6 885 aktuálních nabídek
od 277 realitních kanceláří a soukromníků
Finpos realitní kancelář nabízí

Prodej bytu 3+1 79 m²

Kosovská, Jihlava

4 496 000 Kč
při rychlém jednání snížení ceny

Základní údaje

Datum vložení 10. října 2022 ID nemovitosti 416-RZ-19
Plocha pozemku 684 m² Užitná plocha 79 m²
Plocha zastavěná 138 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Lokální - elektrické Konstrukce Zděná
Inženýrské sítě Telefon Příjezdy Asfalt
Patro 3. Vlastnictví soukromé
Stav objektu Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zrekonstruovaný, prostorný slunný byt o velikosti 79 m2 s možností využívat zahradu o celkové výměře 546 m2, na které má majitel bytu třetinový podíl. Pozemek je oplocený a díky dětskému domečku a houpačkám, vhodný pro hry dětí, kdy rodič z okna snadno dohlédne jsou-li děti v pořádku. Pokud nemusíte kontrolovat děti, pak se můžete kochat pohledy do krajiny, což vám byt na sídlišti neumožní.
Další nepopiratelnou devizou je vytápění infrapanely. Vyzařování infračerveného záření (stejně jako naše Slunce) maximalizuje účinnost přenosu tepla a výrazně snižuje tepelné ztráty. Kromě toho si díky nim užijete rovnoměrné prohřátí místnosti – rozdíl teplot mezi podlahou a stropem je minimální. Vhodné pro alergiky = minimální prašnost. Náklady na provozování infrapanelů se obvykle pohybují mezi topením na tuhá paliva a topením plynem.
A protože se dům nachází v posledním 3. NP je možná i realizace FVE a spotřebu el. energie tak naprosto minimalizovat. V domě jsou tři byty a jeden z majitelů již tento typ obnovitelného zdroje na střeše má a využívá.
I když se nemovitost nachází na samém kraji města Jihlavy, v lokalitě Pančava, a tedy v poklidu přírody, jeho dostupnost ke kulturnímu či nákupnímu vyžití je: autem několik minut, MHD cca 10 min (zastávka je hned před domem) a do supermarketu TESCO 10 min. pěší chůze.
Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás oslovit a vše další se dozvíte na místě. Domluvme se na prohlídce.
Stejně tak vám dokážeme pomoci s financováním. V případě prodeje tohoto bytu je dána možnost postupného odkupu formou nájemného do doby, kdy bude úroková sazba HÚ přijatelnější. Zajištění Hypotečního úvěru je součástí našeho full servisu. Vzhledem k tomu, že i v tomto oboru má náš tým bohaté zkušenosti, můžeme vám být velmi užiteční. Není nic jednoduššího, než si domluvit schůzku.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Kosovská, Jihlava
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Pavel Vaňásek
Pavel Vaňásek
Kontaktovat prodejce
Finpos realitní kancelář
Reklama
TOPlist TOPlist