7 198 aktuálních nabídek
od 267 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Břeclav
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Prodej bytů Břeclav

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 2 651 250 Kč do 6 727 000 Kč

Ceny bytů v okrese Břeclav

Cena bytů na prodej v okrese Břeclav se momentálně pohybuje od 2 651 250 Kč do 6 727 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 12 703 Kč do 32 231 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 59 333 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 78 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Břeclav.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Břeclav?

Na trhu v Břeclavi jsou v současné době nejpočetnější byty 3+1 (14) v cenách od 3 100 000 Kč, následují byty 3+kk (8) od 2 990 000 Kč, byty 2+1 (7) od 2 651 250 Kč, byty 2+kk (6) od 3 490 000 Kč, byty 4+kk (5) od 4 900 000 Kč, byty 4+1 (4) od 3 299 000 Kč a byty 5+1 a více (1) .

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Břeclav, je byt za cenu 4 685 000 Kč , který má obytnou plochu 143 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Břeclav nabízíme byty v celkem 12 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů v Břeclavi (17), Prodej bytů v Hustopečích (9), Prodej bytů v Mikulově (6), Prodej bytů ve Valticích (3), Prodej bytů ve Velkých Pavlovicích (2), Prodej bytů v Šitbořicích (2), Prodej bytů v Křepicích (1), Prodej bytů v Moravské Nové Vsi (1), Prodej bytů v Dolních Věstonicích (1), Prodej bytů v Podivíně (1), Prodej bytů v Brodě nad Dyjí (1), Prodej bytů v Boleradicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Břeclav sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Brno-venkov, Vyškov, Hodonín, Znojmo a Brno-venkov.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (12), centrum (11), sídliště (3), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (12). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Břeclavi s garáží (4) nebo byty v Břeclavi s parkovacím stáním (8).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (13) a 2. patře (14), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (9). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Břeclav na prodej byty v bezvadném stavu (17), v dobrém stavu (11), novostavby (6), po rekonstrukci (6), k rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Břeclavi dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Břeclav nabízejí nejčastěji zděné byty (22). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty (8), jiné byty (3) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Nabídka bytů v okrese Břeclav dle inzerenta:

V Břeclavi a okolí pochází 44 bytů z nabídky realitních kanceláří a 1 byt je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: ERA for Live (7), M&M reality holding a.s. (5), NEXT REALITY GROUP a.s. (4), COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. (3), RE/MAX Delta (3), MEGARON REALITY (3), Broker Consulting, a.s. (2), Home 4 People (2), CENTURY 21 Česká republika (2) a REALITY PRORADOST s.r.o. (2). Další byt je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Břeclav?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Břeclav 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Břeclavi?

V okrese Břeclav působí 162 realitních makléřů, spadajících pod 73 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, REALmix s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, Multicont reality Vyškov a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Břeclav

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Dagmar Novotná, Ivana Sychrová, Mgr. Soňa Koníčková, Lucie Opatřilová, MgA. Iryna Zotenko, Lenka Julínková, Jan Vystoupil, Ing. Radek Novák, Jan Jordán a Igor Kahánek.

Nejvíce nemovitostí v okolí Břeclavi nabízí (38). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 68m2, Moravská Nová Ves, Luční

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi bytu o dispozicích 3+1 v 2. patře bytového domu v klidné části obce Moravská Nová Ves. Byt má vstupní chodbu, samostatné vstupy do všech místností - 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelna s vanou a WC. Na bytě proběhla…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Hustopeče, Větrná

MICHNA REALITY & PARTNEŘI, s.r.o.

Exkluzivně Vám nabízíme prostorný a světlý byt 2+1 s lodžií ve městě Hustopeče v panelovém domě ve 2.NP ze 4 bez výtahu o celkové ploše 60 m2. Jedná se o družstevní byt s možností převodu ihned do osobního vlastnictví. K bytu…

Prodej bytu 3+kk, 87m2, Mikulov, ČSČK

CENTURY 21 Česká republika

SLEVA! Nejlevnější byt v Mikulově! Využijte slevu 500.000,-Kč třeba na nákup moderní kuchyňské linky, vybavení na míru a ještě k tomu za ušetřené peníze odjet na dovolenou k moři. Co takhle rodinné bydlení ve velkém bytě, který je krásný, světlý…

Prodej bytu 4+kk, 85m2,

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt s garáží v OV poblíž centra města Valtice ve zděném domě o dispozici 4+kk. K bytu přináleží zděné sklepy a garáž. Byt prošel částečnou rekonstrukcí - nová plastová okna, koupelna, kuchyně. Výměra bytu…

Prodej bytu 3+kk, 143m2, Břeclav - Poštorná, Dělnická

Hledáte byt prostorný podkrovní byt na klidném místě v Břeclav? Máme pro Vás jeden tip - prodej podkrovního bytu o velikosti 3+kk v městské části Poštorná. Bytová jednotka se nachází ve 3. nadzemním podlaží ze 3. V bytovém domě bez výtahu. Dispozice bytu:…

Prodej bytu 3+kk, 83m2, Břeclav, Lidická

Hledáte prostorný byt s dobrou dispozicí? Jste náročnými klienty a rádi byste si upravili byt podle vlastních představ? Tak právě pro Vás máme exkluzivní nabídku bytu o CP 83 m2 a dispozici 3+kk s prostorným sklepem a vlastním parkovacím stáním přímo…

Prodej bytu 3+1, 79m2, Břeclav - Charvátská Nová Ves, Na Valtické

REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX

Exkluzivně vám nabízíme ke koupi byt o velikosti 3+1 v Břeclavi, sídliště Na Valtické. Jedná se o  prostorově nadstandartní byt s lodžií a sklepem. Byt je vhodný k rekonstrukci, můžete si zrekonstruovat byt podle vlastních představ a potřeb. V současné…

Prodej bytu 4+1, 95m2, Mikulov, Kpt. Jaroše

Mikulov. Kraj vína, sluníčka, turistiky, cyklotras a příjemného bydlení.. Pokud hledáte klidné místo pro život s maximální občanskou vybaveností v okolí, mimo ruch velkoměsta a také máte potřebu bydlení s dostatečným prostorem, tak přesně takový byt v exkluzivním…

Prodej bytu 3+1, 73m2, Břeclav, Slovácká

Nabízíme k prodeji byt 3+1 o rozloze 73 m? na ulici Slovácká, v městě Břeclav. Jednotka se nachází ve 4.NP panelového domu s výtahem. Byt je v udržovaném stavu, má plastová okna a zděné jádro. Dispozice: Ze vstupní chodby je možné vstoupit do obou…

Prodej bytu 2+1, 55m2, Mikulov, Hraničářů

CENTURY 21 Česká republika

Ke koupi Vám nabízíme dvoupokojový byt ve 2 podlaží panelového domu, na ulici Hraničářů v Mikulově. Byt má celkovou plochu 55 m2. K bytu náleží sklep a zasklená lodžie o výměře 4,5 m2. Byt má samostatné neprůchozí pokoje o velikosti…

Prodej bytu 4+1, 110m2, Břeclav, Na Valtické

Exkluzivně nabízíme k prodeji velmi prostorný, zcela zrekonstruovaný nadstandardní byt v osobním vlastnictví o dispozicí 4+1, se samostatnou jídelnou a technickou místností, s podlahovou plochou 97 m2, v 6. NP panelového domu s výtahem…

Prodej bytu 4+1, 81m2, Břeclav - Charvátská Nová Ves

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi za cenu dvoupokojového bytu bezbariérový, velmi prostorný byt o dispozici 4+1 s balkonem v Charvátské Nové Vsi - Břeclavi. Byt je v OV a součástí jsou dva sklepy. Byt se nachází v prvním nadzemním…

Prodej bytu 4+kk, 72m2, Hustopeče, Brněnská

ERA for Live

Prakticky řešený bezbariérový byt 3,5+kk s  velkou terasou v Hustopečích, na ulici Brněnská je součástí zkolaudované novostavby cihlového bytového domu, s kvalitním vybavením a nízkou energetickou náročností (v kategorii B – velmi úsporná). Byt je orientován…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Boleradice

Hledáte byt k trvalému užívání nebo k investici? Nabízíme vám světlý prostorný byt 3+1 v Boleradicích, který je možné financovat hypotékou a s financováním vám rádi pomůžeme. Byt s užitnou plochou 70 m2 se nachází ve 2. nadzemním podlaží se zavedenou…

Prodej bytu 2+1, 46m2, Břeclav - Charvátská Nová Ves, Na Valtické

CENTURY 21 Česká republika

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi kompletně zrekonstruovaný byt s dispozicí 2+1 a celkovou užitnou plochou 46 m2 na adrese Na Valtické 13 v Břeclavi. Byt je aktuálně v družstevním vlastnictví s možností převedení…

Prodej bytu 3+kk, 80m2, Velké Pavlovice, Bří Mrštíků

JRS real s.r.o.

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+kk ve Velkých Pavlovicích. Bytová jednotka se nachází ve 3. NP bytového domu. Jedná se o cihlovou stavbu, v loňském roce proběhla rekonstrukce stupaček. Samotný byt je po rekonstrukci pět let - voda, odpad, elektřina v kuchyni.…

Prodej bytu 2+1, 49m2, Břeclav, Budovatelská

Prodej bytu 2+1 s balkónem v klidné části města Břeclav na ulici Budovatelská. Útulná bytová jednotka o podlahové ploše 47 m? s balkónem 2 m? a šatnou 2,5 m? se nachází 1. patře cihlového domu. V bytě je díky zdařilé celkové rekonstrukci z roku 2022 nová…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Hustopeče, Okružní

Prodej krásného bytu v Hustopečích u Brna 2+1, po rekonstrukci, zařízená krásná kuchyně. Balkon je situován do klidné části Hustopečí s krásným výhledem na Pálavu orientovaný na jih mírný jiho západ. V bytě jsou dva samostatné pokoje a prostorná šatna.…

Prodej bytu 5+1 a více, 180m2, Břeclav

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Prodej atypického světlého mezonetového bytu , který se nachází v blízkosti centra Břeclavi. Ideální jako rezidenční bydlení pro rodinu, případně vhodné i jako investice.Po vstupu do bytu je prostorná dlouhá chodba (16 m2), ze které je vstup do prosvětlené kuchyně…

Prodej bytu 3+1, 75m2, Mikulov, Větrná

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1, v osobním vlastnictví, v 1. NP, s podlahovou plochou 75 m2, v Mikulově, na ulici Větrná. Byt se nachází v panelovém domě, který prošel kompletní revitalizací, má opravenou střechu, výtah,…


TOPlist TOPlist