Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

427 350 Kč

Hypotéku?
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Lukáš Czéhmester
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
1 hlas

Základní informace

ID nemovitosti 6941-2
Plocha pozemku 14 245 m²
Datum vložení včera
Stav nemovitosti Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rozsáhlý pozemek o celkové výměře 14 245 m v katastrálním území Ptáčov, okres Třebíč. Tyto ucelené pozemky se nachází v krásné přírodní lokalitě, jen kousek od města Třebíč a v blízkosti rybníků Židloch a Lubí.

Specifikace pozemku:
Celková výměra: 14 245 m
List vlastnictví: 443
Vlastnictví: 100% vlastnictví
Parcely: 1270/2, 1270/3

Díky své rozloze a umístění je pozemek ideální pro rekreační využití či kempování. Klidná lokalita v blízkosti vodních ploch a lesů poskytuje dokonalé soukromí i možnosti pro aktivní odpočinek v přírodě.
Zároveň pozemky v blízkosti města Třebíč, takže všechnu občanskou vybavenost máte na dosah.

Pro více informací o tomto pozemku mě kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Pozemek nabízím k prodeji v zastoupení vlastníka. Cena je uvedena včetně provize.
Nezaujala vás tato konkrétní nabídka? Přidejte se k MojePole Plus a získejte výhodné nabídky podobných pozemků přímo do své e-mailové schránky. Nezávaznou poptávku můžete vyplnit na našich webových stránkách.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nabídky.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Lukáš Czéhmester
Lukáš Czéhmester
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
100 %

1 hodnocení

Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Lukáš Czéhmester
Lukáš Czéhmester
Telefon zobrazit telefon