7 194 aktuálních nabídek
od 267 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Zlín
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Prodej bytů Zlín

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 1 790 000 Kč do 10 995 000 Kč

Ceny bytů v okrese Zlín

Cena bytů na prodej v okrese Zlín se momentálně pohybuje od 1 790 000 Kč do 10 995 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 8 576 Kč do 52 680 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 71 225 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 71 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Zlín.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Zlín?

Na trhu ve Zlíně jsou v současné době nejpočetnější byty 3+kk (26) v cenách od 4 390 000 Kč, následují byty 2+kk (24) od 2 400 000 Kč, byty 2+1 (22) od 2 690 000 Kč, byty 3+1 (19) od 2 650 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (11) od 1 790 000 Kč, byty 4+1 (8) od 3 700 000 Kč, byty 1+1 (6) od 1 890 000 Kč, byty 4+kk (6) od 4 990 000 Kč, byty 5+1 a více (1) od 4 990 000 Kč a byty 5+kk (1) .

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Zlín, je byt za cenu 10 309 368 Kč , který má obytnou plochu 161 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Zlín nabízíme byty v celkem 12 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů ve Zlíně (93), Prodej bytů ve Všemině (8), Prodej bytů v Otrokovicích (5), Prodej bytů v Slavičíně (4), Prodej bytů v Luhačovicích (4), Prodej bytů ve Valašských Kloboukách (3), Prodej bytů ve Fryštáku (2), Prodej bytů ve Vlachovicích (1), Prodej bytů v Napajedlech (1), Prodej bytů v Tlumačově (1), Prodej bytů ve Vizovicích (1), Prodej bytů v Lukově (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Zlín sousedí 2 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Žďár nad Sázavou a Kroměříž.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (49), centrum (17), sídliště (9), polosamota (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (49). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty ve Zlíně s garáží (28) nebo byty ve Zlíně s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (15) a 2. patře (25), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (51). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (9). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Zlín na prodej byty novostavby (45), v bezvadném stavu (43), v dobrém stavu (19), po rekonstrukci (13), k rekonstrukci (3).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty ve Zlíně dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Zlín nabízejí nejčastěji zděné byty (57). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty (28), jiné byty (5), montované byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v okrese Zlín

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Zlín také k dispozici čtyři byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Zlín dle inzerenta:

VE Zlíně a okolí pochází 124 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o. (51), M&M reality holding a.s. (13), NEXT REALITY GROUP a.s. (10), Česká Společnost Realitní / Nemovitosti Pozemky (6), Elite real service s.r.o. (6), Home 4 People (5), EXPLICIT REALITY (5), KUZO Partners s.r.o. (4), REALITY PRORADOST s.r.o. (3) a REAL PREMIUM, s.r.o. (3).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Zlín?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Zlín 13 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt ve Zlíně?

V okrese Zlín působí 140 realitních makléřů, spadajících pod 51 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Profimakléřky s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, REALmix s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, Multicont reality Vyškov a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Zlín

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Michal Bartl, Lucie Opatřilová, Mgr. Miroslav Zvonek, Filip Zvonek, Karolína Vypušťáková, Pavla Jahodová, Ivana Sychrová, Drahomír Vančík, Veronika Kůrková a Bc. Kateřina Struhelková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Zlína nabízí (53). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 56m2, Zlín, Štefánikova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně koupi cihlového bytu 2+1 ležícího téměř v samém centru Zlína na ulici Štefánikova. Byt o podlahové ploše s příslušenstvím 62,58 m2 umístěný v posledním 3. nadzemním podlaží je dispozičně velmi dobře řešen. Ze vstupní…

Prodej bytu 2+kk, 46m2, Všemina

Zprostředkujeme Vám výhradní prodej krásného zařízeného apartmánu o velikosti 2+kk o celkové podlahové výměře 46 m2 s terasou a sklepem v budově resortu Všemina u Slušovi. Dispozice apartmánů tvoří zádveří s chodbou, samostatná ložnice, obývací…

Prodej bytu 1+1, 23m2, Všemina

Zprostředkujeme Vám výhradní prodej krásného a plně vybaveného apartmánu o velikosti 1+1 k o celkové výměře 26,5 + 10 m2 v budově resortu Všemina u Zlína. Dispozice apartmánu tvoří zádveří, obytný prostor s kuchyňským koutem, vlastní koupelna s wc,…

Prodej bytu 2+kk, 46m2, Všemina

Zprostředkujeme Vám výhradní prodej krásného zařízeného apartmánu o velikosti 2+kk o celkové podlahové výměře 46 m2 v budově resortu Všemina u Slušovi. Dispozice apartmánů tvoří zádveří s chodbou, samostatná ložnice, obývací pokoj s kuchyňskou linkou…

Prodej bytu 3+kk, 72m2, Všemina

Zprostředkujeme Vám výhradní prodej krásného zařízeného apartmánu o velikosti 3+kk o celkové výměře 72 m2 s balkonem a sklepem v budově resortu Všemina u Slušovi. Dispozice apartmánů tvoří zádveří s chodbou, obytný pokoj, samostatná ložnice,…

Prodej bytu 4+1, 80m2, Zlín, Valachův žleb

EXPLICIT REALITY

Karolína Vypušťáková a Explicit Reality Vám zprostředkují prodej prostorného slunného bytu o velikosti 4+1 s balkónem a celkovou výměrou 80m2, který se nachází ve čtvrtém patře panelového domu na ulici Valachův Žleb.V bytě se nachází vstupní chodba…

Prodej bytu 1+1, 32m2, Zlín, Podlesí II

Prodej družstevního bytu 1+1 o užitné ploše 32m? ve Zlíně v Podlesí II. Dispoziční řešení je komfortní. Vstupní chodba, koupelna s menší vanou a sprchou, toaleta. Obývací pokoj, spací kout. Kuchyň je samostatná. Nemovitost se prodává v původním stavu před rekonstrukcí.…

Prodej bytu 2+kk, 46m2, Všemina

Zprostředkujeme Vám výhradní prodej krásného, nábytkem na míru kompletně vybaveného apartmánu o velikosti 46,63 m2, který tvoří zádveří s chodbou, obývací pokoj s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, samostatná ložnice a koupelna se sprchovým koutem…

Prodej bytu 2+kk, 56m2, Otrokovice - Kvítkovice, Příčná

100klíčů, a.s.

Realitní kancelář 100klíčů nabízí exkluzivně k prodeji novostavbu bytu 2+kk v Otrokovicích na ulici Příčná (kolaudace domu na podzim 2021). Dům má energetickou náročnost B (velmi úsporná stavba) a součástí nabídky je v případě potřeby možnost využít k financování…

Prodej bytu 3+1, 77m2, Slavičín, K Hájenkám

Nabízíme prostorný byt 3+1 po zdařilé rekonstrukci s balkónem, v klidné části města Slavičína. Byt se nachází v 2NP cihlového domu s vyhrazeným parkovacím stáním. V bytě proběhla rozsáhlá rekonstrukce včetně elektrorozvodu a odpadů. Jsou zde platová okna, plovoucí…

Prodej bytu 3+1, 80m2, Zlín, Vrchy

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu 3+1, 80 m2, terasa 9 m2 + 1 x garážové stání + 1 x venkovní stání + sklep. Jeden z posledních bytů k prodeji v dokončené stavbě bytového domu v žádané lokalitě Zlín - Filmové ateliéry. Jedná se…

Prodej bytu 4+kk, 108m2, Zlín, Vrchy

Nabízíme k prodeji byt 4+kk, 108 m2 - 2 koupelny - 1 x samostatná garáž v suterénu + 1 x venkovní parkovací stání před domem. Poslední byty k prodeji v dokončené stavbě bytového domu v žádané lokalitě Zlín - Filmové ateliéry. Jedná se…

Prodej bytu 2+1, 62m2, Zlín, Nad Vývozem

EXPLICIT REALITY

EXPLICIT REALITY a Karolína Vypušťáková Vám zprostředkují prodej slunného bytu o velikosti 2+1 v klidné lokalitě Nad Vývozem 4977, Zlín.Máme pro Vás zajímavou investiční příležitost s nízkými náklady. Byt se nachází ve 2. podlaží s lodžií, která disponuje krásným…

Prodej bytu 2+kk, 40m2, Všemina

Nabízíme k prodeji plně vybavený apartmán 2+kk v apartmánovém komplexu Všemina. Je situován v 2. NP hlavní budovy. Apartmán je po rekonstrukci a je velmi dobře udržovaný. Dispozice: chodba se skříní, vstup do ložnice a obývací části s kuchyní. V ložnici se…

Prodej bytu 2+kk, 47m2, Zlín - Malenovice, Hřebíčkova

EXPLICIT REALITY

EXPLICIT REALITY a Karolína Vypušťáková Vám nabízí prodej krásného bytu 2+kk o podlahové ploše 47m2. Jedná se o skvělou příležitost k bydlení. Byt 2+kk disponuje ložnicí, oby?vacím pokojem s kuchyňsky?m koutem s troubou a vestavěnou myčkou, koupelnou včetně WC,…

Prodej bytu 3+kk, 73m2, Napajedla, Na Malině

EXPLICIT REALITY

Hledáte byt 3+kk v Napajedlích? Jeden pro Vás mám, vyhledávaná a velmi klidná ulice Na Malině, s lodžií, kde si můžete užívat nádherné západy slunce. Velkou výhodou zde je prostorný sklep, kde uskladníte cokoli. Ale především určitě oceníte možnost volby rychlé sprchy a nebo…

Prodej bytu 3+1, 67m2, Zlín, Na Honech III

Máme pro Vás připraven byt o dispozici 3+1 s lodžií ve Zlíně, ulice Hony III. Bytová jednotka se nachází ve 3.NP z celkového počtu 8.NP s výtahem. Byt je družstevní, o převod členských práv a povinností je již požádáno. V letošním roce 2023 proběhne jeho…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 46m2, Zlín - Příluky, Broučkova

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

V zastoupení klienta nabízím k prodeji krásný byt o dispozici 1+kk (36,40 m2) s prostornou terasou v novostavbě bytového domu na Rezidenci Bartoška v ulici Broučkova ve Zlíně. Byt byl dokončen v roce 2021, skládá se ze vstupní chodby, obývacího pokoje…

Dražba bytu 3+1, 64m2, Zlín - Jaroslavice

Byt o velikosti 64m2, Zlín, podíl 1/3. Pozemek 1/1. Předmětem dražby jsou níže uvedené nemovité věci :Samostatný byt v cihlovém, 2 patrovém a zděném domě po částečné revitalizaci. K bytu vede samostatný přístup a vchod. K bytové jednotce náleží menší pozemek cca 8 x 5…

Novinka
Vyvolávací cena: 2.580.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+kk, 61m2, Luhačovice

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kdo hledá bydlení, investici nebo občasný odpočinek v Luhačovicích a rád by zde vlastnil byt, tomu se souhlasem majitelky nabízíme ke koupi prostorný byt v historické vile Adéla. Vila je situovaná v klidné lokalitě jednoho z nejkrásnějších lázeňských měst. Z bytu…

Novinka
200.000,- Euro, ~ 4.762.000 Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist TOPlist