6 885 aktuálních nabídek
od 277 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty

Počet nalezených novostaveb: 13
Rodinné domy Drnholec

Projekt výstavby 7 RD v kraji pod Pálavou nabízí jedinečnou příležitost vybrat si svůj vysněný rodinný dům v krásné lokalitě jižní Moravy, v obci Drnholec.

Lokalita: Drnholec

Cena na dotaz
Bungalov B152

Bungalov B152

Lokalita: Střítež, Hrotovická-Průmyslová Zóna, 162 č.p.

Cena na dotaz
Prodej projektu rodinného domu vč. stavebního povolení a parcely 263 m² v obci Holasice, u Brna

Prodej posledního pozemku o výměře 263m² vč. projektu rodinného domu a stavebního povolení v obci Holasice, u Brna

Lokalita: Holasice

Cena na dotaz
Byty Palác Trnitá

Palác Trnitá nabídne byty s dispozicemi od 1+kk po 5+kk. Většina bytů disponuje terasou nebo lodžií a všechny byty mají vlastní sklepní kóji. Ze široké nabídky bytových jednotek si vyberou jak investoři, tak rodiny s dětmi.

Lokalita: Brno, Placzkova

od 3 999 000 Kč
Klidné bydlení s městem na dosah

25 min jízdy od Brna, na okraji přírodního parku Údolí Bílého Potoka, v obci Maršov u Veverské Bítýšky právě probíhá výstavba nového rodinného projektu. Na výběr máte ze 3 opravdu velkorysých vilabytů typu rodinného domu se zahradou a třemi parkovacími místy ke každému bytu. Už na začátku je třeba zmínit, že všechny vilabyty jsou koncipovány tak, že budou zcela samostatné, co se provozu, chodu a údržby týká. Splňují tedy funkci plnohodnotného rodinného domu. Vilabyt "C" navrhovaná dispozice 4+kk + podkroví 56,8m2, celková užitná plocha 187,4m2, zahrada 102m2, pozemek 278,2m2 a 3 parkovací místa. Vilabyt "A" navrhovaná dispozice 4+kk + podkroví 46,1m2, celková užitná plocha 153,3m2, zahrada 108,2m2, pozemek 199,6m2 a 3 parkovací místa. Vilabyt "B" navrhovaná dispozice 4+kk + podkroví 46,1m2

Lokalita: Maršov

Cena na dotaz
DOMY Lešany | Rodinné domy a pozemky

Moderní bydlení v klidné lokalitě Lešany u Prostějova. Jedná se o bungalovy 4 + kk (5 + kk) se sedlovou střechou, jsou součástí projektu výstavby osmi solitérních nízkoenergetických domů s vysokou kvalitou provedené práce i použitých materiálů.

Lokalita: Lešany

od 4 690 000 Kč
DOMY Vrahovice | Rodinné domy, byty a pozemky

Moderní bydlení na okraji Prostějova v blízkosti plánovaného přírodního biocentra s parkem. Výstavba rodinných domů a bytů v Prostějově. V rámci projektu bude vybudovaná nová komunikace s parkovacími místy a přípojkami vodovodu, kanalizace a elektřiny.

Lokalita: Prostějov

od 5 550 000 Kč
Rezidence Prometheus

Víceúčelový dům Rezidence - Prometheus nabízí možnost komfortního bydlení v blízkosti přírody s výborným dopravním spojením do centra Brna i k nákupním zónám Globus a Bauhaus. 

Lokalita: Brno, Hudcova

od 2 490 000 Kč
Rezidence Juliana II

Projekt JULIANA II nabízí možnost pohodlného městského bydlení v blízkosti přírody s výborným dopravním spojením do centra Brna. Výstavba dvou bytových domů navazuje na úspěšnou první etapu realizovanou v letech 2016 – 2017.

Lokalita: Brno, Líšeňská

od 4 420 000 Kč
Nové byty Zlín, Park Tower

Posledních 6 volných bytů - Park Tower Zlín, bydlení s nádechem Ameriky

Unikátní bytový projekt Park Tower vzniká na exkluzivní adrese v samotném srdci města Zlína na ulici Lorencova s přímým napojením na hlavní třídu Tomáše Bati. V blízkosti PARK TOWERU se nachází park s nově zrekonstruovaným dětským hřištěm vybaveným nejmodernějšími herními prvky. V těsné blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost - mateřskou školku, školu, Městské divadlo, Městské lázně, nákupní centrum Zlaté jablko.

Bytový projekt Vám nabízí možnost výběru bytů v rámci všech dispozic, nebo luxusní apartmány navržené do posledního detailu. 

Lokalita: Zlín, Lorencova

Cena na dotaz
Nové byty Pohořelice

Bytový dům obsahuje 42 nových bytových jednotek o vel. 3+kk a 2+kk, 14 sklepních boxů, 3 zděné sklepy, 8 vnitřních garážových stání, kočárkárnu - kolárnu, technické zázemí, 4 samostatné zděné garáže, 40 venkovních garážových stání. Bytový dům nabízí 4. NP a 1. PP. Probíhá výstavba a rezervace. Možnost prohlídky vzorového bytu. Volných 37 bytových jednotek.

Lokalita: Pohořelice

od 5 098 415 Kč
Chrlice Place

Moderní architektura, maximální komfort a klidná lokalita jako stvořená pro rodinné bydlení. To jsou hlavní charakteristiky rezidence Chrlice Place, unikátního bytového domu se soukromým bazénem.

Lokalita: Brno, U viaduktu

od 4 387 907 Kč
Central Park Side

Sedm nových luxusních střešních bytů v půdní nástavbě neobarokního paláce na ulici Antonína Slavíka uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Lokalita: Brno, Antonína Slavíka, 2008/1 č.p.

Cena na dotaz

Projekty dle typu

Projekty dle lokality

TOPlist TOPlist