7 204 aktuálních nabídek
od 267 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Zlín
V okruhu
Zlín
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Prodej bytů, obec Zlín

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 2 050 000 Kč do 10 995 000 Kč

Ceny bytů v obci Zlín

Cena bytů na prodej v obci Zlín se momentálně pohybuje od 2 050 000 Kč do 10 995 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 9 822 Kč do 52 680 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 73 852 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 75 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v obci Zlín.

Jaké jsou byty na prodej v obci Zlín?

Na trhu ve Zlíně jsou v současné době nejpočetnější byty 3+kk (22) v cenách od 4 390 000 Kč, následují byty 2+kk (17) od 3 590 000 Kč, byty 2+1 (17) od 2 690 000 Kč, byty 3+1 (15) od 2 998 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (9) od 2 050 000 Kč, byty 4+1 (7) od 4 490 000 Kč, byty 4+kk (5) od 4 990 000 Kč, byty 1+1 (1) od 2 555 000 Kč, byty 5+1 a více (1) od 4 990 000 Kč a byty 5+kk (1) .

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v obci Zlín, je byt za cenu 10 309 368 Kč , který má obytnou plochu 161 m2.

Lokality bytů k prodeji

V obci Zlín nabízíme byty v celkem 6 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty na prodej ve Zlíně (78), Byty na prodej v Malenovicích (6), Byty na prodej v Kudlově (5), Byty na prodej v Mladcové (3), Byty na prodej v Prštném (2), Byty na prodej v Přílukách (1).

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (40), centrum (12), sídliště (8).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (48). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty ve Zlíně s garáží (26) nebo byty ve Zlíně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (10) a 2. patře (18), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (45). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (8). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Zlín na prodej byty novostavby (44), v bezvadném stavu (25), v dobrém stavu (13), po rekonstrukci (10), k rekonstrukci (3).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty ve Zlíně dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Zlín nabízejí nejčastěji zděné byty (44). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty (20), montované byty (2), jiné byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v obci Zlín

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v obci Zlín také k dispozici tři byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v obci Zlín dle inzerenta:

VE Zlíně a okolí pochází 95 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o. (43), M&M reality holding a.s. (11), NEXT REALITY GROUP a.s. (10), Česká Společnost Realitní / Nemovitosti Pozemky (6), Elite real service s.r.o. (6), KUZO Partners s.r.o. (3), EXPLICIT REALITY (3), CENTURY 21 Česká republika (2), QARA s.r.o. (1) a BO! reality a finance (1).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v obci Zlín?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Zlín 9 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt ve Zlíně?

V obci Zlín působí 75 realitních makléřů, spadajících pod 30 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: REALmix s.r.o. Brno, David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, 1. Nonstop Reality Jihlava, REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav, Multicont reality Vyškov a COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Zlín

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Michal Bartl, Lucie Opatřilová, Mgr. Miroslav Zvonek, Filip Zvonek, Pavla Jahodová, Karolína Vypušťáková, Ivana Sychrová, Drahomír Vančík, Veronika Kůrková a Anna Lina Spinella.

Nejvíce nemovitostí v okolí Zlína nabízí Michal Bartl (23). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 1+1, 32m2, Zlín, Podlesí II

Prodej družstevního bytu 1+1 o užitné ploše 32m? ve Zlíně v Podlesí II. Dispoziční řešení je komfortní. Vstupní chodba, koupelna s menší vanou a sprchou, toaleta. Obývací pokoj, spací kout. Kuchyň je samostatná. Nemovitost se prodává v původním stavu před rekonstrukcí.…

Prodej bytu 4+1, 80m2, Zlín, Valachův žleb

EXPLICIT REALITY

Karolína Vypušťáková a Explicit Reality Vám zprostředkují prodej prostorného slunného bytu o velikosti 4+1 s balkónem a celkovou výměrou 80m2, který se nachází ve čtvrtém patře panelového domu na ulici Valachův Žleb.V bytě se nachází vstupní chodba…

Prodej bytu 4+kk, 108m2, Zlín, Vrchy

Nabízíme k prodeji byt 4+kk, 108 m2 - 2 koupelny - 1 x samostatná garáž v suterénu + 1 x venkovní parkovací stání před domem. Poslední byty k prodeji v dokončené stavbě bytového domu v žádané lokalitě Zlín - Filmové ateliéry. Jedná se…

Prodej bytu 3+1, 80m2, Zlín, Vrchy

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu 3+1, 80 m2, terasa 9 m2 + 1 x garážové stání + 1 x venkovní stání + sklep. Jeden z posledních bytů k prodeji v dokončené stavbě bytového domu v žádané lokalitě Zlín - Filmové ateliéry. Jedná se…

Prodej bytu 2+1, 56m2, Zlín, Štefánikova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně koupi cihlového bytu 2+1 ležícího téměř v samém centru Zlína na ulici Štefánikova. Byt o podlahové ploše s příslušenstvím 62,58 m2 umístěný v posledním 3. nadzemním podlaží je dispozičně velmi dobře řešen. Ze vstupní…

Prodej bytu 2+1, 62m2, Zlín, Nad Vývozem

EXPLICIT REALITY

EXPLICIT REALITY a Karolína Vypušťáková Vám zprostředkují prodej slunného bytu o velikosti 2+1 v klidné lokalitě Nad Vývozem 4977, Zlín.Máme pro Vás zajímavou investiční příležitost s nízkými náklady. Byt se nachází ve 2. podlaží s lodžií, která disponuje krásným…

Prodej bytu 3+1, 67m2, Zlín, Na Honech III

Máme pro Vás připraven byt o dispozici 3+1 s lodžií ve Zlíně, ulice Hony III. Bytová jednotka se nachází ve 3.NP z celkového počtu 8.NP s výtahem. Byt je družstevní, o převod členských práv a povinností je již požádáno. V letošním roce 2023 proběhne jeho…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 46m2, Zlín - Příluky, Broučkova

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

V zastoupení klienta nabízím k prodeji krásný byt o dispozici 1+kk (36,40 m2) s prostornou terasou v novostavbě bytového domu na Rezidenci Bartoška v ulici Broučkova ve Zlíně. Byt byl dokončen v roce 2021, skládá se ze vstupní chodby, obývacího pokoje…

Prodej bytu 2+kk, 47m2, Zlín - Malenovice, Hřebíčkova

EXPLICIT REALITY

EXPLICIT REALITY a Karolína Vypušťáková Vám nabízí prodej krásného bytu 2+kk o podlahové ploše 47m2. Jedná se o skvělou příležitost k bydlení. Byt 2+kk disponuje ložnicí, oby?vacím pokojem s kuchyňsky?m koutem s troubou a vestavěnou myčkou, koupelnou včetně WC,…

Dražba bytu 3+1, 64m2, Zlín - Jaroslavice

Byt o velikosti 64m2, Zlín, podíl 1/3. Pozemek 1/1. Předmětem dražby jsou níže uvedené nemovité věci :Samostatný byt v cihlovém, 2 patrovém a zděném domě po částečné revitalizaci. K bytu vede samostatný přístup a vchod. K bytové jednotce náleží menší pozemek cca 8 x 5…

Novinka
Vyvolávací cena: 2.580.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+kk, 73m2, Zlín, Podlesí III

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

V exkluzivním zastoupení klienta nabízíme prodej nadstandardního bytu 3+KK o velikosti 73m2. Bytová jednotka prošla velmi zdařilou rekonstrukcí s přestavbou dispozic před 10 lety a byla velmi málo využívána vlastníkem. Jednotka působí velmi prostorně díky otevřenému prostoru kuchyně…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 42m2, Zlín, K Majáku

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme na prodej exkluzivní mezonetový byt 1+kk v novostavbě bytového domu ve Zlíně, U Majáku. Součástí bytu je vstupní chodba s vestavnými skříněmi (3m2), koupelna s WC (4m2), pokoj s kuchyňským koutem (20m2) a zvýšené patro (15m2, snížený strop) využité…

Prodej bytu 4+1, 97m2, Zlín, Moravská

Nabízíme k prodeji byt 4+1 v osobním vlastnictví o užitné ploše 97 m2 s lodžií 2 m2 a sklepní kójí 1m 2, v sedmém patře v domě s výtahem na ulici Moravská ve Zlíně. Byt má obývací pokoj, 3 ložnice, kuchyni…

Prodej bytu 2+kk, 41m2, Zlín, J. A. Bati

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízím k prodeji moderní mezonetový byt o velikosti 2+kk (41m2) v centru Zlína - ulice J.A. Bati. Byt se nachází v 8.NP v moderní zateplené budově s recepcí a dvěma výtahy. Jedná se o rohový byt jen s jedním sousedem. Bytová jednotka se skládá…

Prodej bytu 3+1, 62m2, Zlín, Okružní

Avenir Reality, s.r.o.

V exkluzivním zastoupení vám nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1 ve Zlíně na Jižních Svazích, na ulici Okružní. Byt o ploše 62 m2 + lodžie o ploše 3,8 m2 se nachází v 1. nadzemním podlaží osmi patrového domu, který je po…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 36m2, Zlín - Mladcová, Mokrá II

BO! reality a finance

BO! Vám nabízí k prodeji byt 1+kk, který se nachází na ulici Mokrá II, Zlín. Byt o celkové ploše 36 m² se nachází v přízemí domu, dispozičně je řešen jako předsíň s úložným prostorem, koupelna s WC, kde se nachází pračka a sušička, obývací prostor…

Prodej bytu 3+1, 67m2, Zlín, Podvesná IV

QARA s.r.o.

Hledáte byt na investici nebo na bydlení v jedné z nejlepších lokalit ve Zlíně? Tak jste ho právě našli! Byt je dispozičně řešen jako 3+1. Z chodby se dostanete do všech místností. Potěší vás, že všechny pokoje jsou neprůchozí, takže můžete pronajímat byt…

Dražba bytu 3+1, 66m2, Zlín

Byt 3+1, Zlín, podíl 1/2 Podlahová plocha bytu 66,38m2. Nachází se v 6.NP. Při „prodeji“ nemovitosti z insolvenčního řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně. Inzerce je organizována mimo…

Vyvolávací cena: 1.330.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 2+kk, 61m2, Zlín, Lorencova

Česká Společnost Realitní / Nemovitosti Pozemky

POSLEDNÍ VOLNÉ BYTOVÉ JEDNOTKY - Exkluzivní příležitost bydlení - blok A + B ZKOLAUDOVÁN, předávání jednotek již probíhá. Moderní bydlení v nově budovaném bytovém komplexu v centru města, na ulici Lorencova. Celý komplex se skládá ze tří bloků…

Prodej bytu 3+kk, 104m2, Zlín, Lorencova

Česká Společnost Realitní / Nemovitosti Pozemky

POSLEDNÍ VOLNÁ BYTOVÁ JEDNOTKA O DISPOZICI 3kk, ve stavu Shell & Core. Moderní bydlení v nově budovaném bytovém komplexu v centru města, na ulici Lorencova. Nabízená bytová jednotka je zkolaudována a připravena k dokončení dle požadavků klienta.…


TOPlist TOPlist