7 198 aktuálních nabídek
od 267 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Třebíč
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Prodej bytů Třebíč

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 1 598 000 Kč do 6 903 000 Kč

Ceny bytů v okrese Třebíč

Cena bytů na prodej v okrese Třebíč se momentálně pohybuje od 1 598 000 Kč do 6 903 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 7 656 Kč do 33 074 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 48 997 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 72 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Třebíč.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Třebíč?

Na trhu v Třebíči jsou v současné době nejpočetnější byty 3+1 (15) v cenách od 1 598 000 Kč, následují byty 2+1 (9) od 2 570 000 Kč, byty 2+kk (5) od 2 090 000 Kč, byty 4+1 (2) od 3 480 000 Kč, byty 3+kk (2) od 3 633 000 Kč, byty 1+1 (1) od 1 799 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (1) od 2 619 000 Kč, byty 4+kk (1) od 4 199 000 Kč a byty 5+1 a více (1) .

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Třebíč, je byt za cenu 4 490 000 Kč , který má obytnou plochu 85 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Třebíč nabízíme byty v celkem 10 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů v Třebíči (22), Prodej bytů v Náměšti nad Oslavou (3), Prodej bytů v Nových Syrovicích (3), Prodej bytů v Babicích (2), Prodej bytů v Moravských Budějovicích (2), Prodej bytů v Želetavě (1), Prodej bytů v Opatově (1), Prodej bytů v Rudíkově (1), Prodej bytů v Jemnici (1), Prodej bytů v Bačkovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Třebíč sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Žďár nad Sázavou, Brno-venkov, Znojmo, Jindřichův Hradec a Jihlava.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (12), centrum (7), okraj obce (5).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (13). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Třebíči s garáží nebo byty v Třebíči s parkovacím stáním (2).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (11) a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (9). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Třebíč na prodej byty v bezvadném stavu (15), v dobrém stavu (12), po rekonstrukci (5), k rekonstrukci (1), rozestavěné (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Třebíči dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Třebíč nabízejí nejčastěji zděné byty (11). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty (10), montované byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v okrese Třebíč

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Třebíči také k dispozici i byt v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Třebíč dle inzerenta:

V Třebíči a okolí pochází 37 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (8), Areality Vysočina s.r.o. (5), Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r.o. (4), Fincentrum Reality s.r.o. (3), CENTURY 21 Česká republika (3), Realitní kancelář STING, s.r.o. (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (2), Realitní kancelář REAL GOLD (2), Realitní kancelář MORAVIA (2) a Realitní kancelář STING, s.r.o. (1).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Třebíč?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Třebíč 7 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Třebíči?

V okrese Třebíč působí 98 realitních makléřů, spadajících pod 55 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Profimakléřky s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, REALmix s.r.o. Brno, Multicont reality Vyškov a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Třebíč

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Lucie Dvořáková, Šárka Cahová, Bc. Marcela Čechová, Jiří Prokeš, Ivana Sychrová, Táňa Antoch, Nikola Juránková, Mgr. Ivana Fialová, Petra Nováková a Veronika Kůrková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Třebíče nabízí Šárka Cahová (11). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+kk, 97m2, Náměšť nad Oslavou, Husova

Reality Sedmička

Hledáte bydlení v Náměšťi nad Oslavou? Máme pro vás nádherný mezonetový byt 3+kk o podlahové ploše 97 m2 na ulici Husova. Dispozice bytu: z prostorné předsíně (7,5 m2) je vstup do koupelny (3,7 m2), WC (1,3 m2) a prostorného obývacího pokoje…

Prodej bytu 3+kk, 52m2, Třebíč - Horka-Domky, Družstevní

Areality Vysočina s.r.o.

Nabízíme na prodej byt o dispozici 3kk (původně 2+1) v cihlovém domě ve vyhledávané lokalitě v Třebíči, Horka -Domky. Bytová jednotka s balkonem se nachází v 1.NP. K bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu. V nejbližší době bude v domě…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 36m2, Náměšť nad Oslavou, Husova

Areality Vysočina s.r.o.

Zprostředkujeme Vám prodej krásného bytu v okrajové části města Náměšť nad Oslavou. Bytová jednotka o dispozici 1+kk a výměře 36,1 m2 je umístěna ve 4. NP bytového domu, jedná se o nástavbu z roku 1999. Nyní na bytovém domě probíhá kompletní…

Prodej bytu 3+1, 75m2, Moravské Budějovice, Šafaříkova

Horeal

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1 s balkonem, v Mor. Budějovicích, na Šafařikově ulici. Byt o výměře 75 m2 se nachází ve 3. poschodí revitalizovaného bytového domu s novým výtahem. Pokoje o 21, 16…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Třebíč - Horka-Domky, Václavské nám.

Areality Vysočina s.r.o.

Zprostředkujeme Vám prodej útulného bytu 2+1 po rekonstrukci. Byt se nachází v 1. NP v cihlovém domě ve vyhledávané lokalitě Horka - Domky v Třebíči. V bytě byla provedena kompletní rekonstrukce kuchyně, koupelny WC, voda v plastu, rozvody elektřiny v mědi,…

Prodej bytu 5+1 a více, 200m2, Babice, Babice 73

Realitní kancelář MORAVIA

Obytná plocha bytu je 200 m2. S bytu, ve zvýšeném přízemí, je krásný výhled do přírody. Dominantou bytu je šedesátdvametry obývací pokoj…

Prodej bytu 2+kk, 65m2, Babice

Realitní kancelář MORAVIA

Byt ze které ho je krásný výhled do  přírody stojí na kraji obce ve velmi klidném prostředí. Je po kompletní rekonstrukci. Byt má novou koupelnu, moderně vybavenou kuchyň a za bytem je menší…

Prodej bytu 2+1, 52m2, Jemnice, U Víta

Pokud si chcete splnit své přání o vlastním bydlení v klidné lokalitě města Jemnice, tak právě Vám je určena tato nemovitost. Tento útulný, slunný a úsporný byt o dispozici 2+1 se nachází v zatepleném bytovém domě, který prošel nedávno celkovou revitalizací. Samotný byt…

Dražba bytu 3+1, 73m2, Třebíč - Horka-Domky

Jedná se o samostatně stojící, bytový dům panelové konstrukce s jedním číslem popisným. Dům je pravděpodobně založen na základových roštech. Budova má 9 nadzemních podlaží, kde se nacházejí jednotky, sklepy a společné prostory. V budově je výtah. V budově je dle…

Novinka
Vyvolávací cena: 2.134.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+1, 82m2, Třebíč - Borovina, Bartuškova

Areality Vysočina s.r.o.

Zprostředkujeme Vám prodej bytu 3+1 ve vyhledávané lokalitě v Třebíči - Borovina. Bytová jednotka se nachází ve 2.NP/3. v cihlovém domě po revitalizaci (2010) bez výtahu.Byt je v původním, leč udržovaném stavu, plastová okna, na podlaze jsou původní parkety, PVC…

Prodej bytu 2+1, 56m2, Třebíč - Nové Dvory, Novodvorská

Areality Vysočina s.r.o.

Zprostředkujeme Vám prodej slunného a útulného bytu 2+1 s šatnou a balkonem v okrajové části Třebíče, lokalita Nové Dvory v blízkosti zeleně na ulici Novodvorská. Pěkná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti, zastávka MHD . Jedná…

Prodej bytu 4+kk, 111m2, Rudíkov

Hledáte byt mimo město, ale aby jste měli veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky? Jako školu, školku, obchod do 5ti minut docházkové vzdálenosti? Tak pro Vás mám jeden v Rudíkově, který leží doslova na půl cesty mezi Velkém Meziříčí a Třebíčí. Jednotka je…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Třebíč - Nové Dvory, Obránců míru

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízím k prodeji příjemný a světlý byt o dispozici 2+1 s prostornou lodžií a obytné ploše 54m2 v původním, velice dobrém stavu.Byt se nachází ve 2NP bytového domu s výtahem v ulici Obránců Míru.K bytu náleží sklepní kóje.Dispozice bytu: v centrální…

Prodej bytu 2+kk, 40m2, Třebíč - Borovina, Dělnické nám.

Hledáte skvělou investiční příležitost nebo nové bydlení v nejkrásnějším městě Vysočiny v Třebíči? Vhodný jak na bydlení pro malou rodinu tak i jako skvělou investici na pronájem. Byt je dispozičně situován jako 2+kk, prošel celkovou rekonstrukcí, včetně nové elektřiny,…

Prodej bytu 3+kk, 114m2, Nové Syrovice

Hledáte byt v těsné blízkosti Moravských Budějovic ? A co v Nových Syrovicích? Mám tu pro Vás krásný byt v novostavbě o dispozici 3KK vytápění je zde řešeno plynem, máte zde podlahové topení s možností nastavení teploty pomocí aplikace, chytrý elektroměr, díky kterému…

Prodej bytu 2+kk, 63m2, Nové Syrovice

Hledáte byt v těsné blízkosti Moravských Budějovic ? A co v Nových Syrovicích? Mám tu pro Vás krásný byt v novostavbě o dispozici 2 KK vytápění je zde řešeno plynem, máte zde podlahové topení s možností nastavení teploty pomocí aplikace, chytrý elektroměr, díky kterému…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 63m2, Nové Syrovice

Hledáte byt v těsné blízkosti Moravských Budějovic ? A co v Nových Syrovicích? Mám tu pro Vás krásný byt v novostavbě o dispozici 1KK vytápění je zde řešeno plynem, máte zde podlahové topení s možností nastavení teploty pomocí aplikace, chytrý elektroměr, díky kterému…

Prodej bytu 4+1, 75m2, Třebíč - Nové Dvory, Obránců míru

Realitní kancelář REAL GOLD

Nabízím k prodeji slunný a prostorný byt 4+1, v Třebíči, v žádané části města Nové Dvory, v ulici Obránců míru. Jedná se o bytovou jednotku o celkové výměře 75 m², která je v původním, ale udržovaném stavu, takže je to jedinečná příležitost upravit si ho…

Prodej bytu 3+1, 75m2, Třebíč - Nové Dvory, Kpt. Nálepky

Realitní kancelář REAL GOLD

Nabízím k prodeji slunný a prostorný byt 3+1, v Třebíči, v žádané části města Nové Dvory, v ulici Kpt. Nálepky. Jedná se o bytovou jednotku o celkové výměře 75 m², která je v původním, ale vylepšeném stavu, takže je to jedinečná příležitost upravit…

Prodej bytu 2+1, 55m2, Náměšť nad Oslavou, Nad Příhořím

Představuji Vám zajímavou nemovitost, která se nachází na ulici Nad Příhořím v Náměšti nad Oslavou. Jedná se o byt 2+1 o podlahové ploše 56 m2, v 2. nadzemním podlaží cihlového domu s novou lodžií a s výtahem. Jednotka je velmi dobře dispozičně…


TOPlist TOPlist