7 194 aktuálních nabídek
od 267 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Kroměříž
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Prodej bytů Kroměříž

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 1 499 900 Kč do 5 990 000 Kč

Ceny bytů v okrese Kroměříž

Cena bytů na prodej v okrese Kroměříž se momentálně pohybuje od 1 499 900 Kč do 5 990 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 7 186 Kč do 28 700 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 49 564 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 73 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Kroměříž.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Kroměříž?

Na trhu v Kroměříži jsou v současné době nejpočetnější byty 3+1 (16) v cenách od 2 439 000 Kč, následují byty 2+kk (11) od 2 270 000 Kč, byty 3+kk (9) od 2 900 000 Kč, byty 2+1 (8) od 2 200 000 Kč, byty 4+1 (2) od 3 564 560 Kč, byty 1+1 (2) od 1 800 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (2) od 1 499 900 Kč a byty 4+kk (1) od 4 800 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Kroměříž, je byt za cenu 4 200 000 Kč , který má obytnou plochu 160 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Kroměříž nabízíme byty v celkem 10 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů v Kroměříži (22), Prodej bytů v Holešově (9), Prodej bytů v Chropyni (5), Prodej bytů v Bystřici pod Hostýnem (4), Prodej bytů ve Kvasicích (3), Prodej bytů v Hulíně (3), Prodej bytů v Koryčanech (2), Prodej bytů v Morkovicích-Slížanech (1), Prodej bytů v Počenicích-Tetěticích (1), Prodej bytů v Rajnochovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kroměříž sousedí 8 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Přerov, Vsetín, Zlín, Uherské Hradiště, Hodonín, Vyškov, Prostějov a Olomouc.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (18), klidná část obce (15), sídliště (3), okraj obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (12). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Kroměříži s garáží nebo byty v Kroměříži s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (12) a 2. patře (8), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (17). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Kroměříž na prodej byty v bezvadném stavu (25), v dobrém stavu (15), po rekonstrukci (7), novostavby (2), rozestavěné (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Kroměříži dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Kroměříž nabízejí nejčastěji zděné byty (28). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty (8), jiné byty (4), dřevěné byty (2) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v okrese Kroměříž

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Kroměříži také k dispozici i byt v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Kroměříž dle inzerenta:

V Kroměříži a okolí pochází 51 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: CENTURY 21 Česká republika (18), REALITY PRORADOST s.r.o. (4), Realitní společnost ZVONEK, s.r.o. (3), Fincentrum Reality s.r.o. (3), Reality 11 (2), PROGRESUNION (2), Home 4 People (2), EXPLICIT REALITY (2), EXPLICIT REALITY (2) a REAL PREMIUM, s.r.o. (2).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Kroměříž?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Kroměříž 5 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Kroměříži?

V okrese Kroměříž působí 134 realitních makléřů, spadajících pod 64 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, Multicont reality Vyškov a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kroměříž

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Lucie Opatřilová, Ivana Sychrová, Petr Sedlařík, Karel Mičulka, Veronika Kalousková, Pavel Výrostek, Jana Zatloukalová, Drahomír Vančík, Veronika Kůrková a Marek Zdráhal.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kroměříže nabízí Lucie Opatřilová (28). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 56m2, Hulín, Sadová

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje na základě výhradního obchodního zastoupení prodej bytu po kompletní moderní rekonstrukci , který se nachází v příjemné lokalitě plné zeleně v obci Hulín na ulici Sadová. Byt je umístěný ve 3 nadzemním podlaží čtyřpodlažního domu a je…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 29m2, Kroměříž, Oskol

Zprostředkujeme Vám prodej bytu 1+kk po částečné rekonstrukci v Kroměříži. Jednotka se nachází v panelovém domě po kompletní revitalizaci, je plně vybavena a je uzpůsobena k užívání. V bytě je spolehlivý nájemník se smlouvou do konce roku a může po dohodě…

Prodej bytu 3+1, 58m2, Kroměříž, Páleníčkova

CENTURY 21 Česká republika

Nabízíme Vám k prodeji slunný byt 3+1 s balkonem a krásným výhledem na město Kroměříž v oblíbené lokalitě Slovan, který se nachází v 10.NP panelového domu s moderním výtahem. Jednotka má plastová okna a je průběžně rekonstruovaná (2005 kuchyňská linka, 2015…

Prodej bytu 3+1, 73m2, Holešov, Novosady

Výhradní prodej bytu 3+1 s komorou a lodžií o velikosti 73m2, v Holešově - ul. Novosady. Jedná se o byt ve 4.NP panelového domu po kompletní revitalizaci. Bytová jednotka je v původním, ale zachovalém stavu. Na podlaze jsou parkety. Jádro je umakartové…

Prodej bytu 2+1, 68m2, Holešov, U Letiště

Výhradní prodej bytu 2+1 o velikosti 55m2 + sklepy 13m2 sklep, OV v Holešově - ul. U Letiště. Jedná se o byt ve 2.NP cihlového domu po kompletní revitalizaci. Bytová jednotka je v původním, ale zachovalém stavu. Na podlaze jsou parkety a PVC. Jádro je…

Prodej bytu 3+kk, 75m2, Holešov, Novosady

Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej bytu po slevě o dispozici 3+kk o rozloze 75m2 s garáží 20m2 v Holešově - Novosady. Bytová jednotka se nachází v bytovém domě o třech vchodech. Dům při své výstavbě byl zateplen 30mm polystyrenem a stavěn…

Prodej bytu 2+1, 56m2, Kroměříž, Spáčilova

BO! reality a finance

BO! reality Vám nabízí k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1. v Kroměříži na ulici Spáčilova. Byt se nachází v 6.NP a před 10 lety prošel rekonstrukcí. Bylo vyzděno bytové jádro, elektřina v mědi, výměna plastových oken, prosklená lodžie…

Prodej bytu 2+kk, 160m2, Kroměříž, Zborovská

Máme pro vás jedinečnou nabídku. K dispozici je jeden z mála zděných bytů v Kroměříži, ke kterému patří také velká předzahrádka. Prodej bytu dispozice 2kk na ul. Zborovská v Kroměříži. Velký byt o rozměrech 68m2 se nachází v bytovém komplexu lokality Dolních…

Prodej bytu 4+1, 96m2, Kroměříž, Zborovská

Máte zájem o pořízení hezkého, nadstandardního bydlení za dobrou cenu? V tom případě je tato nabídka určena přímo pro vás. Prodej bytu s dispozicí 4+1 na ul. Zborovská v Kroměříži. Zděný byt o rozloze 96 m2 s příslušenstvím se nachází…

Prodej bytu 2+1, 55m2, Kroměříž, Nitranská

EXPLICIT REALITY

Sháníte byt do začátku nebo jako investici? Mám pro Vás v Kroměříži na velmi známé lokalitě Zachar 2+1 s lodžií.- celková plocha 60 m2- užitná plocha 55 m2- lodžie 3 m2 a sklep 2 m2- 3 N.P. s výtahemByt s lodžií v dobrém stavu, který si můžete…

Prodej bytu 3+1, 73m2, Kroměříž, Rumunská

EXPLICIT REALITY

Hledáte byt v Kroměříži, která má skvělou občanskou vybavenost, ale ještě jste si nevybrali? Mám pro Vás novinku v podobě 3+1, která se nachází v domě po revitalizaci, se skvělou lodžií a obrovským sklepem. Bydlete hned a nebo můžete pomalu rekonstruovat, je to…

Prodej bytu 3+1, 78m2, Koryčany

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme byt 3+1 Koryčany-Lískovec. Byt prošel rekonstrukcí a nachází se v klidné části nedaleko lesa. Bytová jednotka je v prvním patře. V bytě je nová kuchyňská linka se spotřebiči, prostorný obývací pokoj s balkónem, ložnice, dětský pokoj,…

Prodej bytu 2+kk, 44m2, Rajnochovice

V exkluzivním zastoupení Vám představuji apartmány v žádané lokalitě Hostýnských vrchů v Rajnochovicích. Jedná se o dispozice 1+kk o výměře 24,3m2 a 2+kk o výměře 44,1m2. Apartmány disponují lodžií s nádherným výhledem. Okolní lesy plné turistických stezek jsou…

Dražba bytu 1+1, 31m2, Holešov

Objekt byl postaven odhadem v roce 1980. V průběhu posledních deseti let byla provedena výměna oken, vstupních dveří, zateplení a fasáda a výměna výtahu. Stěny objektu jsou bez vad, střecha je bez vad, okna v objektu jsou bez vad, podlahy jsou bez vad, vady vybavení nejsou…

Vyvolávací cena: 1.031.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+1, 75m2, Kroměříž, Obvodová

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1 s lodžií a komorou v Kroměříži na ulici Obvodová. Byt se nachází ve 3. patře panelového bytového domu bez výtahu, podlahová plocha bytu včetně sklepní kóje činí 74,54 m2. V bytě jsou plastová okna, lodžie…

Prodej bytu 3+1, 68m2, Bystřice pod Hostýnem, Bělidla

QARA s.r.o.

Máme hezký, kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v Bystřici pod Hostýnem. Tento byt se nachází v oblíbené a vyhledávané lokalitě v Bystřici pod Hostýnem, ul. Bělidla, kde naleznete také dostatek parkovacích míst a kompletní občanská vybavenost. Celý byt prošel kompletní…

Prodej bytu 3+kk, 72m2, Bystřice pod Hostýnem, Čs. brigády

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji mezonetový byt s dispozicí 3+kk v centru Bystřice pod Hostýnem v domě o 9 bytových jednotkách, vhodný k bydlení či jako investice. Byt se nachází v dobré lokalitě v centru města. Je umístěn v zadním traktu…

Prodej bytu 3+kk, 67m2, Holešov, Bořenovská

CENTURY 21 Česká republika

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme byt 3+kk, o výměře 67,91 m2 s vlastní kuchyňskou linkou. Místnosti jsou neprůchozí s předsíní, kde si můžete dobudovat šatní skříně. Vytápění je na kombinovaný plynový kotel, který ohřívá vodu a vytápí byt. Okna jsou…

Prodej bytu 4+kk, 140m2, Chropyně

CENTURY 21 Česká republika

Exklusivně vám nabízíme projekt bytu 4+kk v započaté výstavbě. Dokončení je plánováno na průběh roku 2023. Na pozemku jsou již dispozičně stejné byty prodány a pro velký zájem se majitel rozhodl pro stavbu ještě jednoho takového rodinného domu. Jedná se o byt 4kk…

Prodej bytu 2+kk, 53m2, Holešov, Bořenovská

CENTURY 21 Česká republika

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme prostorný byt 2+kk ve IV NP. o výměře 53 m2. V bytě je kombinovaný kotel na vytápění i ohřev teplé vody. Koupelna je s vanou. Podlahy v bytě jsou plovoucí a keramické. Součástí prodeje je i kuchyňská…


TOPlist TOPlist