Nabízíme k prodeji garáž o výměře 18 m² (6x3 m) se zavedenou elektřinou (vlastní elektroměr pro podružné měření) na ulici Broučkova ve Zlíně. Šíře křídlových vrat činí 2,4 metru a výška 2 metry. Vrata jsou zvenčí oplechovaná, zevnitř zateplena. Na vratech jsou tři zámky kvůli lepšímu zabezpečení (vyžaduje pojišťovna pro pojištění). Příjezd ke garáži je zajištěn po zpevněné obecní komunikaci.
Nabízíme ke koupi garážové stání o výměře 16 m² ve velmi žádané lokalitě Zlín – Podlesí. Stání se nachází v suterénu moderního domu, který zajišťuje bezpečné, suché a pohodlné parkování v blízkosti obytné zástavby. Vjezd do objektu je řešen automatickými vraty na dálkové ovládání, prostor je osvětlený, udržovaný a dobře přístupný i v zimních měsících. Díky poloze v klidné části města je vůz v
Zděná garáž ve Zlíně na prodej! Hledáte bezpečné místo pro své auto nebo prostor pro uložení věcí? Nabízíme zděnou garáž o vel. cca 16m2 s vraty na vlastním pozemkem o vel. cca 18m2, ve vyhledávané části města Zlína. Garáž je suchá, udržovaná a připravena k užívání dle domluvy. Skvělá investiční příležitost i praktické řešení pro vlastní potřebu.