6 870 aktuálních nabídek
od 274 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Hodonín
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Prodej bytů Hodonín

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 1 499 000 Kč do 4 950 000 Kč

Ceny bytů v okrese Hodonín

Cena bytů na prodej v okrese Hodonín se momentálně pohybuje od 1 499 000 Kč do 4 950 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,39 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 6 726 Kč do 22 212 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 44 364 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 66 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Hodonín.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Hodonín?

Na trhu v Hodoníně jsou v současné době nejpočetnější byty 3+1 (33) v cenách od 1 499 000 Kč, následují byty 3+kk (10) od 2 390 000 Kč, byty 2+1 (9) od 2 310 000 Kč, byty 4+1 (3) od 3 300 000 Kč, byty 1+1 (3) od 2 000 000 Kč, byty 2+kk (2) od 2 590 000 Kč, byty 5+1 a více (1) a byty 4+kk (1) od 4 200 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Hodonín, je byt za cenu 4 950 000 Kč , který má obytnou plochu 104 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Hodonín nabízíme byty v celkem 15 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů v Hodoníně (27), Prodej bytů ve Veselí nad Moravou (10), Prodej bytů v Dubňanech (4), Prodej bytů ve Strážnici (3), Prodej bytů v Kyjově (3), Prodej bytů ve Vracově (3), Prodej bytů ve Ždánicích (3), Prodej bytů v Bzenci (2), Prodej bytů ve Skoronicích (1), Prodej bytů v Hovoranech (1), Prodej bytů ve Vacenovicích (1), Prodej bytů ve Velké nad Veličkou (1), Prodej bytů v Lužicích (1), Prodej bytů v Petrově (1), Prodej bytů v Kuželově (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Hodonín sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Kroměříž, Uherské Hradiště, Břeclav, Vyškov a Vsetín.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (19), klidná část obce (8), sídliště (4), rušná část obce (4), okraj obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (18). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Hodoníně s garáží (2) nebo byty v Hodoníně s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (21) a 2. patře (13), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (11). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Hodonín na prodej byty v dobrém stavu (27), v bezvadném stavu (20), po rekonstrukci (4), k rekonstrukci (2), novostavby (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Hodoníně dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Hodonín nabízejí nejčastěji zděné byty (22). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty (14), jiné byty (6), dřevěné byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v okrese Hodonín

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Hodonín také k dispozici 2 byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Hodonín dle inzerenta:

V Hodoníně a okolí pochází 61 bytů z nabídky realitních kanceláří a 1 byt je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (10), REALITY PRORADOST s.r.o. (8), Realitní kancelář STING, s.r.o. (8), Reality GAIA, spol. s r.o. (6), CENTURY 21 Česká republika (4), COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. (4), RE/MAX Delta (3), EXPLICIT REALITY (3), Finpos realitní kancelář (2) a JRS real s.r.o. (2). Další byt je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Hodonín?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Hodonín 6 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Hodoníně?

V okrese Hodonín působí 152 realitních makléřů, spadajících pod 64 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Hynštová Blansko, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav a JRS real s.r.o. Brno.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Hodonín

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Blanka Lemonová, Anna Plagová, Zdeňka Grycová, Iveta Karasová, Karel Mičulka, Martin Šiška, Hana Matůšková, Petra Baťková, Mgr. Soňa Koníčková a Jan Vystoupil.

Nejvíce nemovitostí v okolí Hodonína nabízí Lucie Opatřilová (93). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 70m2, Lužice, Velkomoravská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi družstevního bytu (možný převod do osobního vlastnictví) o dispozicích 3+1, ve zvýšeném 1. podlaží cihlového domu, v klidné části obce Lužice u Hodonína. Byt má prostornou vstupní chodbu, tři samostatné pokoje, kuchyň se zakázkovou…

Prodej bytu 3+kk, 61m2, Strážnice, Smetanova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytové jednotky 3+kk ve městě Strážnice na Moravě. Bytová jednotka o celkové podlahové ploše 61,42 m2 se nachází ve 3 NP. cihlového bytového domu na ulici Smetanova. Bytový dům byl vystaven v roce 1993.…

Prodej bytu 3+1, 58m2, Hodonín, Horní Valy

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu, který potěší svými výhodami. Nachází se v cihlovém bytovém domě, který je na ulici Horní Valy v Hodoníně. Jednotka o ploše 58 m2, dispozičně řešená jako 3+1, se nachází v prvním nadzemním podlaží. Vstupní chodba…

Prodej bytu 3+kk, 79m2, Dubňany, Nádražní

Máme pro vás skvělou nabídku - byt 3+kk v Dubňanech, který prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí moderní a pohodlné bydlení v klidné lokalitě. Celková plocha bytu činí 79 m2. Tento byt vyniká svým kvalitním provedením a moderními prvky. Díky nedávné…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 21m2, Hodonín, U Cihelny

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Byt se nachází v 2NP o velikosti 21 m2. Je zde pokoj společný s kuchyní a koupelna s WC. Výhodou jsou velmi nízké příspěvky do fondu oprav a nízké náklady na bydlení. Další předností této bytové jednotky je samostatný plynový kotel, který…

Prodej bytu 3+1, 82m2, Hodonín, Slavíkova

Dumrealit.cz Vám exkluzivně zprostředkuje prodej krásného prostorného bytu, který se nachází v panelovém domě na ulici Slavíkova, v jižní části města Hodonín. Jednotka o podlahové ploše 82 m2, dispozičně řešená jako 3+1, se nachází ve třetím podlaží. Již při…

Prodej bytu 3+kk, 49m2, Strážnice, Smetanova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytové jednotky 3+kk ve městě Strážnice na Moravě. Bytová jednotka o celkové podlahové ploše 48,79 m2 se nachází v přízemí cihlového bytového domu na ulici Smetanova. Byt prošel v roce 2013 rozsáhlou…

Prodej bytu 2+kk, 53m2, Strážnice, Smetanova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytové jednotky 2+kk ve městě Strážnice na Moravě. Bytová jednotka o celkové podlahové ploše 53 m2 se nachází v přízemí cihlového bytového domu na ulici Smetanova. Byt prošel v roce 2013 rozsáhlou…

Prodej bytu 3+1, 78m2, Rohatec, Rohatec

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej krásného bytu v obci Rohatec, nedaleko města Hodonín. Nachází se v druhém podlaží cihlového bytového domu, jeho plocha činí 78 m2 a dispozičně je řešený jako 3+1. Po vstupu do bytu Vás na první pohled jistě zaujme…

Prodej bytu 3+1, 76m2, Hodonín, J. Suka

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej prostorného, cihlového bytu 3+1, ve 2.NP/3 v žádané a klidné lokalitě, na ul. J. Suka, v Hodoníně. Byt je dispozičně řešen následovně: vstupní chodba, ze které se vchází hned za vstupem do koupelny s vanou a WC,…

Prodej bytu 1+1, 32m2, Hodonín, Lesní

Prodej bytu 1+1 v klidné lokalitě města Hodonín, ul. Lesní. Nabízíme k prodeji útulný byt 1+1 o celkové ploše 32m2, přičemž k bytu náleží také praktický sklep pro vaše osobní věci. Tento byt se nachází v 8. patře bytového domu s výtahem, k využití je dále…

Prodej bytu 3+kk, 86m2, Hodonín, Pr. Veselého

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 3+kk s menší terasou v Hodoníně, ul Pr. Veselého. Byt se nachází ve 4. patře bytového domu a nabízí zajímavé moderní dispoziční řešení. Dispozice: - prostorná vsupní chodba, praktická šatna, samostatná toaleta, pokoj, prostorná…

Prodej bytu 1+1, 35m2, Velká nad Veličkou

Prodej, Byty 1+1, 35 m2 - Velká nad Veličkou

Prodej bytu 3+1, 60m2, Veselí nad Moravou

JRS real s.r.o.

Prodej bytu 3+1, 60 m2 - Veselí nad Moravou

Dražba atypického bytu, 60m2, Hodonín

Byt Hodonín ,Při „prodeji“ nemovitosti z insolvenčního řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního…

Novinka
Vyvolávací cena: 1.600.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 4+1, 91m2, Hodonín, Lipová alej

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný byt 4+1 v původním, ale velmi udržovaném stavu s balkonem o rozloze 91 m². Byt se nachází ve 2. patře panelového domu s výtahem po revitalizaci v klidné části města Hodonín. Nemovitost…

Prodej bytu 3+1, 65m2, Hodonín, I. Olbrachta

Prodej bytu 3+1 65m², I. Olbrachta, Hodonín

Prodej bytu 3+1, 104m2, Hodonín, Sv. Čecha

Prodej bytu o disp. 3+1 v Hodoníně (okr. Hodonín) o výměře 104 m2


TOPlist TOPlist