6 084 aktuálních nabídek
od 251 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Profil nabízí

Prodej rodinného domu 110 m²

Budějovická, Jemnice (okres Třebíč)

video
Fotky 16
1 890 000 Kč
Cena včetně právnických služeb a provize RK. Prodávající si vyhrazuje právo výběru kupujícího.

Základní údaje

Datum vložení 30. dubna 2022 ID nemovitosti 339055
Plocha pozemku 732 m² Užitná plocha 110 m²
Plocha zastavěná 85 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Elektřina 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Konstrukce Jiná
Zdroje vody Veřejný vodovod Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

V rámci exkluzivní smlouvy nabízíme k prodeji ideální ½ rodinného domu o velikosti 5 + 1 a optimálně velikou zahradou. Zastavěná plocha domu 85 m2, obytná plocha tvoří 123 m2, užitná výměra zastavěné plochy a nádvoří 444 m², zahrada o velikosti 288 m2, celková výměra pozemku je 732 m2. Dispozice: vstup do domu je přímo z ulice a začíná vstupní chodbou. Vpravo se nachází technická místnost s plynovým kotlem a nádrží na fotovoltaický ohřev vody. Dále se z chodby dostaneme do prostorné koupelny se třemi sprchovými kouty a třemi samostatnými WC. V pravé části domu se nachází 2 místnosti. Další 2 místnosti najdeme v levé části domu. Uprostřed domu je prostorná kuchyně s velikou kuchyňskou linkou a jídelním koutem. Pátá místnost je vytvořena z půdní vestavby. V případě potřeby je možno půdní vestavbu rozšířit a získat tak další podkrovní pokoj. Celý dům je podsklepen.
Původní secesní domek byl před asi 10 lety kompletně zrekonstruován a přistavěn. Elektřina je vedena v mědi, voda a odpad v plastu. Původní dřevěná okna byla vyměněna za plastová. Vytápění řešeno centrálně pro celý dům plynovým kotlem. Na střeše jsou nainstalovány fotovoltaické panely KERBEROS, které ohřívají vodu v 300 litrové nádrži, z niž se ohřátá voda využívá k topení a jako TUV. Odpad napojen na veřejnou kanalizaci. Voda využívána z vodovodního řadu nebo též z vlastní studny.
Nemovitost se nachází na samém konci města Jemnice. Jemnice se honosí titulem městská památková zóna. V roce 2013 schválilo Ministerstvo kultury zápis jemnické historické slavnosti „Barchan“ na Seznam nemateriálních statků tradiční a lidové kultury ČR. Město disponuje kompletní občanskou vybaveností - praktičtí lékaři, lékárna, škola, školka, pošta, policie, hasiči, RZS, autobusové i vlakové nádraží, koupaliště s tobogánem. Město leží asi 15 km od státní hranice s Rakouskem.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Budějovická, Jemnice (okres Třebíč)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing., Bc Arnošt Hamrle
Ing., Bc Arnošt Hamrle
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Profil
Reklama
TOPlist TOPlist