontaktovat prodejce
Diadem Real s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist