5 415 aktuálních nabídek
od 253 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty

Počet nalezených novostaveb: 10
Rodinné domy Lipůvka

Toužíte po dokonalém spojení výhod městského bydlení s klidem života na venkově a blízko přírody? Pak je přesně pro vás určen projekt 2. etapy výstavby nízkoenergetických rodinných domů v Lipůvce.

Lokalita: Lipůvka

od 7 073 500 Kč
Rezidence Masarykova

Projekt bytového domu vznikl jako myšlenka vytvoření nadstandardního bydlení

s moderním zázemím a perfektní dostupností do historického centra. Zájemci mohou vybírat z promyšlených dispozic od 1+kk až 3+kk. Moderní bydlení zde najdou nejen rodiny s dětmi, ale i singles a mladé páry. Hlavní dominantou Rezidence Masarykova jsou plnohodnotné byty v nejvyšším podlaží, které disponují obrovskými terasami, ze kterých je mimořádný výhled do okolí. 

Lokalita: Humpolec, Masarykova, 754 č.p.

od 4 260 000 Kč
Domy Bulhary

Nabízíme Vám výstavbu přízemních, rodinných domů typu bungalov s dispozičním řešením 4+kk s krytou terasou, zahradou, 2 parkovacími stání. Projděte si naši nabídku a vyberte si Vaše vysněné bydlení.

Lokalita: Bulhary

od 7 500 000 Kč
Nové byty Pohořelice

Bytový dům obsahuje 42 nových bytových jednotek o vel. 3+kk a 2+kk, 14 sklepních boxů, 3 zděné sklepy, 8 vnitřních garážových stání, kočárkárnu - kolárnu, technické zázemí, 4 samostatné zděné garáže, 40 venkovních garážových stání. Bytový dům nabízí 4. NP a 1. PP. Probíhá výstavba a rezervace. Možnost prohlídky vzorového bytu. Volných 37 bytových jednotek.

Lokalita: Pohořelice

od 5 098 415 Kč
Rodinné domy Ochoz u Brna

Výstavba rodinných domů v developerském projektu Pod skalkou v Ochozu u Brna, vzdáleném sedm kilometrů od brněnské městské části Líšeň, je umístěna na jižním svahu, v klidné části obce.

Lokalita: Ochoz u Brna

od 15 500 000 Kč
Chrlice Place

Moderní architektura, maximální komfort a klidná lokalita jako stvořená pro rodinné bydlení. To jsou hlavní charakteristiky rezidence Chrlice Place, unikátního bytového domu se soukromým bazénem.

Lokalita: Brno, U viaduktu

od 4 387 907 Kč
Central Park Side

Sedm nových luxusních střešních bytů v půdní nástavbě neobarokního paláce na ulici Antonína Slavíka uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Lokalita: Brno, Antonína Slavíka, 2008/1 č.p.

Cena na dotaz
Panorama Rosice

Společnost Bramley, s.r.o. započala v roce 2019 přestavbu a revitalizaci areálu bývalého nábytkářského učiliště v Rosicích v atraktivní poloze nad centrem města představuje neopakovatelnou příležitost klidného a komfortního bydlení či podnikání v poptávané lokalitě v blízkosti Brna.

Lokalita: Rosice, Na Vyhlídce

od 3 518 257 Kč
Rezidence Pasohlávky

Vytvořili jsme autentické domy zasazené do prostředí vinic s mírnou fikcí dávných časů. Přitom využíváme nejmodernější technologie, aby domy byly uživatelsky pohodlné a úsporné.

Lokalita: Pasohlávky

Cena na dotaz
Rezidence u Vaňkovky

REZIDENCE U VAŇKOVKY V přímém sousedství Galerie Vaňkovka a Paláce Trnitá vzniká nový developerský projekt, citlivě zrekonstruovaná a moderně rozšířená secesní nárožní budova, která je součástí budoucího bulváru rozšiřujícího se centra Brna.

Lokalita: Brno, Opuštěná

od 6 977 050 Kč

Projekty dle typu

Projekty dle lokality

TOPlist TOPlist