7 253 aktuálních nabídek
od 264 realitních kanceláří a soukromníků
AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o. nabízí

Prodej chaty 20 m²

Pod Nivami, Zlín

765 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu, další pozn.:V ceně chaty není započítána sazba DPH.

Základní údaje

Datum vložení 27. července 2022 ID nemovitosti 664156
Plocha pozemku 1 m² Užitná plocha 20 m²
Plocha zastavěná 25 m² Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i)
Konstrukce Dřevěná Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení výrobce nabízíme výrobu celoroční chaty dle vašich finančních možností. Pro rekreační chaty můžete využít bankovní financování nebo návaznost z prodeje jiné nemovitosti třeba garáže. Na osobní schůzce s Vámi prokonzultujeme Vaše přání a společně najdeme ideální řešení, kde vás seznámíme s celým procesem. Možnost vizualizaci dané stavby na Váš pozemek, volba možnosti pohledového materiálu stavby, vybavení interiéru, možnost napojení na sítě nebo bez, možnost barvy oken a další z řady možností. Možnost výroby celoročně obyvatelné zahradní chaty různých velikostí a dispozic. Světlá výška v našich stavbách je 2.55m, 1+KK zastavěné plochy 25m2, rozměr 3,1m x 8,1m.Vyberte si Vámi požadovanou
velikost, zvolte si typ střechy, zastřešené parkování nebo terasu k posezení. Během výroby Vám pomůžeme zajistit úpravy s přichystání pozemku, pokud bude třeba a domluvíme termín pro převoz nemovitosti a její usazení na pozemek prostřednictvím jeřábu atd. Během výroby máte možnost přijet zkontrolovat Vaši stavbu. Pro umístění chaty Není potřeba budovat betonový základ. Stavbu lze převézt variabilně na kamiónu a pomoci jeřábu ji znovu usadit na jiném místě na zemní vruty, základové patky, či základové pasy. Nejčastější možností usazení stavby jsou zemní vruty, které lze zbudovat velmi jednoduše a rychle během jednoho dne.
Chatu si můžete převzít v různé a předem dohodnuté fázi výroby.
HS) Hrubá stavba od 765.000,- Kč bez DPH (21%)
KD) K vlastnímu dokončení od 883.000,- Kč bez DPH (21%)
NK) Na klíč od 1.002.000,- Kč bez DPH (21%)
Náklady na dodání stavby.
Přeprava: cca 45.000,-Kč dle vzdálenosti a dostupnosti místa, Jeřáb: cca 30.000,-Kč dle vzdálenosti a dostupnosti místa, Základy - zemní vruty: cca 80.000,- Kč dle rozměrů, dostupnosti a zeminy.
Pro více informací kontaktujte prosím
Exkluzivní zastoupení investora
realitní agentura Zvonek - Pod Nivami 330 Zlín,
kontaktní osoba: Michal Bartl.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Pod Nivami, Zlín
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist