7 253 aktuálních nabídek
od 264 realitních kanceláří a soukromníků
FIEDLER REALITY s.r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 142 m²

Ochoz u Brna (okres Brno-venkov)

15 900 000 Kč
+ 1,5% + DPH provize RK

Základní údaje

Datum vložení 21. ledna 2022 ID nemovitosti 18405
Plocha celková 125 m² Plocha pozemku 432 m²
Obytná plocha 142 m² Užitná plocha 142 m²
Plocha zastavěná 125 m² Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i)
Parkování Garáž Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

Prodej novostavby domu v lokalitě Pod Skalkou v Ochozu u Brna. Jedná se o dvoupodlažní dům s navazující terasou a zahradou, s dispozičním řešením 4+kk (podlahová plochu domu je 142m2) + pracovna + garáž + sklad + zahrada. Zastavěná plocha domem 125 m2, celková výměra pozemku je 432 m2.

Konstrukční řešení: železobetonová zákl. deska, nosná konstrukce a dělící příčky z keramických cihelných bloků, stropní konstrukce ze systému Heluz Miako, dřevěný krov zateplený kvalitní tepelnou izolací, střešní krytina z pálené tašky, na terase betonová dlažba, vytápění a ohřev TUV pomocí podlahového topení a deskových radiátorů zajišťuje kondenzační kotel.

Dům je nyní ve fázi dokončovacích prací. Celý pozemek bude po provedení terénních úprav a položení dlažby na terase oplocen.

1.NP: obývací pokoj s kuchyňským koutem se vstupem na terasu, pracovna, komora, WC, chodba se zádveřím a schodištěm, technická místnost se vstupem do garáže, sklad.

2.NP: 3x pokoj, koupelna, samostatné WC, půdní prostor přístupný po sklápěcích kovových schodech je možno využít pro uložení věcí.

Obec Ochoz u Brna leží na okraji CHKO Moravský kras v těsné blízkosti lesů, ve vzdálenosti 7 km od hranice městské části Brno - Líšeň.

Občanská vybavenost: Česká pošta - pobočka Ochoz u Brna, praktický lékař pro dospělé, ZŠ a MŠ v Ochozu u Brna, Lesní mateřská škola LESINKA, Restaurace Na kovárně, pension Ochozzerie, Bistro - areál and #34;Svazarmu and #34;, Restaurace Verona, zájmové organizace Skaut, TJ.

Dostupnost IDS: autobus 201 - Židenice nádraží, Jedovnice; autobus č. 210 - Hostěnice, Bílovice nad Svitavou (žel. stanice).

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Ochoz u Brna (okres Brno-venkov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Irena Pavlišová
Ing. Irena Pavlišová
Kontaktovat prodejce
FIEDLER REALITY s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist