Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region
Nastavený filtr:
Upravit filtr Uložit

Dispozice a stáří

Dispozice
Stáří inzerátu
Okresy
Brno
Okresy

Cena

Ostatní nemovitosti od realitních kanceláří Prostějov

Právě teď můžete vybírat ze 4 ostatních nemovitostí

Pronájem parkovacího místa 18 m² Prostějov, Kostelecká

Pronajmeme vám parkovací stání v uzamčeném dvorním traktu bytového domu na Kostelecké ulici v Prostějově. Vstup zajištěn průjezdem s garážovými vraty na obou stranách. Užitná plocha cca 18 m². Měsíční nájem 860,- Kč, vratná kauce za dálkový ovladač 1.000,- Kč, provize RK 1.500,- Kč bez DPH. .

Prodej garáže 17 m² Prostějov, Česká

Útulna pro Vašeho plechového mazlika, Vaše nová trucovna, nebo sklad potřebností, co se jednou budou hodit? Tahle garáž ve vnitrobloku v širším centru města Prostějov, na ulici Česká, o výměře 17m2 je celá nově zrekonstruovaná. Je tu udělaný nový strop, opravené trámoví, nová plechová střecha, vyčištěné odvětrání, je vymalovaná na bílo a podlaha nově ošetřená epoxidem. Už si dáte jen

Pronájem garáže 22 m² Prostějov

Nabízíme pronájem garážového stání v suterénu bytového domu na ulici Dr. Plajnera v Prostějově. Vjezd do garáže je po vyhřívaném nájezdu, vysoký je 2,1 M a otvírání zajišťuje kod, který nájemce obdrží při podpisu nájemní smlouvy. Garážové stání je pod číslem B01. Ne vozidla LPG a CNG. Majitel požaduje vratnou kauci 3.000 Kč ,nájemné 1.500 Kč a provize RK 1.500 Kč + DPH.

Pronájem parkovacího místa 15 m² Prostějov, Tylova

Nabízíme k pronájmu venkovní vyhrazené parkovací stání v centrum města Prostějova na ulici Wolkerova. Výše nájmu za jedno parkovací stání je 800,- Kč/měsíc a je určeno pro osobní či SUV auto. V místě parkovacích ploch se nachází ruční mytí a dále možnost vysátí interiéru auta. Parkovací místa jsou k dispozici ihned.