Funkce uživatele
Region
mapa

2 797 840 Kč

Hypotéku?
  • 3 280 Kč za m²
  • bez poplatků
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených

10 998 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

Cena nezahrnuje Poplatky
Cena 2 797 840 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti 1015014
Plocha pozemku 853 m²
Datum vložení před 18 dny

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji stavební pozemek v obci Záborná u Polné (okres Jihlava).

Pozemek o výměře 853 m2 se nachází v klidné části obce mimo hustou developerskou zástavbu, což zajišťuje dostatek soukromí a příjemné prostředí pro bydlení.

Na hranici pozemku jsou k dispozici inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace), což výrazně usnadňuje a zlevňuje budoucí výstavbu rodinného domu.

Lokalita nabízí kombinaci klidného venkovského prostředí a dobré dostupnosti:

Jihlava cca 15 min
Polná cca 5–10 min
D1 - 10-15 min

Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. existuje několik variant výměr k zakoupení. 550 - 1100m2
Více informací a varianty:
https://www.rozumnebydleni.cz/pozemek/pozemek-b4/

V případě zájmu o bližší informace nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Tato nemovitost je určena výhradně přímým zájemcům o koupi. Na inzerát můžete také reagovat přímo na webu Bezrealitky.