6 879 aktuálních nabídek
od 277 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Vyškov
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Rodinné domy na prodej Vyškov

Aktuálně se zde cena domů k prodeji pohybuje od 900 000 Kč do 13 900 000 Kč

Ceny domů v okrese Vyškov

Cena domů na prodej v okrese Vyškov se momentálně pohybuje od 900 000 Kč do 13 900 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,39 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 4 039 Kč do 62 373 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy k prodeji v okrese Vyškov. Rekreační objekty, jako jsou chaty a chalupy, se v oblasti Vyškova nabízejí od 2 650 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v okrese Vyškov?

Na trhu ve Vyškově jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (110) v cenách od 900 000 Kč, následují domy na klíč (3) , vily (3) od 8 700 000 Kč, chaty (2) od 2 650 000 Kč, činžovní domy (2) od 6 990 000 Kč, chalupy (1) od 2 790 000 Kč a zemědělské usedlosti, statky (1) od 6 900 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro okres Vyškov na prodej nabízeny domy v dobrém stavu (43), v bezvadném stavu (27), novostavby (16), k rekonstrukci (16), rozestavěné (8), po rekonstrukci (6), staré, opuštěné či ve špatném stavu (2), k demolici (2).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 11 200 000 Kč v obci Vyškov, který má obytnou plochu 1471 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v okrese Vyškov se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 2700 m2 má dům za cenu 7 500 000 Kč v obci Kojátky. Naopak nejmenší pozemek o výměře 65 m2 získáte při koupi domu v obci Vyškov za cenu 6 990 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů k prodeji

V okrese Vyškov nabízíme domy v celkem 55 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej domů ve Vyškově (11), Prodej domů v Slavkově u Brna (9), Prodej domů v Bučovicích (7), Prodej domů v Drnovicích (6), Prodej domů v Nesovicích (5), Prodej domů v Rousínově (5), Prodej domů v Křenovicích (5), Prodej domů v Tučapech (4), Prodej domů v Heršpicích (3), Prodej domů v Holubicích (3), Prodej domů v Orlovicích (3), Prodej domů v Ivanovicích na Hané (3), Prodej domů v Brankovicích (3), Prodej domů v Medlovicích (3), Prodej domů ve Vážanech nad Litavou (2).

Někdy se vyplatí nehledat dům jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Vyškov sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prostějov, Kroměříž, Hodonín, Břeclav, Brno-venkov a Blansko.

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů k prodeji v okrese Vyškov uvádějí následující informace: klidná část obce (49), centrum (36), okraj obce (13), polosamota (2), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Koupě domu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Vyškov nabízejí nejčastěji zděné domy (44). V nabídce k prodeji jsou také jiné domy (25), dřevěné domy (6) či domy s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Zděný dům je tradiční volbou pro stavbu domu. Novější domy této konstrukce jsou energeticky nenáročné, podobně jako dřevostavby. U kamenných domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění. Záleží ovšem také na stavu zateplení konkrétní nemovitosti.

Prodej domů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce domů v okrese Vyškov

Kromě domů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je ve Vyškově také k dispozici 7 domů v dražbě či v aukci.

Nabídka domů v okrese Vyškov dle inzerenta:

VE Vyškově a okolí pochází 120 domů z nabídky realitních kanceláří a 2 domy jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde domy k prodeji inzerují tyto realitky: NEXT REALITY GROUP a.s. (12), CENTURY 21 Česká republika (12), Multicont reality (9), COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. (9), RE/MAX Magnum (7), BIDLI reality, a.s. (5), REALITY PRORADOST s.r.o. (5), RE/MAX Permanentia (4), OF Reality s.r.o. (4) a BRAVIS REALITY s.r.o. (4). Další 2 domy jsou přímo od majitele bez realitky.

Prodej domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům na prodej v okrese Vyškov?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Vyškov 12 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům ve Vyškově?

V okrese Vyškov působí 160 realitních makléřů, spadajících pod 75 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Profimakléřky s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Vyškov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Nikola Adamcová, Lenka Pliešovská, Ing. Daniel Rapák, Patricie Vojtěchovská, Magdaléna Véberová, Miroslava Vodičková, Markéta Nezvalová, Bert Ramp, Roman Kučera a Ing. Zdeněk Adamec.

Nejvíce nemovitostí v okolí Vyškova nabízí Nikola Adamcová (19). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 126

Prodej rodinného domu, 1678m2, Letonice, Družstevní

Zprostředkujeme Vám prodej domu s hospodářskými budovami, garáží, skladovacími objekty a pozemkem v obci Letonice. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, má vlastní studnu, plynové vytápění. Jako celek byl využíván pro bydlení a chovu zemědělských zvířat, chovu koní…

Prodej rodinného domu, Lovčičky

Liška Real s.r.o.

Láká Vás bydlení v klidném prostředí v zástavbě rodinných domů a zároveň je pro Vás nezbytná dobrá dostupnost za prací? Máte rádi výzvy a chtěli byte si pořídit dům pro budoucí bydlení v zajímavé lokalitě? Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji…

Prodej rodinného domu, Bučovice, Zahradní

Prosperity Real Estate s.r.o.

Prodej domu v klidné části města o dispozici 3+kk s užitnou plochou 80m2. Dům prošel částečnou rekonstrukcí vybudováním podkroví kde se nachází pokoj a šatna, nová střecha, plastová okna ,fasáda, vstupní dveře a koupelna s toaletou. Po vstupu do domu…

Prodej rodinného domu, Němčany

RE/MAX Delta

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme rodinný dům se zahradou v Němčanech. Jedná se o rohový přízemní cihelný dům se zahrádkou v klidné části obce. Do nemovitosti vejdeme chodbou, která dělí dům na dvě části : vlevo najdeme tři průchozí pokoje, vpravo kuchyni…

Prodej rodinného domu, Milonice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné obci Milonice nacházející se poblíž Bučovic. Obec má dobrou dojezdovou vzdálenost do Vyškova a Slavkova u Brna. Zastavěná plocha prodávané nemovitosti je 170 m? a celková výměra pozemku 1191m?. Kromě dostatečně velké zahrady je…

Prodej rodinného domu, Slavkov u Brna, Nerudova

RE/MAX Delta

Pokud hledáte rodinný dům se zahradou ve Slavkově u Brna, tato nemovitost může být pro vás tou pravou. V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme cihlový rodinný dům, nedaleko centra města, o velmi zdařile řešené dispozici. V přízemí domu najdeme prostorný obývací pokoj propojený…

Prodej rodinného domu, 1471m2, Vyškov - Lhota

OK REAL

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům s dvěma bytovými jednotkami o velikosti 5+kk a 1+kk, Vyškov, část Lhota, okres Vyškov. Patrový dům s velkou zahradou, krytým bazénem, zastřešenou pergolou s posezením a dvougaráží. Lze jej využít i jako…

Prodej rodinného domu, 147m2, Holubice

OK REAL

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji výstavbu rodinného domu o velikosti 5+kk se šatnou a pracovnou v obci Holubice, okres Vyškov, rohový, dvoupodlažní, zahrada, parkování. Zastavěná plocha 90 m2 + cca 40 m2 kryté parkovací stání…

Prodej rodinného domu, 108m2, Nesovice - Letošov

Rodinný dům o užitné ploše 108 m s pozemkem o velikosti 349 m. Novostavba s dispozicí 4+kk jako dokonale stvořená pro svobodné i pro rodinu s dětmi. Lákavá pro své umístění v klidném prostředí a dobrou dostupnost k důležitým bodům zájmu včetně…

Prodej rodinného domu, 162m2, Bučovice - Marefy

Rodinný dům 4+1 v Bučovicích (Marefy) s výbornou dostupností do Brna. Blízko velkoměsta, ale s oázou klidu a obrovským kusem přírody přímo na dosah. Novostavba dvoupodlažního rodinného domu o dispozici 4+1 nabízí 162 m užitné plochy, pozemek…

Prodej vily, 220m2, Rašovice

Tento moderní a prostorný rodinný dům s dispozicí 6+kk se nachází v klidné lokalitě Rašovice. Jeho užitná plocha o velikosti 220 m2 a pozemek o rozloze 525 m2, s nádherným výhledem do krajiny, poskytuje dostatek prostoru pro…

Prodej rodinného domu, 145m2, Tučapy

Cihlová novostavba rodinného domu s dispozicí 4+kk o užitné ploše 145 m2 s parkovacím stáním, terasou a výbornou dostupností do Vyškova čeká na nového majitele. Dvoupodlažní rodinný dům v obci Tučapy je ve fázi dokončení hrubé výstavby,…

Prodej rodinného domu, Nemotice

Prodej rodinného domu v Nemoticích se zahradou na vlastním oploceném pozemku o celkové výměře 686 m2. Dům je v původním stavu, určen k částečné rekonstrukci. Přízemí je tvořeno průjezdem do dvora, využitelným jako garáž. Ze vstupní místnosti, sloužící…

Prodej rodinného domu, Vážany nad Litavou

IP Solution Real s.r.o.

Nová cena!Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej novostavby jednopodlažního rodinného domu o dispozici 5+kk a užitné ploše 173 m2, v obci Vážany nad Litavou, v dojezdové vzdálenosti 5 min. do Slavkova u Brna a 20 min. autem do Brna.___Dům je velmi pěkně dispozičně řešen.…

Dražba rodinného domu, 140m2, Vyškov - Nosálovice, Pod Nemocnicí

Rodinný dům, Vyškov-Nosálovice. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Dle údajů z Insolvenčního rejstříku je…

Prodej rodinného domu, Pustiměř - Pustiměřské Prusy

Hledáte svůj vysněný dům, bez nutnosti oprav, aby byl na klidném místě, se zahradou - tak akorát, prostě si jen tak užívat na terase ideálně při šálku dobré kávy, čaje nebo sklenicí dobrého vína? Pak jste tu na správné adrese. Exkluzivně nabízím k prodeji řadový…

Prodej rodinného domu, Otnice, Dědina

Tato nemovitost vás jistě zaujme v případě, že hledáte rodinný dům s velkou zahradou a dobrou dostupností do Brna. Velkou devizou domu je také to, že si můžete vybudovat naprosto skvělý interiér, a to úplně podle svých vlastních představ. Exkluzivně vám nabízím…

Prodej rodinného domu, Bohaté Málkovice

Mám pro vás skvělou investiční příležitost v podobě prodeje pozemku ideálního pro výstavbu. Tento atraktivní pozemek nabízí možnost vybudování bytových jednotek a nachází se v malebné obci Bohaté Málkovice s vynikající dopravní dostupností do Brna. Pozemek je rozdělen…

Prodej rodinného domu, 220m2, Kojátky, Kojátky 75

Výjimečná Ekologická modřínova dřevostavba kde je použito přírodních materiálů .. Dvoj garáž je cihlová Dům je k dodělání. Uzitna plocha je 210m2..Chybí interiérové dveře. Ve…

Dražba rodinného domu, 455m2, Uhřice

RD Uhřice ,Při „prodeji“ nemovitosti z insolvenčního řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního…

Vyvolávací cena: 2.850.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist TOPlist