7 276 aktuálních nabídek
od 264 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Slavkov u Brna
V okruhu
Slavkov u Brna
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+kk na prodej, Slavkov u Brna

Aktuálně se zde cena bytů 3+kk k prodeji pohybuje od 4 550 000 Kč do 6 999 000 Kč

Ceny bytů 3+kk v obci Slavkov u Brna

Cena bytů 3+kk na prodej v obci Slavkov u Brna se momentálně pohybuje od 4 550 000 Kč do 6 999 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 21 800 Kč do 33 534 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 90 456 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 68 m2.

Jaké jsou byty na prodej v obci Slavkov u Brna?

Na trhu v Slavkově u Brna jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (4) v cenách od 4 300 000 Kč, následují byty 3+kk (3) od 4 550 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (2) od 3 099 000 Kč a byty 1+1 (1) od 3 799 000 Kč.

Lokality bytů 3+kk k prodeji

Byty 3+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (2), centrum (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt 3+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 3+kk v Slavkově u Brna s garáží nebo byty 3+kk v Slavkově u Brna s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 3+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+kk v 1. patře (1) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše. Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+kk v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Slavkov u Brna na prodej byty 3+kk novostavby (1), v dobrém stavu (1), v bezvadném stavu (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+kk v Slavkově u Brna dle vlastnictví

Byty 3+kk zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+kk v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+kk se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Nabídka bytů 3+kk v obci Slavkov u Brna dle inzerenta:

V Slavkově u Brna a okolí pochází 3 byty 3+kk z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+kk k prodeji inzerují tyto realitky: a RE/MAX Delta (3).

Jak najít vhodný byt 3+kk na prodej v obci Slavkov u Brna?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+kk na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+kk v Slavkově u Brna?

V obci Slavkov u Brna působí 2 realitních makléřů, spadajících pod 2 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Reality Hynštová Blansko, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Profimakléřky s.r.o. Brno, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav, 1. Nonstop Reality Jihlava a Multicont reality Vyškov.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Slavkov u Brna

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Nikola Adamcová, Lenka Pliešovská, Lucie Opatřilová, Ing. Zdeněk Adamec, Štěpán Šperka, DiS., Ing. Daniel Rapák, Bert Ramp, Ing. Dana Hrazdírová, Bohdan Buzek a Ivana Sychrová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Vyškova nabízí Ing. Dana Hrazdírová (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+kk, 83m2, Slavkov u Brna, Příční

RE/MAX Delta

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme byt v rezidenci Kaunicův Dvůr o dispozici 3+KK. Byt je velmi zdařile dispozičně řešen. Vstoupíme do prostorné předsíně, ze které jsou samostatné vstupy do dvou ložnic, koupelny, na toaletu a do obývacího pokoje…

Prodej bytu 3+kk, 67m2, Slavkov u Brna, Zelnice I

RE/MAX Delta

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme byt v montovaném bytovém domě o dispozici 3+KK. Vstup do bytu je prostornou předsíní, ze které jsou samostatné vstupy do dvou pokojů, obývacího prostoru s kuchyňským koutem, do koupelny a na toaletu. Lodžie (…

Prodej bytu 3+kk, 67m2, Slavkov u Brna, sídliště Nádražní

RE/MAX Delta

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme byt v 1.NP cihelného čtyřpodlažního domu v klidné lokalitě Slavkova u Brna. Do bytu vcházíme předsíní, ze které jsou vstupy na WC a do otevřeného obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Kuchyňský prostor je od…


TOPlist TOPlist