7 194 aktuálních nabídek
od 267 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Vyškov
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Rodinné domy na prodej Vyškov

Aktuálně se zde cena domů k prodeji pohybuje od 950 000 Kč do 17 610 000 Kč

Ceny domů v okrese Vyškov

Cena domů na prodej v okrese Vyškov se momentálně pohybuje od 950 000 Kč do 17 610 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 4 552 Kč do 84 374 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy k prodeji v okrese Vyškov. Rekreační objekty, jako jsou chaty a chalupy, se v oblasti Vyškova nabízejí od 1 280 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v okrese Vyškov?

Na trhu ve Vyškově jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (92) v cenách od 950 000 Kč, následují chaty (4) od 1 280 000 Kč, chalupy (3) od 2 250 000 Kč, činžovní domy (2) od 17 610 000 Kč, dvougenerační domy (1) a zemědělské usedlosti, statky (1) od 4 900 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro okres Vyškov na prodej nabízeny domy v dobrém stavu (41), v bezvadném stavu (23), novostavby (12), k rekonstrukci (9), po rekonstrukci (6), rozestavěné (5), k demolici (3), staré, opuštěné či ve špatném stavu (3).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům v obci Vyškov, který má obytnou plochu 1471 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v okrese Vyškov se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 8688 m2 má dům za cenu 7 490 000 Kč v obci Podivice. Naopak nejmenší pozemek o výměře 90 m2 získáte při koupi domu v obci Holubice za cenu 2 690 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů k prodeji

V okrese Vyškov nabízíme domy v celkem 49 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej domů ve Vyškově (13), Prodej domů v Rousínově (8), Prodej domů v Nesovicích (4), Prodej domů v Slavkově u Brna (4), Prodej domů ve Studnicích (3), Prodej domů v Kožušicích (3), Prodej domů v Rašovicích (3), Prodej domů v Moravských Málkovicích (3), Prodej domů v Pustiměři (3), Prodej domů v Bučovicích (3), Prodej domů v Holubicích (3), Prodej domů v Tučapech (2), Prodej domů v Nemoticích (2), Prodej domů ve Chvalkovicích (2), Prodej domů v Orlovicích (2).

Někdy se vyplatí nehledat dům jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Vyškov sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prostějov, Kroměříž, Hodonín, Břeclav, Brno-venkov a Blansko.

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů k prodeji v okrese Vyškov uvádějí následující informace: klidná část obce (37), centrum (30), okraj obce (13), polosamota (2), rušná část obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Koupě domu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Vyškov nabízejí nejčastěji zděné domy (33). V nabídce k prodeji jsou také jiné domy (19), dřevěné domy (2) či domy s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Zděný dům je tradiční volbou pro stavbu domu. Novější domy této konstrukce jsou energeticky nenáročné, podobně jako dřevostavby. U kamenných domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění. Záleží ovšem také na stavu zateplení konkrétní nemovitosti.

Prodej domů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce domů v okrese Vyškov

Kromě domů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je ve Vyškově také k dispozici 12 domů v dražbě či v aukci.

Nabídka domů v okrese Vyškov dle inzerenta:

VE Vyškově a okolí pochází 102 domů z nabídky realitních kanceláří a 1 dům je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde domy k prodeji inzerují tyto realitky: NEXT REALITY GROUP a.s. (11), COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. (9), M&M reality holding a.s. (8), RE/MAX Delta (7), REALITY PRORADOST s.r.o. (7), Multicont reality (6), POINT reality s.r.o. (5), CENTURY 21 Česká republika (5), Fincentrum Reality s.r.o. (4) a Broker Consulting, a.s. (4). Další dům je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Prodej domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům na prodej v okrese Vyškov?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Vyškov 8 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům ve Vyškově?

V okrese Vyškov působí 151 realitních makléřů, spadajících pod 76 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, Multicont reality Vyškov a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Vyškov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Nikola Adamcová, Ing. Dana Hrazdírová, Lenka Pliešovská, Lucie Opatřilová, Ing. Daniel Rapák, Ivana Sychrová, Bohdan Buzek, Patricie Vojtěchovská, Karel Rozsypal a Ing. Zdeněk Adamec.

Nejvíce nemovitostí v okolí Vyškova nabízí Nikola Adamcová (21). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 116

Prodej rodinného domu, Tučapy

Exkluzívně nabízíme novostavbu moderního samostatně stojící domu 4+kk v obci Tučapy u Vyškova s garáží pro 2 auta. Je umístěn na pozemku o rozloze 762 m2 na okraji obce. Díky…

Prodej rodinného domu, Moravské Málkovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům s užitnou plochou cca 150 m2. Dům prošel rekonstrukcí a je připraven přivítat nového majitele.Dům se nachází v obci Moravské Málkovice, které jsou vzdáleny 9 kilometrů od Vyškova, 30 kilometrů od Kroměříže a 40…

Prodej rodinného domu, Křenovice

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2 + kk se dvorem o celkové ploše 120 m2 v obci Křenovice, okr Vyškov. Dům je přichystaný jako hrubá stavba. Nové rozvody vody, elektriky, kanalizace. K domu je připojený plyn,…

Prodej rodinného domu, 109m2, Křenovice, Kopečná

ALVA REAL s.r.o.

Nabízíme Vám prodej domu v Křenovicích, který svoji polohou nedaleké vzdálenosti do Brna zajistí lepší dostupnost než přeprava v rámci Brna. Je zde výborné vlakové, autobusové spojení. Kdo má své auto, velmi rychle se dostane do Křenovic přímo z Brna, kde cesta trvá cca 20…

Prodej rodinného domu, Nemojany, Nemojany 136

V těsné blízkosti Vyškova, ve vyhledávané obci Nemojany se ke koupi nabízí dvoupodlažní rodinný dům s krásnou zahradou (1017 m2) a možností budoucího parkování na pozemku.…

Prodej dvougeneračního domu, Drnovice

Hledáte klid a komfort pro svou rodinu a přitom chcete mít vše potřebné na dosah ruky? Nebo chcete investovat a stát se pronajímatelem? Ve vyhledávané obci Drnovice 2km od Vyškova se ke koupi…

Prodej rodinného domu, 108m2, Rybníček

Multicont reality

Ve výhradním pověření vlastníka, dovolujeme si nyní přijít s nabídkou sympatického domku 4+kk se zahradou, v obci Rybníček, cca 5 km od Vyškova. Rodinný domek, tvořící pravou polovinu dvojdomku, prošel v posledních letech kompletní rekonstrukcí s velmi zdařilým výsledkem…

Prodej rodinného domu, 150m2, Slavkov u Brna, Havlíčkova

FIEDLER REALITY s.r.o.

K prodeji nabízíme rodinný dům 3+1 ve Slavkově u Brna o zastavěné ploše 166 m2. Dům je přízemní ve tvaru písmene L se sedlovou střechou. Vstup je do chodby, která ústí na dvůr. Jeden z pokojů je orientovaný do ulice, za ním je další…

Dražba rodinného domu, 1395m2, Zelená Hora

Draženou nemovitostí je ideální spoluvlastnický podíl ve výši 1/2 přízemního, dřevěného rodinného domu bez využitého podkroví pod sedlovou střechou krytou plechovou krytinou. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníka, nachází se v zastavěné, okrajové části obce Zelená Hora,…

Novinka
Vyvolávací cena: 1.773.333,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Dražba rodinného domu, 140m2, Vyškov - Nosálovice, Pod Nemocnicí

Rodinný dům, Vyškov-Nosálovice. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Dle údajů z Insolvenčního rejstříku je…

Dražba rodinného domu, 1103m2, Zbýšov

Draženou nemovitostí je ideální spoluvlastnický podíl ve výši 1/2 přízemního, zděného rodinného domu pod sedlovou střechou krytou taškou pálenou. Objekt je situovaný do nepravidelného tvaru, nachází se v zastavěné, vnitřní části obce Zbýšov, v řadové zástavbě jako řadový…

Novinka
Vyvolávací cena: 1.503.333,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, Moravské Málkovice

Cenu uvádíme včetně provize, právního servisu a poplatků souvisejících s prodejem.Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům, určený ke kompletní přestavbě, případně k demolici a využití stavební plochy o výměře 426 m2, se zahradou o výměře…

Prodej rodinného domu, Ruprechtov

Reality Hynštová

V obci Ruprechtov, která se nachází v příjemném prostředí Drahanské vrchoviny obklopené pěknou přírodou, nabízím ke koupi přízemní, částečně podsklepený rodinný dům s garáží o dispozici 3+2.Celková plocha prodávaných parcel činí 915 m2. Slunná, mírně svažitá…

Prodej chaty, 633m2, Slavkov u Brna

BO! reality a finance

Hledáte dokonalý relax v BO!ží přírodě v dojezdové blízkosti města Brna? Oázu klidu pro příjemně strávené chvíle se svou rodinou či přáteli? Tak právě Vám exkluzivně nabízíme k prodeji rekreační chatu ve vyhledávaném městě tří císařů ve Slavkově u Brna. Chata…

Dražba rodinného domu, 202m2, Prusy-Boškůvky - Moravské Prusy

Jedná se o dražbu podílu 1/4 řadového RD. Dům je dodatečně zateplen, všechny výplně otvorů jsou nové plastové, stavba obsahuje zdvojené sociální zázemí včetně 2x WC, jednu kuchyni v přízemí. Nakolik prvky PSV v domě jsou vyměněny, prostory povinného jsou ve stavu…

Vyvolávací cena: 333.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, Vyškov - Nosálovice, Drnovská

QUANTUM, a.s.

V zastoupení majitele nabízím prostorný dům v klidné a žádané lokalitě ve Vyškově o dispozici 6+1 se zahradou o velikosti 778 m2. Celková plocha pozemku je 1326 m2. Jedná se o dvoupodlažní dům s kamennými základy a možnost…

Prodej rodinného domu, 180m2, Hoštice-Heroltice - Hoštice

BIDLI reality, a.s.

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu, který se dá ideálně využít jako dvougenerační. Jelikož jsou zde dva samostatné bytové jednotky o dispozici 3+1 (v přízemí) a 4+1 (v patře). Byt 4+1 prošel rekonstrukcí a je možné se do obou bytů ihned nastěhovat bez větších investic.…

Prodej rodinného domu, Vyškov

RE/MAX Delta

Nabízíme prodej rodinného domu se zahradou, bazénem a dvougaráží ve Vyškově, části Lhota. Patrový cihlový dům s celkovou obytnou plochou 198 m2 je možno využít i jako dvougenerační. V přízemí se nachází předsíň, ze které je vstup do pokoje (21 m2)…

Prodej rodinného domu, 155m2, Vyškov - Lhota

BIDLI reality, a.s.

Exkluzivně nabízíme prodej novostavby rodinného ve Vyškově. Jedná se o kompletně dokončený rodinný dům využitelný i jako dvougenerační. Dispozičně řešen 5+kk a 2+kk. V přízemí je vstup, předsíň, obývací pokoj, kuchyň a koupelna v patře jsou 3.samostatné pokoje. Další…

Prodej rodinného domu, Vyškov - Dědice, Revoluční

V zastoupení majitele nabízíme rodinný dům ve velmi žádané lokalitě ve Vyškově na ulici Revoluční. Zastavěná plocha domu je 132 m2 a celková plochá pozemku 266 m2. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě ( voda, elektřina, plyn, kanalizace…


TOPlist TOPlist