Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

3 550 000 Kč

Hypotéku?
  • včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Petr Otte, MBA

13 955 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice
ID nemovitosti 265012
Plocha pozemku 850 m²
Elektřina 230 V
Datum vložení 5. února 2026
Příjezdy Asfalt
Cena 3 550 000 Kč
Spočítat hypotéku

Popis nemovitosti

Hledáte nemovitost k rekreaci nebo i celoročnímu bydlení? Nabízíme k prodeji pozemek o výměře cca 850 m2, který se nachází v žádané lokalitě na okraji města Plzně ve Lhotě. Pozemek se nachází v zastavitelném území dle platného územního plánu plochy rekreace individuální (RI). Hlavním využití pozemku jsou stavby a zařízení pro individuální rekreaci (objekty pro individuální rodinnou rekreaci). Daná lokalita je označená pod číslem L6_7 Litice U Čertova lesa. Prostorové uspořádání zástavby je dále regulováno schématem D. Maximální zastavěná plocha objektů je 80 m2.

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 850 m2.
Tento nabízený pozemek bude geometrickým plánem oddělen od stávajícího pozemku, kde je celková výměra 3.385 m2 a jehož součástí je chata se zděnou podezdívkou. Pozemek je oplocený, rovinatý se vzrostlými stromy a zelení, který poskytuje dostatek prostoru pro stavby a zařízení určené pro rodinnou rekreaci, relaxaci, zahradničení nebo trávení času s rodinou.

Pozemek leží mezi veřejnými komunikacemi, tj. ulicemi K Radbuze a K Rybníčku. Díky tomuto uspořádání můžeme prvním zájemcům nabídnout volbu o jaký pozemek mají zájem. Na výběr je velikost pozemku cca 850 m2 nebo 1.684 m2 nebo celek 3.385 m2. Volba je i zda koupit pozemek jehož součástí je stavba nebo pozemek bez stavby.


Dle výběru části pozemku je elektrická energie ve sloupku na hranici pozemku nebo v přilehlé ulici a bude nutné zřídit si přípojku novou. Dle výběru části pozemku je v jedné části pozemku studna. Budoucí volbou bude buď zbudování vrtů a odpadové jímky. Veřejná voda je cca 60 m od pozemku.


Nemovitost se nachází v katastrálním území Lhota u Dobřan. Jedná se o klidnou lokalitu obklopenou přírodou nedaleko řeky Radbuzy, poskytující tak opravdový odpočinek, který můžete skloubit navíc s rybařením nebo sportovními aktivitami v přírodě. Nedaleko se nachází Borská přehrada a multifunkční sportovní areál Škodaland, kde si přijdou na své jak děti, tak dospělí. V dnešní době je slovo „odpočinek“ velmi vzácné a spoustu z nás si uvědomuje čím dál tím víc jeho význam. Pokud z pracovních důvodů potřebujete zázemí města, ale rádi byste ve Vašich volných dnech využili možnosti rekreace, pak je tato nabídka právě pro Vás. Blízkost Plzně zajišťuje snadnou dostupnost veškeré občanské vybavenosti. MHD je v docházkové vzdálenosti.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám podáme podrobnější informace a poskytneme prohlídku, kterou vřele doporučujeme.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Petr Otte, MBA
Petr Otte, MBA
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Petr Otte, MBA
Petr Otte, MBA
Telefon zobrazit telefon

Podobné nemovitosti

Reklama

Možná se vám bude hodit

Elektrikáři

Pavel Fencl

Žichlice 43, Hromnice, 33011
Kontakty

Vložit firmu

Buďte vidět tam, kde se prodává.

Prezentace na našich stránkách znamená okamžitý dosah k tisícům aktivních kupců a investorů denně.