7 276 aktuálních nabídek
od 264 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Brno
V okruhu
Brno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+kk na prodej, obec Brno

Aktuálně se zde cena bytů 3+kk k prodeji pohybuje od 4 800 000 Kč do 14 890 000 Kč

Ceny bytů 3+kk v obci Brno

Cena bytů 3+kk na prodej v obci Brno se momentálně pohybuje od 4 800 000 Kč do 14 890 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 22 998 Kč do 71 342 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 96 383 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 65 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+kk k prodeji v obci Brno.

Jaké jsou byty na prodej v obci Brno?

Na trhu v Brně jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (94) v cenách od 2 690 000 Kč, následují byty 3+1 (80) od 4 350 000 Kč, byty 2+1 (70) od 3 500 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (64) od 1 725 000 Kč, byty 3+kk (58) od 4 800 000 Kč, byty 4+kk (32) od 5 950 000 Kč, byty 1+1 (32) od 2 590 000 Kč, byty 4+1 (23) od 1 845 000 Kč, byty 5+kk (8) od 8 990 000 Kč a byty 5+1 a více (4) od 7 000 000 Kč.

Lokality bytů 3+kk k prodeji

V obci Brno nabízíme byty 3+kk v celkem 25 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty 3+kk na prodej v Bystrci (10), Byty 3+kk na prodej v Židenicích (6), Byty 3+kk na prodej v Žebětíně (5), Byty 3+kk na prodej ve Veveří (4), Byty 3+kk na prodej v Zábrdovicích (4), Byty 3+kk na prodej ve Starém Brnu (3), Byty 3+kk na prodej v Dolních Heršpicích (3), Byty 3+kk na prodej v Líšni (2), Byty 3+kk na prodej v Trnité (2), Byty 3+kk na prodej ve Kníničkách (2), Byty 3+kk na prodej v Slatině (2), Byty 3+kk na prodej v Husovicích (1), Byty 3+kk na prodej v Sadové (1), Byty 3+kk na prodej v Útěchově (1), Byty 3+kk na prodej v Horních Heršpicích (1).

Byty 3+kk si můžete vybrat také dle městských částí: Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Bystrc (10), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-střed (7), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Židenice (6), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-sever (5), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-jih (4), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Žebětín (4), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Slatina (2), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Žabovřesky (2), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora (1), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Kohoutovice (1), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Ivanovice (1), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Medlánky (1), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Kníničky (1), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Královo Pole (1), Byty 3+kk na prodej MČ Brno-Starý Lískovec (1).

Jak vybrat byt 3+kk k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (37), klidná část obce (14), okraj obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+kk v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (23). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+kk k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 3+kk v Brně s garáží (12) nebo byty 3+kk v Brně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 3+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+kk v 1. patře (17) a 2. patře (11), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (15). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+kk v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Brno na prodej byty 3+kk novostavby (22), v bezvadném stavu (16), rozestavěné (6), po rekonstrukci (6), v dobrém stavu (4), k rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+kk v Brně dle vlastnictví

Byty 3+kk zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+kk v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+kk se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 3+kk podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Brno nabízejí nejčastěji zděné byty 3+kk (39). V nabídce k prodeji jsou také jiné byty 3+kk (5), panelové byty 3+kk (2), kamenné byty 3+kk (1) či byty 3+kk s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 3+kk v obci Brno dle inzerenta:

V Brně a okolí pochází 57 bytů 3+kk z nabídky realitních kanceláří a 1 byt 3+kk je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty 3+kk k prodeji inzerují tyto realitky: PATREAL s.r.o. (11), CENTURY 21 Česká republika (9), M&M reality holding a.s. (3), COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. (3), QARA s.r.o. (3), Frami Real (3), AvrioReal, s.r.o. (2), AAA BYTY.CZ - Mgr. Jiří Hrdina (2), e-Finance, a.s. (2) a FIEDLER REALITY s.r.o. (2). Další byt 3+kk je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 3+kk na prodej v obci Brno?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+kk na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Brno 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+kk v Brně?

V obci Brno působí 44 realitních makléřů, spadajících pod 27 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, REALmix s.r.o. Brno, Profimakléřky s.r.o. Brno, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav a Multicont reality Vyškov.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Brno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Thijs Ramp, Jan Valko, Petr Skoták, Roman Sledzinski, Jaroslav Jakubec, Michala Hvězdová, Jarmila Pitlová, Patricie Vojtěchovská, Tomáš Silnický a Ing. Martina Klimešová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Brna nabízí Ivo Škaroupka (6). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+kk, 52m2, Brno - Židenice, Šaumannova

RIVA REALITY s.r.o.

Byt o dispozici 3+kk ve 4. patře cihlového domu o velikosti 52 m2, může být právě Váš. Postupně zrekonstruovaná bytová jednotka je ve velmi pěkném stavu a nenechá vás klidné. Z větší dispozice 2+1 vznikla krásná bytová jednotka 3+kk a to se…

Prodej bytu 3+kk, 81m2, Brno - Kníničky, Ondrova

Představujeme Vám unikátní projekt, který Vám nabídne moderní bydlení ve dvou terasových vila domech v klidné, okrajové části Kníničky. Zde na Vás čekají okouzlující výhledy na krásnou přírodu plnou zeleně a lesů a to vše v dosahu 10 minut od centra města.Bytová jednotka…

Prodej bytu 3+kk, 68m2, Brno - Dolní Heršpice, Vomáčkova

Frami Real

Nabízíme k prodeji krásný, nový byt v Brně - Dolních Heršpicích. Pokud hledáte bydlení v lokalitě, která vám nabídne veškerou vybavenost a služby velkoměsta, ale zároveň poskytne krásné, klidné okolí, tak jste právě našli ideální byt pro vás.Bytový dům byl zkolaudován…

Prodej bytu 3+kk, 96m2, Brno - Starý Lískovec, U Leskavy

Frami Real

Nabízíme prostorný 3KK v moderní novostavbě z roku 2015.Dostatek úložného prostoru díky na míru dělaným vestavným skříním.Byt se nachází v 1.patře cihlového domu s výtahem.2 pokoje s orientací do klidného vnitrobloku a obývací pokoj s balkónem…

Prodej bytu 3+kk, 103m2, Brno - Sadová, Gustava Broma

Frami Real

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu 3+k s balkonem ve 2.NP bytového domu D. Slepá ulice na samém okraji obytného souboru nabízí soukromí, minimální dopravu, bezpečí, klid a nádherné výhledy do zeleného údolí, na jaře plného kvetoucích zahrádek. Rušné město zmizelo,…

Prodej bytu 3+kk, 75m2, Brno - Žabovřesky, Klímova

REALmix s.r.o.

Nabízíme prodej velmi pěkného a světlého bytu 3+kk s praktickým rozmístěním pokojů a jedinečným umístěním s pěknými výhledy na městskou část Brno - Žabovřesky. Bytová jednotka se nachází v posledním patře cihlového bytového domu s orientací do tří…

Prodej bytu 3+kk, 92m2, Brno - Medlánky, Hrázka

REALmix s.r.o.

Nabízíme prodej velmi pěkného bytu 3+kk se dvěma balkóny v novostavbě menšího bytového domu na ulici Hrázka, Brno - Medlánky. Velice atraktivní a vyhledávaná lokalita s kompletní občanskou vybaveností a pěknou okolní přírodou, ideální bydlení pro rodiny s dětmi.…

Prodej bytu 3+kk, 106m2, Brno - Kníničky, Ondrova

Představujeme Vám unikátní projekt, který Vám nabídne moderní bydlení ve dvou terasových vila domech v klidné, okrajové části Kníničky. Zde na Vás čekají okouzlující výhledy na krásnou přírodu plnou zeleně a lesů a to vše v dosahu 10 minut od centra města.Bytová jednotka…

Prodej bytu 3+kk, 71m2, Brno - Žebětín, Lišejníková

Doprodej posledních volných bytových jednotek s výhledem do zeleně, v bytovém komplexu POD CHVALOVKOU, ve výstavbě přímo od investora.Možnost nastěhování v blízkém časovém horizontu. S dokončením a kolaudací se počítá v prosinci 2022.Nabízíme k prodeji…

Prodej bytu 3+kk, 85m2, Brno - Řečkovice, Nachová

FIEDLER REALITY s.r.o.

K prodeji nabízíme bytovou jednotku 3+kk s terasou ve výstavbě o podlahové ploše 75,5 m2 nacházející se v 1.NP domu v Brně - Řečkovicích. Vstup je do předsíně, ze které je přístupný obytný prostor s kuchyňským koutem…

Prodej bytu 3+kk, 90m2, Brno - Brno-Žabovřesky

CENTURY 21 Česká republika

Byt je umístěný ve 2.NP kompletně zrekonstruovaného bytového domu řadové zástavby v Brně, městské části Žabovřesky. Z prostorné předsíně vedou samostatné vstupy do jednotlivých místností. Obývací prostor s kuchyňským koutem jsou propojeny a oba umožňují vstup…

Prodej bytu 3+kk, 72m2, Brno - Zábrdovice, Tkalcovská

CENTURY 21 Česká republika

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím mezonetový slunný byt, který se nachází na ulici Tkalcovská v městské části Brno - Zábrdovice.Na východ orientovaný byt 3+kk s užitnou plochou 72 m2 se nachází v 5. a 6. podlaží bytového domu s výtahem…

Prodej bytu 3+kk, 105m2, Brno - Veveří, Veveří

Jedná se o prodej jednotky vymezené podle zákona o vlastnictví bytů o velikosti 3+kk o celkové podlahové ploše 105 m2 nacházející se v centru města Brna ve čtvrtém nadzemním podlaží (3.p./5) cihlového secesního domu na ulici Veveří s výhledem…

Prodej bytu 3+kk, 171m2, Brno - Slatina, Kigginsova

CENTURY 21 Česká republika

Brno-Slatina Zelené město je developerský projekt, který byl dokončen v letech 2016 a 2017. Jedná se o lokalitu s veškerou občanskou vybaveností. V blízkosti se nachází např. Obchodní centrum Slatina anebo Kaufland. Co se týče volnočasových aktivit, součástí tohoto projektu…

Prodej bytu 3+kk, 126m2, Brno - Žebětín, Lišejníková

Doprodej posledních volných bytových jednotek s výhledem do zeleně, v bytovém komplexu POD CHVALOVKOU, ve výstavbě přímo od investora. Možnost nastěhování v blízkém časovém horizontu. S dokončením a kolaudací se počítá v prosinci 2022.Nabízíme k prodeji…

Prodej bytu 3+kk, 72m2, Brno - Bystrc, Kamechy

Zahájení prodeje bytových jednotek ve výstavbě přímo od investora, kde nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 3+kk s balkonem a dvěma garážovými stáními, umístěnou v 2/5.NP. V ceně bytové jednotky jsou dvě garážová stání.Orientace jednotky je SZ a JZ…

Prodej bytu 3+kk, 137m2, Brno - Bystrc, Kamechy

Zahájení prodeje bytových jednotek ve výstavbě přímo od investora, kde nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 3+kk s terasou, předzahrádkou, šatnou a dvěma garážovými stáními, umístěnou v 1.PP bytového domu s výtahem. Tato jednotka je výjimečná velikostí…

Prodej bytu 3+kk, 88m2, Brno - Židenice, Rokycanova

CENTURY 21 Česká republika

Hledáte bydlení v novostavbě, ale netoužíte po životě na novém sídlišti? Preferujete soukromí a klid viladomu? Netoužíte platit vysoké účty za plynové topení? Máme pro vás odpověď v podobě nabídky přímo od developera, neplatíte tedy žádnou provizi realitní kanceláři. …

Prodej bytu 3+kk, 73m2, Brno - Bystrc, Kamechy

Doprodej posledních volných bytových jednotek přímo od investora ! Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 3 + kk, s balkonem, dvěma garážovými stáními a sklepem,umístěnou ve 3.NP bytového domu s výtahem.Dispozice jednotky: obývací pokoj s kuchyňským…

Prodej bytu 3+kk, 136m2, Brno - Bystrc, Kamechy

Doprodej posledních volných bytových jednotek přímo od investora ! Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 3 + kk, s vlastní předzahrádkou, terasou, šatnou a dvěma garážovými stáními, umístěnou v 1..NP bytového domu s výtahem.Dispozice jednotky: obývací pokoj…


TOPlist TOPlist