6 455 aktuálních nabídek
od 267 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty

Počet nalezených novostaveb: 12
NOVÉ DOMY VILAPARK, BRODEK U PROSTĚJOVA

Nabízené novostavby jsou prostorné, výborně architektonicky zpracované rodinné domy

zapadající do koncepce moderního

bydlení s promyšlenou dispozicí, které si můžete „ušít na míru“.

Momentálně si můžete vybrat ze 3 typů domů označených jako P2 (P2A, P2B, P2C, P2D), S4 a 3RD (3RDA, 3RDB). Vzhledem k nastartování další etapy projektu, jejíž výstavba započne na jaře 2024, spustíme za nedlouho i rezervace pro domy typu 5RD. 

Hledáte moderní, elegantní a technicky vyspělé bydlení v klidném prostředí blízko přírody s vynikající dostupností do okolních měst? Pak jsou pro vás naše domy to pravé. Domy jsou výborně architektonicky zpracované. Standard domů je nastaven formou finančních budgetů, což skýtá kupujícím téměř volný výběr povrchů a zařizovacích předmětů. Dům si ušijete tzv. na míru. Nesmírnou přidanou hodnotou tohoto projektu je aktivní spolupráce s developerem, pro kterého není problém cokoliv, je-li to v souladu s projektovou dokumentací, stavebním pov

Lokalita: Brodek u Prostějova

od 7 800 000 Kč
NOVÉ BYTY REZIDENCE PLUMLOVSKÁ PROSTĚJOV

PRÁVĚ VZNIKÁ UNIKÁTNÍ PROJEKT NOVÉ BYTY PLUMLOVSKÁ. Představujeme Vám komorní rezidenční projekt, vznikající v příjemné upravené lokalitě města Prostějov. Tradiční domková čtvrť je obohacena o území zeleně Kolářových sadů, které se rozprostírají nedaleko. Netradiční moderní architektura domu nabízí možnost moderního bydlení. Dva domy, jeden se 4.NP a druhý nízkopodlažní se 2.NP tvoří uzavřený vnitroblok a jsou charakterizovány prostornými balkony, lodžiemi a terasami. Projekt disponuje byty o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk. 

K dispozici nechybí nabídka možnosti garáží nebo parkovacího stání. 

Vnitřní uzavřený areál nabízí majitelům bytů soukromí a místo pro vybudování odpočinkové venkovní zóny. 

Tento projekt mají v nabídce náš prodejní tým Naďa Čunderlová a Radka Můčková.

Lokalita: Prostějov, Plumlovská

od 2 561 034 Kč
Obytný soubor MANSBERK

Dostupný koncept moderního bydlení v rodinných a bytových domech ve vysokém standardu na klidném okraji města Znojma, v Příměticích

Lokalita: Znojmo

Cena na dotaz
Rodinné domy Drnholec

Projekt výstavby 7 RD v kraji pod Pálavou nabízí jedinečnou příležitost vybrat si svůj vysněný rodinný dům v krásné lokalitě jižní Moravy, v obci Drnholec.

Lokalita: Drnholec

Cena na dotaz
Bungalov B152

Bungalov B152

Lokalita: Střítež, Hrotovická-Průmyslová Zóna, 162 č.p.

Cena na dotaz
Prodej projektu rodinného domu vč. stavebního povolení a parcely 263 m² v obci Holasice, u Brna

Prodej posledního pozemku o výměře 263m² vč. projektu rodinného domu a stavebního povolení v obci Holasice, u Brna

Lokalita: Holasice

Cena na dotaz
Klidné bydlení s městem na dosah

25 min jízdy od Brna, na okraji přírodního parku Údolí Bílého Potoka, v obci Maršov u Veverské Bítýšky právě probíhá výstavba nového rodinného projektu. Na výběr máte ze 3 opravdu velkorysých vilabytů typu rodinného domu se zahradou a třemi parkovacími místy ke každému bytu. Už na začátku je třeba zmínit, že všechny vilabyty jsou koncipovány tak, že budou zcela samostatné, co se provozu, chodu a údržby týká. Splňují tedy funkci plnohodnotného rodinného domu. Vilabyt "C" navrhovaná dispozice 4+kk + podkroví 56,8m2, celková užitná plocha 187,4m2, zahrada 102m2, pozemek 278,2m2 a 3 parkovací místa. Vilabyt "A" navrhovaná dispozice 4+kk + podkroví 46,1m2, celková užitná plocha 153,3m2, zahrada 108,2m2, pozemek 199,6m2 a 3 parkovací místa. Vilabyt "B" navrhovaná dispozice 4+kk + podkroví 46,1m2

Lokalita: Maršov

Cena na dotaz
DOMY Lešany | Rodinné domy a pozemky

Moderní bydlení v klidné lokalitě Lešany u Prostějova. Jedná se o bungalovy 4 + kk (5 + kk) se sedlovou střechou, jsou součástí projektu výstavby osmi solitérních nízkoenergetických domů s vysokou kvalitou provedené práce i použitých materiálů.

Lokalita: Lešany

od 4 690 000 Kč
DOMY Vrahovice | Rodinné domy, byty a pozemky

Moderní bydlení na okraji Prostějova v blízkosti plánovaného přírodního biocentra s parkem. Výstavba rodinných domů a bytů v Prostějově. V rámci projektu bude vybudovaná nová komunikace s parkovacími místy a přípojkami vodovodu, kanalizace a elektřiny.

Lokalita: Prostějov

od 5 695 000 Kč
Rezidence Juliana II

Projekt JULIANA II nabízí možnost pohodlného městského bydlení v blízkosti přírody s výborným dopravním spojením do centra Brna. Výstavba dvou bytových domů navazuje na úspěšnou první etapu realizovanou v letech 2016 – 2017.

Lokalita: Brno, Líšeňská

od 4 420 000 Kč
Nové byty Zlín, Park Tower

Posledních 6 volných bytů - Park Tower Zlín, bydlení s nádechem Ameriky

Unikátní bytový projekt Park Tower vzniká na exkluzivní adrese v samotném srdci města Zlína na ulici Lorencova s přímým napojením na hlavní třídu Tomáše Bati. V blízkosti PARK TOWERU se nachází park s nově zrekonstruovaným dětským hřištěm vybaveným nejmodernějšími herními prvky. V těsné blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost - mateřskou školku, školu, Městské divadlo, Městské lázně, nákupní centrum Zlaté jablko.

Bytový projekt Vám nabízí možnost výběru bytů v rámci všech dispozic, nebo luxusní apartmány navržené do posledního detailu. 

Lokalita: Zlín, Lorencova

Cena na dotaz
Nové byty Pohořelice

Bytový dům obsahuje 42 nových bytových jednotek o vel. 3+kk a 2+kk, 14 sklepních boxů, 3 zděné sklepy, 8 vnitřních garážových stání, kočárkárnu - kolárnu, technické zázemí, 4 samostatné zděné garáže, 40 venkovních garážových stání. Bytový dům nabízí 4. NP a 1. PP. Probíhá výstavba a rezervace. Možnost prohlídky vzorového bytu. Volných 37 bytových jednotek.

Lokalita: Pohořelice

od 5 098 415 Kč

Projekty dle typu

Projekty dle lokality

TOPlist TOPlist