7 194 aktuálních nabídek
od 267 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Vyškov
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Prodej bytů Vyškov

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 1 990 000 Kč do 7 185 574 Kč

Ceny bytů v okrese Vyškov

Cena bytů na prodej v okrese Vyškov se momentálně pohybuje od 1 990 000 Kč do 7 185 574 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 9 535 Kč do 34 428 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 68 220 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 67 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Vyškov.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Vyškov?

Na trhu ve Vyškově jsou v současné době nejpočetnější byty 3+kk (18) v cenách od 3 200 000 Kč, následují byty 2+kk (13) od 3 790 000 Kč, byty 2+1 (8) od 2 950 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (6) od 1 990 000 Kč, byty 3+1 (4) od 3 900 000 Kč, byty 1+1 (2) od 3 120 000 Kč, byty 4+kk (1) od 3 050 000 Kč a byty 4+1 (1) od 3 850 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Vyškov, je byt za cenu 6 999 000 Kč v obci Slavkov u Brna, který má obytnou plochu 110 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Vyškov nabízíme byty v celkem 9 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů ve Vyškově (18), Prodej bytů v Rousínově (15), Prodej bytů v Slavkově u Brna (9), Prodej bytů v Bučovicích (5), Prodej bytů v Holubicích (2), Prodej bytů v Zbýšově (1), Prodej bytů v Němčanech (1), Prodej bytů v Pustiměři (1), Prodej bytů v Nížkovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Vyškov sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prostějov, Kroměříž, Hodonín, Břeclav, Brno-venkov a Blansko.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (33), centrum (11), sídliště (3), okraj obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (20). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty ve Vyškově s garáží (4) nebo byty ve Vyškově s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (15) a 2. patře (8), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (15). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Vyškov na prodej byty rozestavěné (21), v bezvadném stavu (18), v dobrém stavu (9), novostavby (4), po rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty ve Vyškově dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Vyškov nabízejí nejčastěji zděné byty (34). V nabídce k prodeji jsou také jiné byty (7), panelové byty (4), montované byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Nabídka bytů v okrese Vyškov dle inzerenta:

VE Vyškově a okolí pochází 53 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: QUANTUM, a.s. (15), I.E.T. Reality, s.r.o. (6), RE/MAX Delta (4), COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. (3), LeoReal Uherské Hradiště (2), RE/MAX Magnum (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (2), REALITY PRORADOST s.r.o. (2), Profimakléřky s.r.o. (2) a POINT reality s.r.o. (2).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Vyškov?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Vyškov 5 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt ve Vyškově?

V okrese Vyškov působí 151 realitních makléřů, spadajících pod 76 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, Multicont reality Vyškov a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Vyškov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Nikola Adamcová, Ing. Dana Hrazdírová, Lenka Pliešovská, Lucie Opatřilová, Ing. Daniel Rapák, Ivana Sychrová, Bohdan Buzek, Patricie Vojtěchovská, Karel Rozsypal a Ing. Zdeněk Adamec.

Nejvíce nemovitostí v okolí Vyškova nabízí Nikola Adamcová (21). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+kk, 57m2, Slavkov u Brna, Čelakovského

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej velmi hezkého bytu 2+kk s balkónem o celkové výměře 57,6m2 ( plocha bytu 53,7m2, plocha balkónu 3,9m2), z balkónu je výhled přímo do klidného vnitrobloku se zelení. Byt se nachází v 1.NP bytového domu na ul. Čelakovského…

Prodej bytu 3+1, 83m2, Vyškov - Vyškov-Předměstí

CENTURY 21 Česká republika

Máme pro Vás jedinečnou nabídku bytu, vzdáleného jen 10minut chůzí od samého centra Vyškova, 20minut jízdy autem po dálnici do centra Brna nebo 30minut do Olomouce.Byt o podlahové ploše 76m2 se nachází ve 2. podlaží bytového domu na adrese Žižkova 691/20, Vyškov-Předměstí.…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 91m2, Holubice

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji exklusivní byt v osobním vlastnictví se zasklenou lodžií, zatravněnou terasou a parkovacím stáním.Byt je moderně zařízený o dispozici 1+kk v 1.NP cihlového bytového domu v Holubicích.Bytový dům se nachází ve vyhledávané…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Zbýšov

RE/MAX Magnum

Převod družstevního bytu 2+kk 60 m2, Zbýšov s možností převodu do osobního vlastnictví v roce 2024. Byt je dispozičně řešen jako 2+kk o celkové podlahové ploše 60 m2 + lodžie 3 m2, ze které je nádherný výhled až…

Prodej bytu 2+1, 61m2, Vyškov - Vyškov-Předměstí

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a celkové výměře plochy 61 m2 + sklep, v blízkosti centra města Vyškov, Jihomoravský kraj.Bytový dům prošel kompletní revitalizací vnitřních i venkovních prostor. Byt se nachází…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 48m2, Bučovice, U Škol

ARTOSS realitní kancelář, s.r.o.

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji krásnou novostavbu bytu 1+kk s balkonem 10,1m2 a parkovacím stání v Bučovicích. Bytová jednotka je umístěná ve 3.NP/5NP bytového domu s výtahem. Byt je orientovaný na SV s krásným , ničím nerušeným…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 28m2, Nížkovice

CENTURY 21 Česká republika

Ve výhradním zastoupení si vám dovoluji nabídnout velmi pěknou garsoniéru, která před 8mi lety prošla kompletní rekonstrukcí. Garsoniéra má výměru 27,9m2 a je pěkně dispozičně řešena. Byt má oddělený kuchyňský kout i prostor pro spaní. V bytě jsou dvě okna, koupelna se sprchovým…

Prodej bytu 2+kk, 60m2, Slavkov u Brna, Bučovická

BO! reality a finance

BO! Vám exkluzivně nabízí mezonetový byt o stávající dispozici 2+kk s parkovacím místem, bazénem a venkovním posezením. Byt se nachází ve 3.NP cihlového domu a je po zdařilé rekonstrukci. Po vstupu do bytu se vejde do chodby, která je propojená s kuchyní…

Prodej bytu 2+kk, 61m2, Vyškov, Trpínky

Exkluzivně Vám nabízíme převod družstevního podílu k bytové jednotce 2+kk o přibližné užitné ploše 61 m2 nacházející se v žádané části města Vyškov - Předměstí. Jedná se o velmi pěkný a slunný byt, který se nachází ve 3.NP panelového domu…

Prodej bytu 3+kk, 58m2, Vyškov - Rychtářov

LeoReal Uherské Hradiště

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím byt o velikosti 3+kk v osobním vlastnictví. Byt umístěný v 1 NP/2 cihlového domu je po zdařilé rekonstrukci. Nemovitost se prodává částečně vybavená. Za bytovým domem můžete užívat zahradu o rozloze 132 m2 a pergolu…

Prodej bytu 1+1, 44m2, Slavkov u Brna

RE/MAX Magnum

Prodej novostavby bytu 1+1 (44,28 m2) ve Slavkově u Brna. Chcete bydlet v krásném historickém centru města Slavkov u Brna, na dohled místního zámku? Tak právě pro Vás je tu novostavba bytu 1+1 ( 44,28 m2) Byt je v prvním patře historického domě s užasnou…

Prodej bytu 3+kk, 90m2, Vyškov - Vyškov-Předměstí, Hybešova

I.E.T. Reality, s.r.o.

Prodej novostavby bytové jednotky č. A45, 3+KK, 89,5 m2 s terasou 11,5 m2 orientovanou jižním směrem, vše situováno ve 4.NP budovy "A". K jednotce náleží sklepní kóje 6,4 m2 v 1.NP domu. Možné je také dokoupení jednoho, nebo více…

Prodej bytu 2+1, 55m2, Vyškov - Vyškov-Předměstí

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Formou výměny nabízíme krásný zrekonstruovaný byt v osobním vlastnictví s dispozicí 2+1 o celkové užitné ploše cca 54,69 m2.Obývací místnost (17,8 m2), ložnice (16,12 m2) s lodžií (5,3 m2) i kuchyně (7 m2) jsou situované na jiho-západní stranu.…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Bučovice, Vyškovská

Multicont reality

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu v Bučovicích, 3+1 v OV s balkonem. CP bytu je 62 m2. Byt je ve 2.NP/4.NP cihlového domu, je v původním, ale udržovaném stavu. Balkon je orientovaný na jih, do vnitrobloku se zelení. K bytu…

Prodej bytu 3+kk, 86m2, Rousínov, Nad Školou

QUANTUM, a.s.

Hledáte klidné bydlení v obci Rousínov?Představujeme Vám nový projekt Bytové domy Rousínov. Bytové domy jsou situovány do klidné části města, v lokalitě „Nad Školou.“ V 1.etapě výstavby vzniknou dva bytové objekty o 54 jednotkách. Byt o velikosti 3+kk, označen pod č.…

Prodej bytu 3+kk, 67m2, Vyškov - Vyškov-Předměstí, Hybešova

I.E.T. Reality, s.r.o.

Prodej novostavby bytové jednotky č. A13, 3+KK, 66,8 m2 s terasouou 8 m2, situované ve 3. NP budovy. K jednotce náleží sklep 2,5 m2, který je umístěn v 1.NP domu. Možné je také dokoupení uličního parkovacího místa za 150.000,-…

Prodej bytu 3+kk, 65m2, Pustiměř

LeoReal Uherské Hradiště

Nabízíme Vám k prodeji hezký byt 3+kk v obci Pustiměř o CP 62m2, který prošel zdařilou rekonstrukcí. Byt se nachází v 2.NP, prošel rekonstrukcí, jsou zde plastová okna, nová kuchyňská linka, nová koupelna, omítky, nové podlahy. Byt má svůj nový úsporný kondenzační plynový kotel…

Prodej bytu 2+1, 55m2, Vyškov - Dědice, Sídliště Osvobození

Nabízíme družstevní byt 2+1 ve Vyškově. Byt se nachází v atraktivní lokalitě na Sídlišti Osvobození v 5. patře panelového domu .Dispozici bytu tvoří prostorná vstupní chodba, dva pokoje, kuchyně, samostatné WC a koupelna s vanou. Byt má plastová okna, plovoucí…

Prodej bytu 2+1, 61m2, Vyškov - Vyškov-Předměstí, Sportovní

QUANTUM, a.s.

Hledáte bytovou jednotku, která Vám nabídne volnou ruku při rekonstrukci a veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky? Pak čtěte dále. V zastoupení majitele nabízím byt v družstevním vlastnictví o velikosti 2+1 s lodžií a sklepem, o celkové výměře…

Prodej bytu 1+1, 41m2, Vyškov, Sídliště Osvobození

Nabízíme ke koupi vybavený byt o dispozici 1+1, o rozloze 41m?, v družstevním vlastnictví na Sídlišti Osvobození ve Vyškově. Dispozice je tvořena prostorným pokojem se vstupem na balkon, kuchyní s kuchyňskou linkou, troubou, lednicí a dalšími spotřebiči.…


TOPlist TOPlist