6 429 aktuálních nabídek
od 270 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Vyškov
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Prodej bytů Vyškov

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 2 440 000 Kč do 8 490 000 Kč

Ceny bytů v okrese Vyškov

Cena bytů na prodej v okrese Vyškov se momentálně pohybuje od 2 440 000 Kč do 8 490 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,19 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 10 707 Kč do 37 254 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 65 035 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 64 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Vyškov.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Vyškov?

Na trhu ve Vyškově jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (15) v cenách od 2 900 000 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (9) od 2 650 000 Kč, byty 3+1 (8) od 2 990 000 Kč, byty 3+kk (7) od 4 318 000 Kč, byty 4+kk (6) od 2 440 000 Kč, byty 2+1 (5) od 2 590 000 Kč, byty 1+1 (3) od 2 500 000 Kč a byty 4+1 (1) od 4 550 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Vyškov, je byt za cenu 4 550 000 Kč , který má obytnou plochu 101 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Vyškov nabízíme byty v celkem 12 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů ve Vyškově (14), Prodej bytů v Rostěnicích-Zvonovicích (10), Prodej bytů v Slavkově u Brna (10), Prodej bytů v Ivanovicích na Hané (4), Prodej bytů v Bučovicích (4), Prodej bytů v Rousínově (4), Prodej bytů v Hodějicích (3), Prodej bytů v Zbýšově (1), Prodej bytů v Bohdalicích-Pavlovicích (1), Prodej bytů v Holubicích (1), Prodej bytů v Nížkovicích (1), Prodej bytů v Nemojanech (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Vyškov sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prostějov, Kroměříž, Hodonín, Břeclav, Brno-venkov a Blansko.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (25), centrum (21), sídliště (4), okraj obce (2), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (5). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty ve Vyškově s garáží (2) nebo byty ve Vyškově s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (14) a 2. patře (14), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (5). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Vyškov na prodej byty novostavby (20), v bezvadném stavu (15), v dobrém stavu (10), rozestavěné (4), po rekonstrukci (3), k rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty ve Vyškově dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Vyškov nabízejí nejčastěji zděné byty (25). V nabídce k prodeji jsou také jiné byty (12), panelové byty (6), dřevěné byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v okrese Vyškov

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je ve Vyškově také k dispozici i byt v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Vyškov dle inzerenta:

VE Vyškově a okolí pochází 54 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: BRAVIS REALITY s.r.o. (14), CENTURY 21 Česká republika (8), QARA s.r.o. (5), REALITY PRORADOST s.r.o. (4), Multicont reality (2), Profimakléřky s.r.o. (2), ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. (2), RE/MAX Delta (2), M&M reality holding a.s. (2) a REAL GROUP SDK, s.r.o. (1).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Vyškov?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Vyškov 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt ve Vyškově?

V okrese Vyškov působí 147 realitních makléřů, spadajících pod 63 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: JRS real s.r.o. Brno, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Vyškov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Karel Rozsypal, Ing. Dana Hrazdírová, Lenka Pliešovská, Mgr. Květoslava Plimlová, Marek Svoboda, Irena Kotolanová, Magdaléna Véberová, Nikola Musálková, Roman Kučera a Ing. Zdeněk Adamec.

Nejvíce nemovitostí v okolí Vyškova nabízí Karel Rozsypal (13). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+kk, 79m2, Vyškov

Prosperity Real Estate s.r.o.

Prodej bytu 3+kk, 79m2 se zahrádkou 100m2

Prodej bytu 3+kk, 91m2, Slavkov u Brna, Nádražní

CENTURY 21 Česká republika

Moderní nízkoenergetický byt 3+KK v developerském projektu ve Slavkově u Brna

Prodej bytu 2+kk, 70m2, Slavkov u Brna, Nádražní

CENTURY 21 Česká republika

Moderní nízkoenergetický byt 2+KK v developerském projektu ve Slavkově u Brna

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 52m2, Slavkov u Brna, Nádražní

CENTURY 21 Česká republika

Moderní nízkoenergetický byt 1+KK v developerském projektu ve Slavkově u Brna

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 49m2, Bohdalice-Pavlovice - Bohdalice

Prodej bytu OV 1+kk 49 m2 , Bohdalice - Pavlovice, okres Vyškov

Prodej bytu 3+1, 157m2, Vyškov - Rychtářov

Prodej bytu 3+1 v OV po celkové rekonstrukci s výměrou 157 m2, garáž, zahrada - Vyškov - Rychtářov

Prodej bytu 2+kk, 49m2, Nemojany

Prodej bytu v osobním vlastnictví 2+kk, se zahrádkou, Nemojany, okr. Vyškov

Prodej bytu 4+kk, 79m2, Ivanovice na Hané, Přemyslova

RE/MAX Permanentia

Prodej bytu 4+kk ve městě Ivanovice na Hané s garáží, zahradou a zahradním domkem.

Prodej bytu 3+1, 76m2, Bučovice, Na Vyhlídce

ARTOSS realitní kancelář, s.r.o.

Prodej bytu 3+1 s balkonem, 76 m2 - Bučovice

Prodej bytu 2+kk, 56m2, Holubice

OK REAL

OV 2+kk - Holubice - plocha bytu 46,8 m2 - lodžie 9 m2

Prodej bytu 4+kk, 110m2, Rousínov, Sušilovo náměstí

CENTURY 21 Česká republika

Byt OV 4+kk, 92 m2, Rousínov, balkón, klimatizace, sklep

Prodej bytu 1+1, 42m2, Vyškov - Dědice, Sídliště Osvobození

Prodej bytu 1+1 ve Vyškově, sídliště Osvobození.

Prodej bytu 2+1, 52m2, Bučovice, Vinohradská

Prodej bytu 2+1, Bučovice, Vinohradská

Prodej bytu 4+kk, 124m2, Hodějice

Prodej bytu 4+kk ve viladomě se 2 terasami, užitná plocha 124,3m2 + 40m2 terasy, Hodějice u Slavkova u Brna

Prodej bytu 3+1, 77m2, Vyškov - Dědice, Maxima Gorkého

Nabízíme Vám k prodeji cihlový byt v osobním vlastnictví s dispozicí 3+1 ve Vyškově o celkové ploše 77,2m². Byt se nachází v 3. NP/4. NP, je v původním, udržovaném stavu, určen k rekonstrukci dle vlastních představ majitele. K bytové jednotce náleží…

Dražba bytu 2+kk, 58m2, Slavkov u Brna

Byt 2+kk, 58,30 m2, Slavkov u Brna

Aktualizováno
Vyvolávací cena: 2.976.667,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist TOPlist