7 198 aktuálních nabídek
od 267 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Hodonín
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Prodej bytů Hodonín

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 1 690 000 Kč do 6 900 000 Kč

Ceny bytů v okrese Hodonín

Cena bytů na prodej v okrese Hodonín se momentálně pohybuje od 1 690 000 Kč do 6 900 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 8 097 Kč do 33 060 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 49 043 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 66 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Hodonín.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Hodonín?

Na trhu v Hodoníně jsou v současné době nejpočetnější byty 2+1 (30) v cenách od 2 121 000 Kč, následují byty 3+1 (29) od 2 690 000 Kč, byty 2+kk (10) od 2 115 000 Kč, byty 3+kk (7) od 2 390 000 Kč, byty 1+1 (5) od 1 690 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (3) od 2 150 000 Kč, byty 4+1 (1) od 2 799 000 Kč, byty 4+kk (1) od 5 200 000 Kč a pokoje (1) od 6 900 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Hodonín, je byt za cenu 6 900 000 Kč v obci Kyjov, který má obytnou plochu 129 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Hodonín nabízíme byty v celkem 12 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů v Hodoníně (44), Prodej bytů v Kyjově (13), Prodej bytů ve Veselí nad Moravou (7), Prodej bytů ve Strážnici (7), Prodej bytů v Rohatci (5), Prodej bytů v Dubňanech (4), Prodej bytů v Bzenci (2), Prodej bytů v Lužicích (1), Prodej bytů v Bukovanech (1), Prodej bytů v Suchově (1), Prodej bytů v Labutech (1), Prodej bytů ve Strážovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Hodonín sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Kroměříž, Uherské Hradiště, Břeclav, Vyškov a Vsetín.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (25), klidná část obce (18), sídliště (7), rušná část obce (3), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (23). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Hodoníně s garáží (2) nebo byty v Hodoníně s parkovacím stáním (2).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (26) a 2. patře (18), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (20). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Hodonín na prodej byty v dobrém stavu (32), v bezvadném stavu (32), po rekonstrukci (8), k rekonstrukci (5), novostavby (2), rozestavěné (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Hodoníně dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Hodonín nabízejí nejčastěji zděné byty (22). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty (19), jiné byty (14), montované byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v okrese Hodonín

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Hodonín také k dispozici tři byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Hodonín dle inzerenta:

V Hodoníně a okolí pochází 86 bytů z nabídky realitních kanceláří a 1 byt je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: RE/MAX Delta (11), Reality GAIA, spol. s r.o. (10), REALITY PRORADOST s.r.o. (10), M&M reality holding a.s. (7), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (7), Realitní kancelář STING, s.r.o. (7), NEXT REALITY GROUP a.s. (6), CENTURY 21 Česká republika (3), COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. (2) a ORCA ESTATE a.s. (2). Další byt je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Hodonín?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Hodonín 9 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Hodoníně?

V okrese Hodonín působí 160 realitních makléřů, spadajících pod 71 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, Multicont reality Vyškov, 1. Nonstop Reality Jihlava a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Hodonín

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Lucie Opatřilová, Ivana Sychrová, Blanka Lemonová, Mgr. Veronika Šimečková, Lukáš Polák, Markéta Kolaciová, Karel Mičulka, František Ševela, Věra Petrů a Tomáš Hlaváček.

Nejvíce nemovitostí v okolí Hodonína nabízí Lucie Opatřilová (96). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 42m2, Hodonín, Příční

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej velmi hezkého bytu 1+kk o celkové výměře 42m2 s nikou. Byt se nachází v 1.NP bytového domu na ul. Příční přímo v centru města Hodonín. Dispozice je blíže znározněna v přiloženém půdoryse ve fotogalerii. Součástí prodeje je…

Prodej bytu 2+kk, 49m2, Veselí nad Moravou, Rumunská

Exkluzivní prodej moderní bytové jednotky 2+kk v cihlovém domě v centru Veselí nad Moravou. Jedná se o bytovou jednotku o rozloze 49 m2, která je situována ve 2NP. cihlového domu na lukrativním místě, který prošel revitalizací. Byt je po rozsáhlé…

Prodej bytu 3+kk, 61m2, Strážnice, Smetanova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytové jednotky 3+kk ve městě Strážnice na Moravě. Bytová jednotka o celkové podlahové ploše 61,42 m2 se nachází ve 3 NP. cihlového bytového domu na ulici Smetanova. Bytový dům byl vystaven v roce 1993.…

Prodej bytu 2+kk, 43m2, Strážnice, Smetanova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytové jednotky 2+kk ve městě Strážnice na Moravě. Bytová jednotka o celkové podlahové ploše 43,39 m2 se nachází v přízemí cihlového bytového domu na ulici Smetanova. Byt prošel v roce 2013 rozsáhlou…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Lužice, Velkomoravská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej družstevního bytu o dispozicích 3+1, ve zvýšeném 1. podlaží cihlového domu, v klidné části obce Lužice u Hodonína. Byt má prostornou vstupní chodbu, tři samostatné pokoje, průchozí kuchyň, koupelnu s vanou, a samostatné WC. Na bytě…

Prodej bytu 3+kk, 49m2, Strážnice, Smetanova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytové jednotky 3+kk ve městě Strážnice na Moravě. Bytová jednotka o celkové podlahové ploše 48,79 m2 se nachází v přízemí cihlového bytového domu na ulici Smetanova. Byt prošel v roce 2013 rozsáhlou…

Prodej bytu 2+kk, 53m2, Strážnice, Smetanova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytové jednotky 2+kk ve městě Strážnice na Moravě. Bytová jednotka o celkové podlahové ploše 53 m2 se nachází v přízemí cihlového bytového domu na ulici Smetanova. Byt prošel v roce 2013 rozsáhlou…

Prodej bytu 2+1, 65m2, Hodonín, Erbenova

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 s terasou, nacházející se v 2.NP/3.NP cihlového domu v klidné části města Hodonín, část Bažantnice. Celková podlahová plocha činní 91,2 m2 včetně terasy, sklepní…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Strážnice, Obchodní

Reality GAIA, spol. s r.o.

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 umístěný ve 3. patře cihlového bytového domu na ul. Obchodní v samém centru města Strážnice. Byt o užitné ploše 57,8 m² je v původním stavu. Jednotka je…

Prodej bytu 2+1, 48m2, Hodonín, Marxova

Exkluzivně nabízím k prodeji byt 2+1 v centru Hodonína v osobním vlastnictví v prvním patře cihlového, zrevitalizovaného domu (zateplení, nová fasáda, stupačky, elektřina, plastová okna). V Hodoníně je základní občanská vybavenost. Dům je napojen na všechny sítě, má…

Prodej bytu 2+1, 44m2, Hodonín

Reality Kuchtíčková

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi bytovou jednotku 2+1 se šatnou, s nízkými měsíčními náklady, po celkové rekonstrukci v revitalizovaném bytovém domě v centru města Hodonín. Měsíční náklady na provoz bytu jsou velmi nízké, byla vyplacena půjčka…

Prodej bytu 3+kk, 119m2, Hodonín

Reality Kuchtíčková

V zastoupení majitelů Vám nabízíme ke koupi velmi vkusně upravenou, atypickou, půdní bytovou jednotku 3+kk, situovanou v bytovém domě v těsné blízkosti centra města Hodonín. Bytová jednotka se nachází ve 4. patře zděného bytového domu, se samostatným vstupem pro dva vrchní…

Prodej bytu 1+1, 41m2, Hodonín, Brandlova

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Exkluzivně Vám nabízíme prostornou bytovou jednotku ve vyhledávané lokalitě na ulici Brandlova v Hodoníně. Byt disponuje kuchyní s jídelnou, velkým pokojem, ze kterého můžeme vstoupit na zasklenou lodžii, kde máme krásný výhled na lázeňský park. Dispozice bytu je…

Prodej bytu 2+kk, 67m2, Hodonín, I. Olbrachta

CENTURY 21 Česká republika

Prodej velmi pěkného světlého bytu ve vyhledávané lokalitě v Hodoníně na sídlišti Bažantnice.Cihlový bytový dům je průběžně revitalizován, nyní má novou střechu a plánuje se zateplení fasády.Plastová okna byla instalována před šesti lety.Bytová jednotka byla rekonstruována před…

Prodej bytu 2+kk, 49m2, Hodonín, Brněnská

Prodej moderního podkrovního bytu s klimatizací a prostorným sklepem o užitné ploše 49 m2 a dispozici 2+kk, který se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží v bytovém domě na ulici Brněnská v Hodoníně. Dispozičně je řešen jako: chodba, samostatné…

Prodej bytu 3+1, 81m2, Hodonín, nám. B. Martinů

ORCA ESTATE a.s.

Hledáte velmi dobře řešený byt v příjemné lokalitě Hodonín - Bažantnice? Nabízím v přímém zastoupení majitele, velice hezký, slunný byt 3+1 v osobním vlastnictví o celkové výměře 70 m2 + balkon 3 m2 a 2 x zděný sklep o celkové ploše…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Strážnice, Úprkova

Hledáte bydlení v klidném folklórním městě Strážnice? Nabízíme Vám cihlový byt 2+1 s balkonem v osobním vlastnictví. Nachází se v 1.NP, rozloha bytu je 60 m2 a je v původním, ale udržovaném stavu. Dispozice bytu: chodba, 2 pokoje, kuchyň včetně…

Prodej bytu 3+kk, 153m2, Veselí nad Moravou, Sokolovská

EXPLICIT REALITY

Hledáte vlastní bydlení, které je v klidné lokalitě a zároveň kousek od centra města? Rádi byste si vychutnali odpolední kávu v prosluněném obývacím pokoji? Rádi byste měli veškerou občanskou dostupnost přímo u domu? Pokud jste odpověděli na všechny otázky ano, pak pro vás…

Prodej bytu 2+1, 61m2, Hodonín, Národní třída

Prosperity Real Estate s.r.o.

Jedná se o celkově zrekonstruovaný byt 2+1 s šatnou a  balkónem.Celková plocha bytu je 61m2. Ve třetím patře bytového domu s výtahem. Na ulici Národní Třída.V samém centru města. Vedle pěkný park, zimní stadion ,nedaleko vlakové a autobusové nádraží.Byt je kompletně…

Prodej pokoje, 137m2, Kyjov

RE/MAX Delta

Byt s atypickou dispozicí, který navštívili zajímavé osobnosti a centrum města, to jsou přednosti této nabídky. Je to byt a zároveň dům s číslem popisným. Mezonetový byt se nachází ve 2. a 3. NP v polyfunkčním komplexu nedaleko kyjovského náměstí. Přízemí…


TOPlist TOPlist