Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

3 500 000 Kč

Hypotéku?
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Mgr. Helena Fendrychová

Základní informace

ID nemovitosti N112169
Vlastnictví soukromé
Datum vložení 4. června 2025
Plocha pozemku 1 160 m²
Cena 3 500 000 Kč
Spočítat hypotéku

Popis nemovitosti

Hledáte to správné místo pro váš vysněný domov, kde se příroda setkává s pohodlím služeb?

Máme pro vás stavební pozemek o rozloze 1160 m² v lokalitě Černovice u Kunštátu, okres Blansko. K pozemku je již vyhotoven projekt rodinného domu, který klade důraz na komfort a soukromí, s dispozicemi 4kk a 5kk a dvěma garážemi.

Stavební povolení je již vyřízeno, takže můžete začít ihned stavět, případně realizovat dům dle svých představ. Pozemek má uliční šířku 25 m a hloubku 46 m, je rovinatý a veškeré inženýrské sítě jsou dostupné přímo na hranici pozemku.

V obci se nachází vše potřebné, včetně mateřské a základní školy, dětského hřiště, obecní knihovny, úřadu, pošty, víceúčelového hřiště, přírodního koupaliště, restaurace a prodejny potravin. Nechybí autobusová zastávka s dopravním spojením do okolních obcí a měst. Do Tišnova se autem dostanete za 22 minut, do Boskovic za 23 minut, do Olešnice za 11 minut a do Brna za 42 minut.

V případě zájmu vám rádi zajistíme výhodné financování za nejlepších tržních podmínek nebo pomůžeme s prodejem vaší nemovitosti. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N112169.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Mgr. Helena Fendrychová
Mgr. Helena Fendrychová
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Mgr. Helena Fendrychová
Mgr. Helena Fendrychová
Telefon zobrazit telefon