7 204 aktuálních nabídek
od 267 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Brno
V okruhu
Brno
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Rodinné domy k pronájmu, obec Brno

Aktuálně se zde cena domů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 50 000 Kč

Ceny domů v obci Brno

Cena domů k pronájmu v obci Brno se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 50 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy na pronájem v obci Brno.

Jaké jsou domy k pronájmu v obci Brno?

Na trhu v Brně jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (8) v cenách od 7 500 Kč.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Brno k pronájmu nabízeny domy v bezvadném stavu (5), v dobrém stavu (2), po rekonstrukci (1).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně k pronájmu, je dům za cenu 30 000 Kč v obci Brno, který má obytnou plochu 123 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Brno se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 538 m2 má dům za cenu 30 000 Kč v obci Brno. Naopak nejmenší pozemek o výměře 70 m2 získáte při pronájmu domu v obci Brno za cenu 7 500 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů na pronájem

V obci Brno nabízíme domy v celkem 6 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Domy k pronájmu v Bosonohách (2), Domy k pronájmu v Novém Lískovci (2), Domy k pronájmu v Židenicích (1), Domy k pronájmu v Ivanovicích (1), Domy k pronájmu v Černovicích (1), Domy k pronájmu v Jundrově (1).

Domy si můžete vybrat také dle městských částí: Domy k pronájmu MČ Brno-Nový Lískovec (2), Domy k pronájmu MČ Brno-Bosonohy (2), Domy k pronájmu MČ Brno-Ivanovice (1), Domy k pronájmu MČ Brno-Jundrov (1), Domy k pronájmu MČ Brno-Židenice (1).

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Pronájem domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů na pronájem v obci Brno uvádějí následující informace: klidná část obce (5), centrum (2), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Dražby a aukce domů v obci Brno

Kromě domů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Brně také k dispozici i dům v dražbě či v aukci.

Nabídka domů v obci Brno dle inzerenta:

V Brně a okolí pochází 8 domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde domy na pronájem inzerují tyto realitky: REALITY PRORADOST s.r.o. (1), COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. (1), I.E.T. Reality, s.r.o. (1), CENTURY 21 Česká republika (1), FIEDLER REALITY s.r.o. (1), JRS real s.r.o. (1), Reality Pod čepicí s.r.o. (1), a RUBIKO, úvěry bydlení investice, s.r.o. (1),.

Pronájem domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům k pronájmu v obci Brno?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Brno 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům v Brně?

V obci Brno působí 328 realitních makléřů, spadajících pod 124 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, REALmix s.r.o. Brno, David Raus realitní služby Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, Multicont reality Vyškov a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Brno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petr Skoták, Ing. Mike Jiskra, Michala Hvězdová, Jan Valko, Thijs Ramp, Jaroslav Jakubec, Jaroslav Šlezingr, Jarmila Pitlová, Jakub Šepel a Roman Sledzinski.

Nejvíce nemovitostí v okolí Brna nabízí Petr Skoták (47). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů k pronájmu: 8

Pronájem rodinného domu, Brno - Bosonohy, Ztracená

Pronájem řadového domu s menším dvorkem - Brno Bosonohy, ulice Ztracená. Jedná se o klidnou okrajovou lokalitu volně navazující na okolní louky a lesy. Ulice Ztracená je slepou ulicí s možností parkování přímo před domem. Dům je po nedávné kompletní rekonstrukci…

Pronájem rodinného domu, Brno - Bosonohy

Hledáš spolubydlení? Nabízím 3 lůžka pro studenty v kompletně zrekonstruovaném domě 3+1, o velikosti 147,6m2, se zahradou. K nastěhování ihned. Cena je včetně záloh a internetu za osobu. Kuchyně je vybavena lednicí, troubou, mikrovlnou troubou, digestoří, indukční deskou,…

Pronájem rodinného domu, 148m2, Brno - Jundrov, Gellnerova

Reality Pod čepicí s.r.o.

Se souhlasem majitelů si Vám dovolujeme nabídnout k pronájmu rodinný dům se 2 samostatnými byty a garáží. Bytové jednotky maji samostatné vstupy, v přízemí se nachází byt v dispozici 1+1 a v horním patře jednotka v dispozici 2+1. Byty jsou v udržovaném…

Pronájem rodinného domu, Brno - Černovice, Churého

JRS real s.r.o.

Exkluzivně nabízíme pronájem patrového rodinného domu 5+1 na ulici Churého v Brně Černovicích. Dům je částečně vybaven. V domě jsou 4 ložnice, velký obývací pokoj s jídelnou, dvě koupelny (jedna se sprchovým koutem, druhá s vanou), dvě toalety, technické místnosti, prádelna…

Pronájem rodinného domu, Brno - Nový Lískovec, Rybnická

CENTURY 21 Česká republika

K pronájmu nabízíme dům s obchodními a kancelářskými prostory v Brně – Novém Lískovci na frekventované ulici Rybnická v blízkosti trolejbusových zastávek. Nemovitost o 4. podlažích, kdy přízemí se může využít jako obchodní prostor s výkladní skříní do ulice se…

Aktualizováno
50.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem rodinného domu, Brno - Ivanovice, Černohorská

I.E.T. Reality, s.r.o.

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu rodinný dům 5+kk s celkovou plochou cca 159 m2 a pozemkem o výměře 260 m2. Podmínka pronájmu domu je za účelem koupě s předem stanovenými podmínkami. Nemovitost se nachází v klidném místě…

Pronájem rodinného domu, 123m2, Brno - Nový Lískovec, Zoubkova

FIEDLER REALITY s.r.o.

Nabízíme k pronájmu samostatně stojící dvoupodlažní rodinný dům, který je situován na konci slepé komunikace. Zastavěná plocha domem je 123m3, zahrada kolem domu má výměru 269m2, součástí užívání je i další pozemek vedle domu o výměře 146m2. Dům je z převážné většiny…

Pronájem rodinného domu, Brno - Židenice, Dykova

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Nabízíme Vám k pronájmu rodinný dům s dispozicí 5+1 s pozemkem o velikosti 181 m2 a přibližné užitné ploše 316 m2, nacházející se v klidné části Brno - Židenice. Rodinný dům je po kompletní rekonstrukci. Ve 3. NP se nachází ložnice,…


TOPlist TOPlist