6 429 aktuálních nabídek
od 270 realitních kanceláří a soukromníků
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR nabízí

Prodej stavební parcely 2710 m²

Horní Lhota (okres Zlín), Česko

Základní údaje

Datum vložení 4. dubna 2023 ID nemovitosti 643052
Plocha celková 2 710 m² Plocha pozemku 2 710 m²
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

ve výhradním zastoupení majitele prodej pozemku v obci Horní Lhota u Luhačovic, okres Zlín. Pozemek je pravidelného obdélníkového tvaru, celková plocha je 2.710m2, z toho 912m2 je určeno pro výstavbu individuálního bydlení. Uliční šíře je přibližně 22m2. Orientace je na východní stranu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek je v klidné části obce, ale poblíž veškeré občanské vybavenosti. Po obou stranách pozemku stojí novostavba rodinného domu. Pozemek je díky charakteru terénu přístupný přes schodiště. Rovněž stavební materiál pro výstavbu je dopravován stavebním výtahem nebo přes sousedící louky. Stejným způsobem byl stavěn i sousední dům.

V případě zájmu je k dispozici i návrh projektu pro výstavbu rodinného domu.

Obec Horní Lhota je vyhledávanou lokalitou díky své strategické pozici. Leží 10km od lázeňského města Luhačovice a jen 15 km od Zlína. V obci je mateřská škola, obchod, kulturní dům s knihovnou, kostel, restaurace, sportovní areál.

Veškeré bližší informace ráda osobně sdělím, pomoc se zajištěním výhodného financování je samozřejmostí. Se zájemci se ráda uvidím na prohlídce. Ev. číslo: 642438. Bližší informace Vám sdělí RNDr. Jana Utěkalová, 734 358 582, 571 817 817, development@dumrealit.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Horní Lhota (okres Zlín), Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 RNDr. Jana Utěkalová
RNDr. Jana Utěkalová
Kontaktovat prodejce
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR
Reklama
TOPlist TOPlist