Funkce uživatele
Region
mapa

9 900 000 Kč

Hypotéku?
  • 10 510 Kč za m²
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Jan Verner

38 917 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice, Dálnice
Zdroje vody Veřejný vodovod
ID nemovitosti 234800
Plocha pozemku 942 m²
Elektřina 230 V, 400 V
Inženýrské sítě Internet, Plyn
Datum vložení před měsícem
Kanalizace Veřejná kanalizace
Příjezdy Asfalt
Cena 9 900 000 Kč
Spočítat hypotéku

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zajímavý pozemek v oblíbené obci Česká u Brna. Velkou výhodou je výborná dostupnost do centra Brna, takže jde o ideální místo nejen pro podnikání, ale i pro spojení bydlení a práce na jednom místě.
Pozemek je vhodný pro výstavbu komerčního objektu nebo objektu, kde lze podnikání spojit s bydlením. Součástí může být také jeden byt nebo dům pro správce areálu. Je to tedy skvělá volba pro každého, kdo chce mít zázemí pro firmu a současně možnost bydlet přímo v místě.
Lokalita nabízí klidnější prostředí mimo Brno, ale zároveň rychlé spojení do města, což je praktické pro každodenní život i práci.

Dle územního plánu - komerční zóna, ostatní plocha, plně zastavitelná.
Možné postavit: komerční objekt s jedním bytem (domem) správce, vhodné na bydlení spojené s podnikáním, nebo i pro developera na dodatečnou realizaci projektu.

Stavební povolení můžeme vyřídit (počítat min. 6 měsíců)
Pozemek je kompletně zasíťovaný (voda, elektřina, plyn, odpad, internet) a sítě jsou přivedeny na okraj pozemku a připraveny k napojení. Na pozemku stojí montovaná hala, zateplená s klimatizací 80m2, srovnané parkoviště - možné ihned pronajmout za 25+15 = 40tis.měsíčně do zahájení výstavby…pasivní příjem a okamžitá návratnost investice, nebo splátky hypotéky

Financování vám zajistíme . Doporučuji prohlídku. Pro více informací nás kontaktujte.